• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 249

15896717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27986446 15896717 NA SPRZEDAŻ HALA MAGAZYNOWO - PRODUKCYJNA wraz z budynkiem socjalnym - Sosnowiec, ul. Niwecka 1. Nieruchomość zlokalizowana w Sosnowcu przy ul. Niweckiej 1 stanowi teren o charakterze przemysłowo-usługowym, wcześniej wykorzystywany przez firmę...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 200 000 PLN (2 069 zł/m2)

11
-
580 m2
-
15869058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27397742 15869058 DO SPRZEDAŻY KOMPLEKS BUDYNKÓW MAGAZYNOWO - PRODUKCYJNO - BIUROWYCH - Sosnowiec, ul. Niwecka 1. Nieruchomość zlokalizowana w Sosnowcu przy ul. Niweckiej 1 stanowi teren o charakterze przemysłowo-usługowym, wcześniej wykorzystywan...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

3 500 000 PLN (2 475 zł/m2)

11
-
1414 m2
-
15877474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hala 27570349 15877474 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZarządca w postępowaniu sanacyjnym CONBELTS S.A. w restrukturyzacji ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż majątku wchodzącego w skład masy sanacyjnejPrzedmiotem przetargu jest sprzedaż mienia wchodzącego w skład ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

2 747 874 PLN (691 zł/m2)

11
-
3976 m2
-
15889396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849843 15889396 Do sprzedania lokal usługowy położony w Gliwicach przy ul. Sowińskiego. Lokal ma powierzchnię 44,60 m² i znajduje się w willi, na poziomie przyziemia. Nieruchomość składa się z dwóch pomieszczeń usługowych, aneksu kuchennego, łazienki oraz komórki. L...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

259 000 PLN (5 807 zł/m2)

1
-
44.6 m2
1960
15670254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 23640968 15670254 Nieruchomość położona w cichym i spokojnym miejscu z szybkim wjazdem i wyjazdem w kierunku Warszawy, Gdańska, Łodzi, Częstochowy, Katowic, zaledwie 500 m od drogi krajowej nr 91" Lotnisko Pyrzowice-Katowice w odległości około 20 km Eurot...

Siewierz (Śląskie, gm. Siewierz)

990 000 PLN (1 176 zł/m2)

11
-
842 m2
1990
15896099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27967574 15896099 Przedstawiam ofertę hali magazynowo - produkcyjnej na sprzedaż położonej w Częstochowie. Hala: 1. - 3237m2 wysokość ok 12m - 2 nawy na każdej po dwie suwnice 12,5T(sterowane z kabiny) oraz 5T sterowane z pilota - Duża brama wjazdowa boczna dla TI...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

15 900 000 PLN (2 955 zł/m2)

11
-
5380 m2
-
15806509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26338163 15806509 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerKamienica z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w samym sercu Częstochowy – ul. Śląska 4Na sprzedaż wyjątkowa kamienica położona w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części Częstochowy, przy ul. Śląskie...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

3 000 000 PLN (3 229 zł/m2)

12
-
929 m2
-
15895936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27963249 15895936 Hala, Budynek Użytkowy, Sosnowiec, ul. Nowopogońska Cena: 2 250 000 zł. Powierzchnia Hali: 1 202 m². Działka: 1 761 m² Gotowy do działalności obiekt produkcyjno-magazynowy. Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny budyne...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 250 000 PLN (1 872 zł/m2)

11
-
1202 m2
1970
15867444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27346712 15867444 Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy położony w strategicznym punkcie Łaz, tuż przy dworcu PKP. Dzięki doskonałemu skomunikowaniu z miastami aglomeracji śląskiej, nieruchomość stanowi idealną bazę pod gabinet lekarski, kosmetyczny, biuro lub punkt ...

Łazy (Śląskie, gm. Łazy)

115 000 PLN (3 026 zł/m2)

1
1
38 m2
1997
15066469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8728937 15066469 Rozpocznij swój zupełnie nowy biznes lub przejmij go wraz ze stałymi klientami! Przedstawiam Państwu lokal usługowo-handlowy o powierzchni 93,75 m kw, zlokalizowany na głównym deptaku w Bytomiu gdzie stale funkcjonują inne lokale handlowo-usługowe, a...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

389 000 PLN (4 183 zł/m2)

11
-
93 m2
1920
15878948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27602827 15878948 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję magazynowo-usługową z częścią mieszkalno-biurową jedna z niewielu realnych możliwości, aby połączyć miejsce pracy z miejscem zamieszkania w jednym, spójnym i funkcjonalnym obiekcie.Budynek został za...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

1 100 000 PLN (2 842 zł/m2)

4
1
387 m2
2012
15593889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22042063 15593889 Oferujemy na sprzedaż budynek o powierzchni 1161,55 m², usytuowany na działce o powierzchni 993 m², w świetnej lokalizacji, doskonale skomunikowanej z centrum miasta oraz kluczowymi arteriami drogowymi: A1, DK94 i drogą 911.LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA:...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

1 750 000 PLN (1 507 zł/m2)

11
-
1161 m2
1937