• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 249

14697661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 34142 14697661 Do sprzedaży lokal użytkowy usytuowany na parterze w zadbanej kamienicy usługowo -mieszkalnej z wejściem bezpośrednio z ruchliwej ulicy. Kamienica położona przy ul Ogrodowej niedaleko I Al NMP w ciągu lokali handlowo-usługowych Lokal obejmuje ...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

229 000 PLN (4 241 zł/m2)

11
-
54 m2
-
13400437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 34050 13400437 Do sprzedaży teren przemysłowo - usługowy ( użytkowanie wieczyste gruntu) na którym znajdują się budynki komercyjne i komercyjno-mieszkalne. Główny budynek składa się z 10 pomieszczeń magazynowych od 150 do 800m2 łącznie około 3000m2, oraz części ga...

Poczesna (Wrzosowa) (Śląskie, gm. Poczesna)

9 500 000 PLN (1 900 zł/m2)

11
-
5000 m2
-
14756501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 34176 14756501 Hotel -pensjonat w stanie developerskim zamkniętym ,na planie sytuacyjnym ma kształt litery L,składa się z dwóch budynków (skrzydeł ) usytuowany na zboczu góry , w zacisznym miejscu.- Pow. użytkowa - 2137.19 m2- Pow. zabudowy - 681.5 m2- Kubatura -...

Wisła (Wisła głębce) (Śląskie, gm. Wisła)

6 900 000 PLN (3 229 zł/m2)

11
-
2137 m2
-
14905139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 4387659 14905139 Obiekt handlowy skladajacy się z 3 samodzielnych lokali : a) na parterze ,b) I piętrze, c) pomieszczeń w piwnicy Zlokalizowany w ścisłym centrum handlowym miasta . Lokale o przeznaczeniu handlowym, usługowym, biurowym,zlokalizowane w kompleksie ha...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

4 200 000 PLN (3 727 zł/m2)

11
-
1127 m2
-
15868675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27388675 15868675 Nowoczesny obiekt produkcyjno-magazynowy gotowy do natychmiastowego użytkowania - 20 km od Gliwic. Wysoki standard, funkcjonalny układ oraz bardzo dobra lokalizacja. Idealny dla firmy lub inwestora szukającego gotowego obiektu.  obiekt produkcy...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

32 000 000 PLN (4 267 zł/m2)

11
-
7500 m2
-
15724610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24660638 15724610 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Oferujemy budynek o powierzchni całkowitej 276,5 m², posadowiony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1742 m². To funkcjonalny pawilon murowany o przeznaczeniu biurowym, handlowym lub usługowym.Opis ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

549 900 PLN (1 992 zł/m2)

12
-
276 m2
1970
15871466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27470158 15871466 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż Budynek handlowo-usługowy Wilkowice, ul. Wyzwolenia 76 818 m² powierzchni użytkowej 2069 m² działki Kluczowe informacje:Lokalizacja: Wilkowice, ul. Wyzwolenia 76Powierzchnia działki: 2069 m...

Wilkowice (Wilkowice) (Śląskie, gm. Wilkowice)

3 850 700 PLN (4 702 zł/m2)

12
-
819 m2
-
15619323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22581878 15619323 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferujemy lokal usługowo-handlowy o powierzchni 47 m² na parterze dwupiętrowego apartamentowca Z OGRÓDKIEM 33 m²Kameralny apartamentowiec zlokalizowany jest w zielonej części Katowic, Ligocie - Panewnikach...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

544 525 PLN (11 586 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15743303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25006546 15743303 Oferta sprzedaży Centrum Ogrodniczo Paszowego w centrum Zebrzydowic w powiecie cieszyńskim, województwie śląskim.Miejscowość znajduje się zaledwie 3 km od granicy z Czechami oraz 7 km od Jastrzębia Zdroju i 15 km od Cieszyna. Jest bardzo dobrze skomu...

Zebrzydowice (Śląskie, gm. Zebrzydowice)

890 000 PLN (1 534 zł/m2)

11
-
580 m2
1900
15807295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowy 36,44m2-Zielone Osiedle Koszęcin 26364027 15807295 Nowa oferta lokalu handlowo-usługowego na Zielonym Osiedlu w Koszęcinie!LOKAL NR.4Pozostało: 4 lokale użytkoweusługowe w budynku numer 1.Cena netto 7700 zł m2 + VAT czyli 280 665 zł netto + 64 552,95 vat = 345 217,95 zł bruttoKomfort i wygoda:Miejsce...

Koszęcin (Śląskie, gm. Koszęcin)

345 217 PLN (9 589 zł/m2)

1
-
36 m2
2024
15701904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24224973 15701904 Podana cena jest ceną netto. Do ceny należy doliczyć 23% VAT.Na sprzedaż oferujemy kompleks nieruchomości gruntowych położonych w Bytomiu przy ul. Kolonia Zygmunt 31A. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję inwestycyjną w obszarze przemysłowym, z...

Bytom (Łagiewniki) (Śląskie, gm. Bytom)

5 200 000 PLN (1 345 zł/m2)

1
-
3866 m2
1975
15868222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27369478 15868222 WYREMONTOWANY LOKAL W ŚCISŁYM CENTRUM BYTOMIA! Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni ok. 165 m2 wraz z zapleczem. Ulokowany na parterze w kamienicy. Lokal składa się z jednego przestronnego pomieszczenia z możliwością podzielenia go...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

700 000 PLN (4 242 zł/m2)

11
-
165 m2
-