• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 249

15805712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26314510 15805712 --- OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ --- OBIEKT PRODUKCYJNO - MAGAZYNOWY --- SOSNOWIEC - NOWY SIELEC --- Oferujemy do sprzedaży obiekt przemysłowo - usługowo - magazynowy o pow. 149 m2, zlokalizowany w Sosnowcu - Nowy Sielec. Obiekt składa się z ...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

649 000 PLN (4 356 zł/m2)

11
-
149 m2
-
15491168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 19757250 15491168 POWIERZCHNIA GRUNTU: 18.3 ha POWIERZCHNIA HALI WAGONOWEJ: 27391 m2 POWIERZCHNIA UŻYTKOWA BUDYNKÓW: 42456 m2 PRZEZNACZENIE: produkcja, logistyka, magazyny OPIS NIERUCHOMOŚCI: Nieruchomość zabudowana obiektami o charakterze komercyjnym prod...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

68 000 000 PLN (974 zł/m2)

11
-
69847 m2
-
15491296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 19757248 15491296 Oferuję na sprzedaż halę magazynowąprodukcyjną o powierzchni użytkowej 3850m2. Do budynku doprowadzone są media w tym: - prąd - woda - kanalizacja. Obiekt posiada solidną betonową posadzkę, na której można posadowić regały wysokiego...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

5 500 000 PLN (1 429 zł/m2)

11
-
3850 m2
-
14193177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2507708 14193177 Oferta budynku na sprzedaż Sosnowiec - DĘBOWA GÓRA. Idealny na działalność biurową, usługową, magazyn, działalność medyczna. Pow. użytkowa budynku dwukondygnacyjnego ok 250m2(Parter + piętro) +część magazynowa (rampa) 120m2 + pomieszczeni...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 090 000 PLN (4 447 zł/m2)

11
-
470 m2
1980
12871916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 1183189 12871916 Oferuję do sprzedaży nieruchomość. Zakład produkcyjny. Pełna własność gruntu. Działka 6400m2 z obiektem branży spożywczej, przetwórstwo ryb, a konkretnie wędzarnia, zakład jest pod nadzorem służb weterynaryjnych z uprawnieniami unijny...

Lędziny (Śląskie, gm. Lędziny)

2 753 600 PLN (1 600 zł/m2)

11
-
1721 m2
-
15870804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27439293 15870804 DZIAŁKA ZABUDOWANA GOTOWĄ HALĄ USŁUGOWO- PRODUKCYJNO -MAGAZYNOWĄ ORAZ DOMEM W STANIE SUROWYM. UL. TURKUSOWA, CZĘSTOCHOWA GNASZYN, W POBLIŻU AUTOSTRADA A1 I DROGA KRAJOWA DK46. W całości ogrodzona zagospodarowana działka budowlana o powierzchni...

Częstochowa (Gnaszyn górny) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 250 000 PLN (2 874 zł/m2)

11
-
435 m2
2014
15870806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27439296 15870806 DZIAŁKA ZABUDOWANA GOTOWĄ HALĄ USŁUGOWO- PRODUKCYJNO -MAGAZYNOWĄ ORAZ DOMEM W STANIE SUROWYM. UL. TURKUSOWA, CZĘSTOCHOWA GNASZYN, W POBLIŻU AUTOSTRADA A1 I DROGA KRAJOWA DK46. W całości ogrodzona zagospodarowana działka budowlana o powierzchni 2...

Częstochowa (Gnaszyn górny) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 250 000 PLN (2 874 zł/m2)

11
-
435 m2
2014
15540339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20833273 15540339 Prezentujemy budynek edukacyjno - biurowy. Działka o powierzchni 3737 mkw.Budynek dydaktyczny (4 kondygnacje, częściowo podpiwniczony) o pow 2121 mkw z 1895 roku (w latach 60tych dobudowana ostatnia kondygnacja oraz budynek socjalny) , do niego dokl...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

1 200 000 PLN

1
-
-
1895
14362290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 2673022 14362290 Przedstawiam ofertę sprzedaży Kamienicy - Hostelu - Gotowego Biznesu! Obiekt ok 450m2 (Użytkowej ok 350m2) - ewentualnie do odtworzenia 6 mieszkań po ok 50m2. - Piwnica ok 100m2. - Parter ok 100m2. - I Piętro ok 100m2. - II Piętro ok 100m2. - P...

Katowice (Wełnowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

1 280 000 PLN (2 844 zł/m2)

11
-
450 m2
-
15834336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 26780916 15834336 Na sprzedaż w pełni funkcjonujący ośrodek sportowo-rekreacyjny z miejscami noclegowymi (baza noclegowa z węzłem sanitarnym) w Ustroniu tuż przy rzece Wisła.Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3633 m2 zabudowana 4 budynkami :- budynek o konstrukcji mu...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

2 500 000 PLN (6 944 zł/m2)

3
-
360 m2
2012
15860189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27181382 15860189 Przedmiotem oferty jest nieruchomość komercyjna o szerokim potencjale inwestycyjnym. Budynek zlokalizowany jest przy głównej arterii komunikacyjnej Rybnika, z szybkim dostępem do centrum miasta oraz autostrady A1. Dzięki doskonałej ekspozycji, wysoki...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

3 950 000 PLN (1 980 zł/m2)

1
-
1995 m2
2014
15884245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27698380 15884245 Do sprzedania większoćciowy udział w kamienicy w Chorzowie Starym, ul. M. Rodziewiczówny.Kamienica została w latach 2019 do 2024 poddana remontowi, w czasie którego podłączono budynek do miejskiej sieci ciepłowniczej, ocieplono 3 ściany, wyremontowan...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

1 700 000 PLN (5 665 zł/m2)

1
-
300.11 m2
-