• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 249

15867795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27352293 15867795 WYREMONTOWANY LOKAL W ŚCISŁYM CENTRUM BYTOMIA! Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni ok. 105 m2. Ulokowany na parterze w kamienicy. Lokal składa się z jednego przestronnego pomieszczenia - sali sprzedażowej, b iura, zaplecza magazynow...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

400 000 PLN (3 810 zł/m2)

11
-
105 m2
-
15867815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27352292 15867815 WYREMONTOWANY LOKAL W ŚCISŁYM CENTRUM BYTOMIA! Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni ok. 60 m2. Ulokowany na parterze w kamienicy. Lokal składa się z jednego przestronnego pomieszczenia oraz toalety. Wejście do lokalu od frontu z wi...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

300 000 PLN (5 000 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15722352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24616961 15722352 Bardzo ciekawa oferta budynku o powierzchni 556,68 m2 w ścisłym Centrum Tarnowskich Gór, położony na działce o powierzchni 916 m2. W budynku mieścił się szpital, założony na początku XIX wieku. Przedmiotowy obiekt wpisany jest do rejestru zabytków W...

Tarnowskie Góry (Śródmieście) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 350 000 PLN (2 428 zł/m2)

11
-
556 m2
-
15778372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokale handlowe | magazyny | hale na sprzedaż 25751308 15778372 Oferujemy nowoczesne hale magazynowe, produkcyjne i sprzedażowe dostępne na sprzedaż, zlokalizowane w strategicznych punktach Częstochowy w strefach przemysłowych z doskonałym dostępem logistycznym. W naszej ofercie:Gotowe hale na sprzedaż - powierzc...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

3 900 000 PLN (3 250 zł/m2)

11
-
1200 m2
-
15865407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27298167 15865407 Inwestycja w stanie surowym otwartym - możliwość zakupu całości lub połowy budynku! Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja w stanie surowym otwartym. Media: prąd, woda, szambo. Budynek mieszkalny składa się z: - 2 niezależnych mieszkań po o...

Miasteczko Śląskie (Śląskie, gm. Miasteczko Śląskie)

390 000 PLN (1 970 zł/m2)

11
-
198 m2
2025
15827541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26626047 15827541 Do sprzedaży lokal użytkowy (handlowo, biurowo, usługowy ), w Gliwicach przy ul. Karolinki 78 ( osiedle Karolinki ). Osiedle Karolinki wybudowane zostało latach w latach 2018-19 jako przykład nowoczesnej architektury połączonej z naturą. Na samym o...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

620 000 PLN (12 157 zł/m2)

11
-
51 m2
2019
15819776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26626045 15819776 Do sprzedaży dochodowy lokal handlowo-użytkowy wynajęty dla sieci Żabka, w Gliwicach przy ul. Karolinki 78 ( osiedle Karolinki ). Osiedle Karolinki wybudowane zostało latach w latach 2018-19 jako przykład nowoczesnej architektury połączonej z naturą....

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 490 000 PLN (13 304 zł/m2)

11
-
112 m2
2019
15865686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27304845 15865686 Do sprzedania dochodowa nieruchomość działające przedsiębiorstwo w atrakcyjnej lokalizacji w Mysłowicach w dzielnicy Wesoła przy ul. 11 Listopada . Przedmiot działalności: sklep spożywczo - mięsny, sala nauki tańca, stomatologia, sklepy odzieżowe...

Mysłowice (Wesoła) (Śląskie, gm. Mysłowice)

3 200 000 PLN (2 327 zł/m2)

11
-
1375 m2
-
15703855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal użytkowy 138 m2, własność 24253716 15703855 Na sprzedaż lokal użytkowy 138,2 m² - wysoki standard, parter, dostępny od zaraz!- Lokalizacja: blisko centrum- Powierzchnia: 138,2 m²- Piętro: Parter- Dostępność: Od zaraz- Ogrzewanie: Indywidualne gazoweNa sprzedaż nowoczesny lokal użytkowy o powie...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

750 000 PLN (5 435 zł/m2)

11
-
138 m2
1980
15722310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 24616711 15722310 Nieruchomość położona w Olbrachcicach (gmina Dąbrowa Zielona) 3.4ha 6000m2 hal produkcyjnych , teren ogrodzony linia do produkcji klejonki okiennej , czynna stacja paliw, własna stacja trafo, teren utwardzony(plac składowy) . Łatwo o pracown...

Olbrachcice (Śląskie, gm. Dąbrowa Zielona)

6 063 900 PLN (178 zł/m2)

11
-
34000 m2
-
15814303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26772096 15814303 PLAC Z BUDYNKIEM POD STACJĘ BENZYNOWĄ Prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej, idealnie przystosowanej do prowadzenia stacji benzynowej lub innej działalności paliwowo-usługowej. Opis nieruchomości: Powierzchnia placu: 1 500 m&amp...

Olbrachcice (Śląskie, gm. Dąbrowa Zielona)

350 000 PLN (233 zł/m2)

11
-
1500 m2
-
15820969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26597677 15820969 Prezentujemy halę przemysłowa 1050m2 z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi z funkcjonującą lakiernią proszkową. Hala przystosowana do prowadzenia działalności, urządzenia zamontowane w taki sposób by produkcja była najbardziej efektywna. Cały teren...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

2 600 000 PLN (1 084 zł/m2)

11
-
2399 m2
2009