• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 382

15503131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19990059 15503131 Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech segmentach połączonych wspólnym parterem powstanie w ...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

389 372 PLN (13 427 zł/m2)

1
-
29 m2
2026
15641778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23086309 15641778 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Ligocie przy ul. Kłodnickiej. MIESZKANIE JEST PO GENERALNYM REMONCIE - NIGDY NIE ZAMIESZKANE! Lokal stanowiący odrębną nieruchomość składa się z: - Przedpokoju - Sypialni - Salonu - Oddzieln...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
38 m2
1960
15889507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27851971 15889507 REZERWACJA - Mieszkanie z widokiem na zieleń – gotowe do zamieszkania!Szukasz mieszkania, gdzie możesz od razu wprowadzić się bez żadnych remontów? To jest właśnie TO! Lokal po gruntownym remoncie (2021 r.), z przemyślanym, nowoczesnym wnętrzem, goto...

Katowice (Dąb) (Śląskie, gm. Katowice)

495 000 PLN (10 443 zł/m2)

3
1
47.4 m2
1974
15864996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27277846 15864996 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Katowice, Piotrowice, ul. gen. Zygmunta Waltera-JankegoNa sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny położony w dzielnicy Piotrowice, przy ul. gen. Zygmunta Waltera-Jankego. Nieruchomość znajduje się na 2. pi...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

460 000 PLN (9 020 zł/m2)

2
1
51 m2
1936
15843729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26813382 15843729 Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne, idealna nieruchomość pod wynajem Katowice, Śródmieście, ul.Słowackiego. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, dużego przedpokoju,łazienki,kuchni - łącznie 77,11 mkw. Mieszkanie można odświeżyć i zamieszkać lub pr...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

373 000 PLN (4 844 zł/m2)

2
1
77 m2
1936
15867479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27347097 15867479 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,1 m² z dużym tarasem. Na obrzeżach miasta w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i licznych terenów rekreacyjnych. Doskonałe dla osób szukających ciszy i połączenia miejskich wygód z dostępem do zieleni. W skład lok...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

520 000 PLN (10 176 zł/m2)

3
1
51.1 m2
2021
15861285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27203454 15861285 === Katowice Global Apartments, Katowice, ul. Zabrska 15==== Do sprzedaży nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu Global Apartments przy ul. Zabrskiej 15 - w jednej z najlepszych lokalizacji w centrum Katowic. Mieszka...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

866 000 PLN (20 140 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15889449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27850583 15889449 --------- Katowice, Olimpijska!! ---------- Zamieszkaj na szczycie Katowic - w najwyższym budynku mieszkalnym miasta, skąd roztacza się niesamowity widok na całą panoramę. Prestiżowa lokalizacja, nowoczesna architektura i wyjątkowe udogodnienia cz...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 000 PLN (17 123 zł/m2)

4
-
146 m2
-
15844555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26840727 15844555 ===== PanewnikiŁąkowa ===== Do sprzedania apartament zlokalizowany na zamkniętym i strzeżonym osiedlu, na pierwszym pietrze niskiego apartamentowca. Na powierzchnie 91,6m2, składa się: + przestronny przedpokój i hol; szafy w zabudowie na wymiar ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

820 000 PLN (9 011 zł/m2)

4
-
91 m2
-
15882094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657320 15882094 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie ze w nowo-oddanej inwestycji przy ul. Bytkowskiej w KatowicachOtoczenie nieruchomości:Otoczenie nieruchomości to połączenie miejskiej infrastruktury z naturalnym spokojem. W najbliższ...

Katowice (Wełnowiec - józefowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

452 400 PLN (12 227 zł/m2)

2
1
37 m2
2024
15802877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26280831 15802877 Opiekun ofertyWojciech Zająctel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 60 m2, usytuowanej na 3 piętrze. Nieruchomość wykończona z dbałością o szczegóły, gotowa do wprowadzenia. Budynek mieści się zaraz obok Galerii ...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

570 000 PLN (9 500 zł/m2)

3
2
60 m2
1905
15841583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26792000 15841583 Wojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37 m w zadbanej kamienicy przy ul. Krakowskiej 156a w Katowicach Szopienice, osiedle Wilhelmina. Mi...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

156 900 PLN (4 358 zł/m2)

1
-
36 m2
1870