• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Działki na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 169

15760070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25349898 15760070 Nieruchomość położona w Mszanie w rejonie ul. Wodzisławskiej która obejmuje działki gruntu 2230127, 2232127, 2233127, 2234127 o powierzchni 20203 m² zapisanej w księdze wieczystej GL1W000445192. Teren nieruchomości płas...

Mszana (Śląskie, gm. Mszana)

900 000 PLN (45 zł/m2)

-
-
20203 m2
-
15759972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25347213 15759972 Nieruchomość położona w Jastrzębiu-Zdroju w rejonie ul. Szybowej o powierzchni 68654 m² w skład których wchodzą działki 1323111, 1293111, 1292111, 1291111, 1290111, 1166111 zapisane w księdze wieczystej GL1J000163716. Nie...

Jastrzębie-Zdrój (Centrum) (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

2 800 000 PLN (41 zł/m2)

-
-
68654 m2
-
15759881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25345951 15759881 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Francuskiej o powierzchni 526 m² w skład której wchodzi działka 124424 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000144211. Nieruchomość niezabudowana o kształcie prostokąta. Działka nie w...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

73 600 PLN (140 zł/m2)

-
-
526 m2
-
15759884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25345947 15759884 Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Stolarzowickiej o łącznej powierzchni 1787m²w skład których wchodzą działki 111412, 111612, 111812, 112012zapisane w księgach wieczystych KA1Y000288474, KA1Y000288467, KA1Y000288450, KA1Y000288443. ...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

307 000 PLN (172 zł/m2)

-
-
1787 m2
-
15758199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25314820 15758199 Działka gruntu numer: 2863 o powierzchni 6,0504 ha, położona jest w Wojkowice, obręb Wojkowice, w rejonie ulicy Karłowicza. Przedmiotowa działka ma nieregularny kształt, jest niezabudowana i nieogrodzona. Teren nieruchomości ze wzniesien...

Wojkowice (Śląskie, gm. Wojkowice)

1 028 000 PLN (17 zł/m2)

-
-
60504 m2
-
15745095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25048997 15745095 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Łagiewnickiej obejmuje działkę gruntu o powierzchni 4728 m² w skład której wchodzi działka nr 131450 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000046959. Nieruchomości niezabudowana o kszt...

Bytom (Łagiewniki) (Śląskie, gm. Bytom)

320 000 PLN (68 zł/m2)

-
-
4728 m2
-
15744866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25047189 15744866 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Racjonalizatorów o powierzchni 1199 m² w skład której wchodzi działka 123924 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000144211. Nieruchomość niezabudowana o kształcie nieregularnego wiel...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

144 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
1199 m2
-
15744863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25047186 15744863 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Magdaleny obejmuje 2 działki gruntu 48352, 50644 o łącznej powierzchni 10700 m², zapisane w księdze wieczystej KA1Y000649039. Nieruchomość ma kształt nieregularny, lecz o proporcj...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

1 380 000 PLN (129 zł/m2)

-
-
10700 m2
-
15894393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941652 15894393 Działka o nieregularnym kształcie. Część działki jest zabudowana budynkiem garażowym, pozostała część działki zagospodarowana jest jako ogród, obsadzony różnymi drzewami i krzewami. Na terenie nieruchomości znajduje się pergola, wiata śmiet...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

51 600 PLN (115 zł/m2)

-
-
450 m2
-
15894391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941648 15894391 Nieruchomość położona w Czerwionce - Leszczyny przy ul. Przemysłowej o powierzchni 889 m² w skład w której wchodzi działka nr 3088187 zapisana w księdze wieczystej GL1Y001589993. Teren niezabudowany o regularnym kształcie...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

80 000 PLN (90 zł/m2)

-
-
889 m2
-
15863925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27258405 15863925 Działka nr 32036 położona jest w rejonie ul. Kosynierów w Czerwionce-Leszczynach o powierzchni 5343 m² zapisanej w księdze wieczystej nr GL1Y001156227. Działka stanowi teren niezabudowany, drogę z płyt betonowych, drogę n...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

50 000 PLN (9 zł/m2)

-
-
5343 m2
-
15863490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250385 15863490 Przedmiotem wyceny jest nieruchomość składająca się z działki ewidencyjnej nr 30681 o powierzchni 822 m2 (0,0822 ha), obręb nr 0012, 12, nr inw. 5045250, zlokalizowana w Sosnowcu, w rejonie ulic Wojska Polskiego - Orląt Lwowskich. Nieruchom...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

168 000 PLN (204 zł/m2)

-
-
822 m2
-