• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 249

14324974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 2635646 14324974 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza I przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności garażu nr 3 o pow. użytk. 15,81 m2 położonego w Wodzisławiu Śląskim ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

28 000 PLN (1 867 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15714477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24462921 15714477 Samodzielny lokal użytkowy nr 2 o powierzchni 135,58 m2 zlokalizowany w przyziemiu w budynku położonym w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich 128 wraz z udziałem wynoszącym 0,1029 w częściach wspólnych budynku oraz takim...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

240 000 PLN (1 778 zł/m2)

10
-
135 m2
-
15715662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 24497879 15715662 garaż (samodzielny lokal niemieszkalny) o powierzchni 18,59 m2 zlokalizowany w Zabrzu przy ul. Lelewela 1 wraz z udziałem wynoszącym 0,0606 w prawie własności działki gruntu oznaczonej numerem geodezyjnym 49556 o powierzchni 2 506 m2. ...

Zabrze (Biskupice) (Śląskie, gm. Zabrze)

45 000 PLN (2 500 zł/m2)

11
-
18 m2
-
15381391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 17274483 15381391 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności garażu nr 6 o pow. użytk. 15,81 m2 położonego w Wodzisławiu Śląskim (p...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

28 000 PLN (1 867 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15504362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 20014140 15504362 Oferujemy na sprzedaż halę produkcyjną obecnie funkcjonującą jako lakiernia proszkowa.Lokalizacja: teren przemysłowy, DK 94 w odległości 3 km, wjazd na autostradę A4 15 km, na A1 20 km, wygodny dojazd ulicami dwupasmowymi. Przystanki komunikacji miej...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

2 600 000 PLN (2 600 zł/m2)

4
-
1000 m2
-
15501249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 19951899 15501249 Oferujemy na sprzedaż halę produkcyjną oddaną do użytkowania w 2016 r.Lokalizacja: obrzeża aglomeracji śląskiej, pomiędzy Bytomiem a Gliwicami, wjazd na autostradę A1 i DK 78 w odległości 3 km, DK94 - 150 m.Budynek posadowiony na działce o pow. 5038 ...

Wieszowa (Śląskie, gm. Zbrosławice)

7 900 000 PLN (4 788 zł/m2)

4
-
1650 m2
2016
15784371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25851190 15784371 Lokal usługowy do własnej aranżacji centrum Piekar ŚląskichNa sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 54 m², położony w centrum Piekar Śląskich, przy ul. Kościuszki 10 w drugiej linii zabudowy klimatycznej kamienicy po renowacji.To idealna propozycja...

Piekary Śląskie (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

139 000 PLN (2 574 zł/m2)

1
-
54 m2
1937
15897124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27995233 15897124 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Będzin przy ul. Piłsudskiego. Nieruchomość o powierzchni 9 095 m ² zabudowana budynkiem biurowym wraz z halą produkcyjno - magazynowym o łącznej powierzchni uży...

Będzin (Syberka) (Śląskie, gm. Będzin)

10 844 000 PLN (3 098 zł/m2)

11
-
3500 m2
1980
15894961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27953255 15894961 To nie jest zwykły budynek — to gotowa przestrzeń do zarabiania od pierwszego dnia. Ponad 1100 m² powierzchni użytkowej, trzy niezależne wejścia i działka ponad 7000 m² tworzą układ, który daje realną przewagę inwestycyjną. Lokalizacja przy granicy z...

Zabełków (Śląskie, gm. Krzyżanowice)

1 800 000 PLN (1 457 zł/m2)

11
-
1235 m2
-
15358896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16759340 15358896 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży czterech luksusowych willi w malowniczej Osadzie Małysze. Odkryj urok ekskluzywnego wypoczynku, gdzie luksus spotyka się z naturą. W tej wyjątkowej enklawie, położonej w sercu malowniczych gór...

Jaworzynka (Śląskie, gm. Istebna)

5 500 000 PLN (5 729 zł/m2)

12
-
960 m2
2022
15896878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27990986 15896878 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż budynek po kopalni Grodziec z potencjałem inwestycyjnym.Lokalizacja: Będzin, ul. Barlickiego – Grodziec, woj. śląskieDogodny dojazd: DK94 (Wrocław–Kraków), DK86 (Katowice–Warszawa), blisko węzł...

Będzin (Będzin) (Śląskie, gm. Będzin)

1 600 000 PLN (640 zł/m2)

12
-
2500 m2
-
15896873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27990981 15896873 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż 4 wydzielone lokale inwestycyjne w nieruchomości przy ul. Perla 10 w Dąbrowie Górniczej woj. śląskie (budynek po byłym biurowcu kopalni „Paryż”). Lokale o zróżnicowanych powierzchniach, z dużym...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

2 100 600 PLN (1 636 zł/m2)

12
-
1284 m2
-