• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Działki na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 166

15715664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24497880 15715664 Nieruchomości położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Tunkla obejmują działki gruntu numer 73554 i 78854 o łącznej powierzchni 1,6837 ha. Działka numer 73554 jest zabudowana budynkiem magazynowym natomiast działka numer 78854 jest zabudowana w...

Ruda Śląska (Wirek) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

1 231 000 PLN (73 zł/m2)

-
-
16837 m2
-
15714360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24458655 15714360 Nieruchomości o powierzchni 0,8650 ha, położonych w Bytomiu w rejonie ul. Energetyki i Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego, w skład których wchodzą: 1) prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 1161 o powierzchni 0,8650...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

669 400 PLN (77 zł/m2)

-
-
8650 m2
-
15894280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27938207 15894280 Nieruchomość położona w Czerwionce-Leszczynach w rejonie ulicy 3 - go Maja o nr działki 2766202 zapisanej w księdze wieczystej GL1Y001262515. Przedmiotowa nieruchomość położona jest na terenie zabudowy przemysłowej, na t...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

180 000 PLN (393 zł/m2)

-
-
458 m2
-
15863488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250370 15863488 Sprzedaż nieruchomości o łącznej powierzchni 26149 m2, położonych w Katowicach przy ul. Obroki, w skład których wchodzą: prawo własności zabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 311 o powierzchni 23367 m2, zapisanej w księdze wieczystej KA1...

Katowice (Os. witosa) (Śląskie, gm. Katowice)

4 950 000 PLN (189 zł/m2)

-
-
26149 m2
-
15863434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248688 15863434 Sprzedaż nieruchomości położonych w Katowicach przy ul. T. Boya Żeleńskiego o łącznej powierzchni 168780 m² w skład których wchodzą działki nr 21513, 25913, 26013, 26113, 26213, 26313, 26413, 26513, 26613, 26713, 26813, 117847, 117947, 1180...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

20 500 000 PLN (121 zł/m2)

-
-
168780 m2
-
15802245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26259423 15802245 Sprzedaż nieruchomości położonej w Suszcu w rejonie ul. Piaskowej, o łącznej powierzchni 2607 m2, zapisanej w księdze wieczystej KA1P000829152 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Pszczynie, w skład której wchodzą: prawo użytkowania wieczystego...

Suszec (Śląskie, gm. Suszec)

140 000 PLN (54 zł/m2)

-
-
2607 m2
-
15730350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24777431 15730350 Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu o numerach 186748, 187549 o łącznej powierzchni 4897 m2 zapisane w księgach wieczystych nr KA1T000259093, KA1T000259103. Działki stanowią teren niezagospodarowany, porośnięty trawami oraz ...

Lędziny (Śląskie, gm. Lędziny)

822 000 PLN (168 zł/m2)

-
-
4897 m2
-
15727328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24715874 15727328 Nieruchomość niezabudowana w skład której wchodzą działki nr 18716, 18816 o łącznej powierzchni 154656 m2 zapisane w księdze wieczystej nr GL1Z000260764. Nieruchomość o nieregularnym kształcie, porośnięta krzewami i drzewami. Nieruchomość p...

Zabrze (Os. młodego górnika) (Śląskie, gm. Zabrze)

1 600 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
154656 m2
-
15726817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24705804 15726817 Nieruchomość składa się z działek nr 18244, 18254, 192614, 192714 o łącznej powierzchni 14221 m2 zapisane w księdze wieczystej nr KA1P000779604. Nieruchomość stanowi zaplecze byłej kopalni Czeczott. Nieruchomość nieogrodzona, działki o kszt...

Miedźna (Śląskie, gm. Miedźna)

2 140 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
14221 m2
-
15726813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24705798 15726813 Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu o nr 36024, 36124, 39123, 98123, o łącznej powierzchni 0,8761 ha, zlokalizowane w rejonie Alei Spacerowej i ul. Zacisze. Nieruchomości stanowią całość gospodarczą, porośniętą gęstym drzewo...

Mysłowice (Wesoła) (Śląskie, gm. Mysłowice)

112 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
8761 m2
-
15724632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24660651 15724632 Nieruchomość obejmuje niezabudowaną działkę gruntu o nr 1433253, o powierzchni 2927 m2, zlokalizowaną w Mysłowicach w rejonie ul. Górnośląskiej, obręb Kosztowy. Działka porośnięta drzewostanem. Brak dojazdu do nieruchomoś...

Mysłowice (Kosztowy) (Śląskie, gm. Mysłowice)

84 300 PLN (29 zł/m2)

-
-
2927 m2
-
15721249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24599889 15721249 Nieruchomości niezabudowane położone w Rudzie Śląskiej w rejonie ul. Jagiełły o łącznej powierzchni 158725 m2. Działki zapisane są w księgach wieczystych nr: GL1S000014614, GL1S000014889, GL1S000036191, GL1S000090836, GL1S000166810, GL1S0...

Ruda Śląska (Kochłowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

2 600 000 PLN (16 zł/m2)

-
-
158725 m2
-