• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Katowice Ligota-Panewniki

Znalezionych ofert: 88

15845760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26869392 15845760 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 4 pokoi o powierzchni 73,1m2 + 2X BALKON 4,3m2 - dokładny rz...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

837 726 PLN (11 476 zł/m2)

4
-
73 m2
2026
15845800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26869889 15845800 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 55,70m2 + TARAS 4,3m2 + OGR&Oacut...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

688 452 PLN (12 517 zł/m2)

3
-
55 m2
2026
15845762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26869393 15845762 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 45,8m2 ANTRESOLA + BALKON 4,3m2 - dokł...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

558 302 PLN (12 407 zł/m2)

3
-
45 m2
2026
15802404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26266056 15802404 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania dwupokojowego na parterze budynku z OGRÓDKIEM:M 0.1 – 47,35 m² - 544.525,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w b...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

544 525 PLN (11 586 zł/m2)

2
-
47 m2
2026
15802401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26266054 15802401 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania dwupokojowego na pierwszym piętrze budynku:M 1.6 – 50,16 m² - 546.744,00 zł - CENA PROMOCYJNA OD 1 KWIETNIAZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółk...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

546 744 PLN (10 935 zł/m2)

2
-
50 m2
2026
15522417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20439538 15522417 MIESZKANIE DO WPROWADZENIA! WYPOSAŻENIE W CENIE! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach, dzielnica Zadole, ul. Gdańska. Mieszkanie o pow. 55,78 m2 składa się z 2 niezależnych pokoi, dużej kuchni z częścią jadalnianą, przedpokoju oraz łazienki z WC....

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

445 000 PLN (7 946 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15802403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26266055 15802403 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania dwupokojowego na drugim piętrze budynku:M 2.5 – 51,02 m² - 556.118,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w branży...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

556 118 PLN (10 904 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15802394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26266049 15802394 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na drugim piętrze budynku:M 2.3 - 77,88 m² - 735.966,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w branży...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

735 966 PLN (9 435 zł/m2)

3
-
78 m2
2026
15802399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26266053 15802399 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania czteropokojowego na pierwszym piętrze budynku:M 1.8 - 98,19 m² - 878.500,50 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w b...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

878 800 PLN (8 967 zł/m2)

4
-
98 m2
2026
15813010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KATOWICE LIGOTA, 3 pok. z balkonem 26553755 15813010 NOWA INWESTYCJA  W KATOWICACH LIGOCIENowoczesne osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych położonych wśród dużej ilości zieleni.Mieszkania na parterze mają indywidualne ogródki z tarasami, pozostałe wyposażone są w balkony, lub przestronne ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

499 000 PLN (10 848 zł/m2)

3
1
46 m2
2026
15813019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KAT.LIGOTA, 2 pok. z dużym ogródkiem(60,6) + taras 26553751 15813019 NOWA INWESTYCJA  W KATOWICACH LIGOCIENowoczesne osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych położonych wśród dużej ilości zieleni.Mieszkania na parterze mają indywidualne ogródki z tarasami, pozostałe wyposażone są w balkony, lub przestronne ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

499 000 PLN (12 795 zł/m2)

2
1
39 m2
2026
15813007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KAT.LIGOTA, 4 pok. z dużym ogródkiem(60,6) + taras 26553754 15813007 NOWA INWESTYCJA  W KATOWICACH LIGOCIENowoczesne osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych położonych wśród dużej ilości zieleni.Mieszkania na parterze mają indywidualne ogródki z tarasami, pozostałe wyposażone są w balkony, lub przestronne ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

692 000 PLN (11 161 zł/m2)

4
1
62 m2
2026