• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Bytom

Znalezionych ofert: 125

15714474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24462910 15714474 Lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 41,62 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 117 wraz z udziałem wynoszącym 23810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w praw...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

79 000 PLN (1 927 zł/m2)

1
-
41 m2
-
15895613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962920 15895613 Eastate ma przyjemność zaoferować lokal mieszkaniowy w centrum Bytomia zapewniający zwrot z inwestycji na poziomie 10-12% LOKALIZACJA: Lokalizacja przy ul. Jagiellońskiej w Śródmieściu Bytomia zapewnia bardzo dobrą komunikację - bliskość dworca PKP, ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

350 000 PLN (4 290 zł/m2)

3
1
81.58 m2
-
15896585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27982624 15896585 Eastate ma przyjemność zaprezentować oryginalne mieszkanie z duszą lat powojennych utrzymane w rustykalnym stylu. LOKALIZACJA: Rozbark - a zwłaszcza jego część Pogoda - to miejsce z duszą, gdzie historia Śląska spotyka się z nowoczesnymi trendami mie...

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

240 000 PLN (4 941 zł/m2)

2
1
48.57 m2
1938
15848130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26933762 15848130 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w wyremontowanej, trzypiętrowej kamienicy. Do lokalu przynależy piwnica, a budynek dysponuje zamykanym podwórkiem.O...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

229 000 PLN (2 726 zł/m2)

3
1
84 m2
1896
15847556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26920651 15847556 2 pokoje z widokiem na park 33,4 m² Bytom, ul. WrocławskiejNa sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,4 m², położone na 3. piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Wrocławskiej w Bytomiu.Największym atutem nieruchomości jest b...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

194 900 PLN (5 906 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15893373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27909721 15893373 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 24,28 m, położone w odnowionym, czteropiętrowym bloku przy ul. Piekarskiej w Bytomiu. Lokal znajduje się na 4. piętrze i stanowi idealną propozycję dla sin...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

116 000 PLN (4 833 zł/m2)

1
-
24 m2
1970
15896626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27984163 15896626 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Lenartowicza w Bytomiu. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję gotowa do zamieszkania bez dodatkowych n...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

379 000 PLN (6 891 zł/m2)

3
1
55 m2
1960
15896093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27967566 15896093 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerLokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, spiżarni, łazienki z WC , pomieszczenia gospodarczego i przedpokoju . Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 7,82 m kwadratowych.Telefon: 515995345...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

195 000 PLN (2 635 zł/m2)

2
-
74 m2
-
15896558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27982598 15896558 Mieszkanie 99,84 m² po generalnym remoncie Bytom ul Orląt Lwowskich.Na sprzedaż przestronne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 99,84 m², położone w klimatycznej kamienicy w samym sercu Bytomia. Lokal znajduje się na 3. piętrze zadba...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

439 000 PLN (4 526 zł/m2)

2
1
97 m2
1920
15846822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26894189 15846822 Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w Bytom przy ul. Ulica Narutowicza w Bytomiu, w spokojnej i zielonej części dzielnicy StroszekPodstawowe informacje:Powierzchnia użytkowa: 48,75 m²Piwnica: 3,78 m²Piętro...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

199 000 PLN (3 827 zł/m2)

2
1
52 m2
1960
15723069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24629882 15723069 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Bytomia - 83,06 m² bez skosówOferujemy na sprzedaż ustawne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 83,06 m², położone na czwartym piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Dworcowej - w samym sercu B...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

399 000 PLN (4 807 zł/m2)

3
1
83 m2
1900
15896209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27973069 15896209 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,4 m², położone na 1. piętrze w budynku z windą. Lokal posiada atrakcyjny widok oraz ogrzewanie miejskie. Świetna lokalizacja — zaledwie kilka minut od centrum. Mieszk...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

225 000 PLN (4 688 zł/m2)

3
-
48 m2
-