• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Działki na sprzedaż Śląskie Rybnik

Znalezionych ofert: 37

15797597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26154212 15797597 Przedostatnia działka 800 m² - Orzepowice - Blisko ZalewuSzukasz miejsca pod budowę wygodnego domu w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części Rybnika? Ta działka to idealne połączenie funkcjonalnego metrażu, pełnego uzbrojenia i bardz...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

193 000 PLN (241 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15797602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26154210 15797602 Działka 2019 m² - Inwestycyjna lub pod dom - OrzepowiceNa sprzedaż duża działka o powierzchni 2019 m² położona w prestiżowej dzielnicy Orzepowice w Rybniku. To nieruchomość z szerokim potencjałem idealna zarówno pod inwestycję deweloperską, jak i bu...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

249 000 PLN (123 zł/m2)

-
-
2019 m2
-
15897128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27995582 15897128 Działka budowlana 1932 m² - Cisza i prywatność - RybnikNa sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 1932 m² położona przy ul. Boguszowickiej w Rybniku. To idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć spokojne miejsce do życia z wygodnym dostę...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

249 000 PLN (129 zł/m2)

-
-
1932 m2
-
15876705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27548370 15876705 Działka budowlana 1369 m² - Ochojec - top lokalizacjaTo jedna z tych ofert, gdzie lokalizacja robi całą różnicę. Spokojna, zielona okolica w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Rybnika idealna pod budowę domu.Najważniejsze informacje- powierzch...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

449 000 PLN (328 zł/m2)

-
-
1369 m2
-
15885281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27721859 15885281 Działka 5612 m² - usługiprodukcja - 51x110 m - ul. GruntowaDuża, ustawna działka inwestycyjna o szerokim wachlarzu możliwości. Idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub magazynową w świetnie skomunikowanej lokalizacji.Najważniejsze informacj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

625 000 PLN (111 zł/m2)

-
-
5612 m2
-
15868341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27380551 15868341 Działka inwestycyjna 2885 m² - TEREN USŁUGOWY - Rybnik, GliwiceNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2885 m², położona w dynamicznie rozwijającej się części Rybnik, przy trasie łączącej Rybnik i Gliwice. Parcela o kształcie zbliżo...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

479 000 PLN (166 zł/m2)

-
-
2885 m2
-
15803410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26294757 15803410 Szukasz działki w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Rybnika, która pozwoli Ci wygodnie zaprojektować dom jednorodzinny z prywatnym ogrodem? Ta oferta spełni te oczekiwania.Parcela położona przy ul. Worcella, ma powierzchnię 1324 m², jest w cało...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

99 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
1324 m2
-
15871070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27456523 15871070 Działka usługowa 1919 m² - przyszłościowa lokalizacja (obok centrum logistycznego MORAJ).Świetna propozycja dla inwestora, który chce wejść w rozwijający się rejon Rybnika. Teren z dużym potencjałem położony przy planowanej strefie usługowoprodukcyj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

190 000 PLN (99 zł/m2)

-
-
1919 m2
-
15885279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27721861 15885279 Działka 1916 m² - ogrodzona - gotowe media na działce - basen - ZEBRZYDOWICEIdealna propozycja pod budowę domu z dużym ogrodem w świetnej lokalizacji. Gotowy, zadbany teren z dodatkowymi atutami, które realnie przyspieszają start inwestycji.Najważnie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

299 000 PLN (156 zł/m2)

-
-
1916 m2
-
15737984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24900616 15737984 Działka budowlana 2057 m² cisza, spokój i świetna lokalizacja - ul. Jabłoniowa!Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2057 m², położona w cichej i zielonej okolicy, z szybkim dostępem do infrastruktury miejskiej i doskonałym połączen...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

259 000 PLN (126 zł/m2)

-
-
2057 m2
-
15486503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19635763 15486503 Świetna oferta dla ludzi, którzy szukają ciszy, spokoju i pięknych widoków - w dobrej lokalizacji! Na sprzedaż atrakcyjna działka (19x62) o pow 1075 m2 - w całości BUDOWLANA.Parcela w kształcie prostokąta idealnie nada się na budowę domu w malownicze...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

165 000 PLN (153 zł/m2)

-
-
1075 m2
-
15894472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27942793 15894472 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam projekt deweloperski budowy osiedla 9 obiektów z 90-102 lokalami mieszkalnymi łącznie, zlokalizowanego w centrum Rybnika przy ulicy Rudzkiej w odległości...

Rybnik (Wawok) (Śląskie, gm. Rybnik)

2 699 000 PLN (241 zł/m2)

-
-
11201 m2
-