• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Katowice Ligota-Panewniki

Znalezionych ofert: 88

15604139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22325929 15604139 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 105,40m2 + ANTRESOLA + TARAS + BALKON ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

1 240 588 PLN (11 815 zł/m2)

3
-
105 m2
2026
15604145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22325928 15604145 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 2 pokoi o powierzchni 39,4m2 + taras 6,3m2 + ogród...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

503 926 PLN (12 921 zł/m2)

2
-
39 m2
2026
15604125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22316060 15604125 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 45,8m2 + BALKON 4,30m2 - dokładny rzut...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

535 402 PLN (11 898 zł/m2)

3
-
45 m2
2026
15604114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22316058 15604114 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 4 pokoi o powierzchni 70m2 + BALKON 4,30m2 - dokładny rzut j...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

842 100 PLN (12 030 zł/m2)

4
-
70 m2
2026
15604111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22316056 15604111 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 4 pokoi o powierzchni 70,60m2 + 2X BALKON 4,30m2 - dokładny ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

809 076 PLN (11 558 zł/m2)

4
-
70 m2
2026
15604122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22315997 15604122 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Lokal składa się z 3 pokoi o powierzchni 45,10m2 + BALKON 4,3m2 - dokładny rzut jest prz...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

538 494 PLN (11 967 zł/m2)

3
-
45 m2
2026
15604109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22315994 15604109 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 47,60m2 + BALKON 4,30m2 - dokładny rzu...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

580 244 PLN (12 346 zł/m2)

3
-
47 m2
2026
15604137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22315984 15604137 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! LOKLA NIEMIESZKALNY (VAT 23%) - IDEALNE DLA INWESTORA! Składający się z 2 pokoi o powier...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

389 610 PLN (11 132 zł/m2)

2
-
35 m2
2026
15641778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23086309 15641778 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Ligocie przy ul. Kłodnickiej. MIESZKANIE JEST PO GENERALNYM REMONCIE - NIGDY NIE ZAMIESZKANE! Lokal stanowiący odrębną nieruchomość składa się z: - Przedpokoju - Sypialni - Salonu - Oddzieln...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
38 m2
1960
15844555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26840727 15844555 ===== PanewnikiŁąkowa ===== Do sprzedania apartament zlokalizowany na zamkniętym i strzeżonym osiedlu, na pierwszym pietrze niskiego apartamentowca. Na powierzchnie 91,6m2, składa się: + przestronny przedpokój i hol; szafy w zabudowie na wymiar ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

820 000 PLN (9 011 zł/m2)

4
-
91 m2
-
15870326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27427147 15870326 Na sprzedaż w pełni umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², położone w Katowicach Ligocie, w spokojnej i zielonej okolicy, niedaleko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym, 3-piętrowym budynku p...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

385 000 PLN (10 694 zł/m2)

2
1
36 m2
1965
15870862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27442917 15870862 Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Katowic - zielonym Zadolu w Ligocie. Księga wieczysta! Cena do negojacji! To propozycja idealna zarówno dla osób szukających wygo...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

339 000 PLN (7 884 zł/m2)

2
-
43 m2
-