• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 249

15889526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27852065 15889526 Na sprzedaż: Budynek hotelowo-restauracyjny w doskonałej lokalizacji – Piekary Śląskie, ul. PodmiejskaWyjątkowa okazja inwestycyjna! Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o ogromnym potencjale, idealna pod kontynuację działalności hotelarsko-gastronomi...

Piekary Śląskie (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

4 800 000 PLN (3 008 zł/m2)

12
-
1596 m2
-
15889533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27852070 15889533 Na sprzedaż: Pawilon handlowy o powierzchni użytkowej 20 m² w Chorzowie.Lokalizacja: Chorzów, ul. Długa – osiedle mieszkanioweParametry:Powierzchnia zabudowy: ok. 20 m² (4,5 m x 4,5 m)Typ: pawilon handlowy kioskStan: do remontu – możliwość własnej a...

Chorzów (Batory) (Śląskie, gm. Chorzów)

20 000 PLN (1 000 zł/m2)

1
-
20 m2
1995
15889530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27852067 15889530 Podana cena jest ceną netto. Do ceny należy doliczyć 23% VAT.Na sprzedaż oferujemy kompleks nieruchomości gruntowych położonych w Bytomiu przy ul. Kolonia Zygmunt 31A. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję inwestycyjną w obszarze przemysłowym, z...

Bytom (Łagiewniki) (Śląskie, gm. Bytom)

5 200 000 PLN (1 345 zł/m2)

1
-
3866 m2
1975
15889524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27852066 15889524 Na sprzedaż pawilon handlowy do tej funkcjonujący jako sklep osiedlowy, zlokalizowany w Świętochłowicach przy ul. Krasickiego, na terenie dużego osiedla mieszkaniowego, w bezpośrednim sąsiedztwie popularnego kompleksu rekreacyjno-sportowego „Skałka”,...

Świętochłowice (Śląskie, gm. Świętochłowice)

25 000 PLN (216 zł/m2)

1
-
116 m2
-
15889531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27852076 15889531 Magazyn przy S1 świetna lokalizacja Mysłowice ul. KopernikaNa sprzedaż budynek magazynowy o powierzchni 227 m², zlokalizowany w Mysłowicach przy ul. Kopernika 15A. Nieruchomość idealna pod działalność magazynową, produkcyjną lub usługową.Parametry b...

Mysłowice (Kosztowy) (Śląskie, gm. Mysłowice)

499 000 PLN (2 198 zł/m2)

1
-
227 m2
1979
15889448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27850580 15889448 ====== Wolnostojący budynek!! Oferta na wyłączność!======= Do sprzedaży nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji, składająca się z wolnostojącego budynku oraz działki. Budynek: - budynek wolnostojący- 3 kondygnacyjny - powierzchnia użytkow...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

4 600 000 PLN (4 402 zł/m2)

11
-
1045 m2
-
15889296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27846768 15889296 Syndyk Janusza Pochopina ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż:• prawa własności nieruchomości zabudowanej położonej w Gliwicach przy ul. Toszeckiej 60, składającej się z działki nr 899 o powierzchni 600m2, dla której Sąd Rejonowy w Gliwicach prowadzi...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 172 500 PLN (3 965 zł/m2)

12
-
295.7 m2
-
15888309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 27809819 15888309 NOWA NIŻSZA CENA!!! Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję zakupu nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym - hostel z restauracją w samym sercu Gliwic, przy ul. Raciborskiej 7 i Kaczyniec 14 . Opis nieruchomości: Przedmiotem oferty ...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 499 000 PLN (3 702 zł/m2)

11
-
675 m2
-
15888162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27804467 15888162 Szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem biznesowym? Ten kompleks położony bezpośrednio przy Zalewie Porajskim i drodze wojewódzkiej 791 to oferta, obok której nie można przejść obojętnie. Bliskość wody, duża działka i zróżnicowana przestrzeń uży...

Poraj (Śląskie, gm. Poraj)

2 999 999 PLN (4 286 zł/m2)

1
-
700 m2
-
15335931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16129666 15335931 Oferta dostępna tylko w naszym biurze! OKAZJA WARSZTAT SAMOCHODWY + LAKIERNIA NA SPRZEDAŻ. DŁUGA TRADYCJA. DOSKONAŁA LOKALZIACJA! Nieruchomość stanowią działki o łącznej powierzchni 1528 m2 i kształcie zbliżonym do prostokąta z niewielkim wcięc...

Katowice (Dąbrówka mała) (Śląskie, gm. Katowice)

2 990 000 PLN (5 246 zł/m2)

11
-
570 m2
-
12790654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 1102706 12790654 Biurowiec jest w ciągłej eksploatacji, obecnie skomercjalizowany w ok. 70% Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku biurowego położonego w Katowicach - Koszutce. W sąsiedztwie obiektu znajdują się siedziby instytucji publicznych (GUS, Sąd), biurowce...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

12 000 000 PLN (3 987 zł/m2)

11
-
3010 m2
1965
12788256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 1100293 12788256 Chorzów budynek biurowy na sprzedaż. Budynek jest po remoncie, posiada cztery kondygnacje naziemne oraz piwnice użytkowe. Powierzchnia całkowita ok. 3258 m2. Powierzchnia użytkowa: 1. Piwnice 350 m2 2. Part...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

4 990 000 PLN (1 535 zł/m2)

11
-
3250 m2
1990