• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 382

13718783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2022634 13718783 SERCE KATOWIC - CENTRUM MIASTA PIĘKNY APARTAMENT DO SPRZEDAŻY Prezentowana nieruchomość znajduję się na 3 pietrze w 4 piętrowej kamienicy, zadbanej i bardzo estetycznej, wejście zabezpieczone domofonem. KLIMATYZACJA W CAŁY MIESZKANIU. LOKAL SK...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

1 900 000 PLN (16 522 zł/m2)

3
-
115 m2
-
15870326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27427147 15870326 Na sprzedaż w pełni umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², położone w Katowicach Ligocie, w spokojnej i zielonej okolicy, niedaleko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym, 3-piętrowym budynku p...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

385 000 PLN (10 694 zł/m2)

2
1
36 m2
1965
15867867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27355101 15867867 KONIECZNIE ZOBACZ SPACER 3D ZAŁĄCZONY DO OGŁOSZENIA !Szukasz wyjątkowego, niestandardowego, przestronnego, 4 pokojowego, wykończonego apartamentu, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Katowicach?Na sprzedaż apartament o powierzchni użytkowej...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

849 000 PLN (12 672 zł/m2)

4
1
67 m2
2023
15888195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja!!! Cena ostateczna! 27806513 15888195 Na sprzedaż przestronne mieszkanie - Aleja Korfantego, KatowiceNa sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 133,5 m², położone w doskonałej lokalizacji - przy Alei Korfantego 133 w Katowicach. Idealne dla rodziny, która ceni przestrzeń,...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

700 000 PLN (5 263 zł/m2)

4
1
133 m2
-
15675778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23756245 15675778 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Katowic, w zabytkowej, eleganckiej kamienicy przy ul. Kochanowskiego. To jedyny lokal w budynku z dużym balkonem pod gołym niebem, z którego rozciąga się niepowtarzalny widok na centrum miasta idealne miejs...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

749 000 PLN (7 643 zł/m2)

4
-
98 m2
1910
15887853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na całe Katowice – Osiedle Gwiazdy! 24 piętro, świetny widok i lokalizacja! 27795686 15887853 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z panoramicznym widokiem – Osiedle GwiazdyOPIS MIESZKANIAOferujemy na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie położone na ostatnim 24 piętrze kultowego Osiedle Gwiazdy. To idealna propozycja dla osób ceniących świetną l...

Katowice (Śródmieście), Roździeńskiego

449 000 PLN (8 504 zł/m2)

3
1
52.8 m2
-
15887817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DĘBOWE TARASY - potencjał aranżacyjny, narożny balkon, komórka, garaż! 27794959 15887817 Szukasz słonecznego i przestronnego 3-pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji?Przyjdź na Dzień Otwarty i zobacz nieruchomość na żywo! 21 czerwiec ( niedziela)Dodatkowo podczas tego dnia będzie możliwość obejrzenia drugiego, podobnego 3-pokojow...

Katowice (Dąb), Baildona

829 000 PLN (12 125 zł/m2)

3
1
68.37 m2
2009
15887787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyny unikatowy z ogromnym tarasem 100m ostatnie piętro trójstronny apartament sauna panoramiczne okna 2 garaże os strzeżone zamknięte 27793438 15887787 Perła Katowic – wyjątkowy apartament z ogromnym tarasem i zachwycającym widokiem , usytuowany na ostatnim piętrze apartamentowca. Na sprzedaż prezentujemy niepowtarzalny, 136-metrowy apartament położony na prestiżowym strzeżonym osiedlu Francuska Par...

Katowice (Muchowiec), ul. Francuska

1 999 999 PLN (14 706 zł/m2)

4
2
136 m2
2016
15854035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWA NIŻSZA cena !!! Unikatowy 136 m2 4 pok lux taras 100m2 kom lokatorska, 2 garaże , klimatyzacja 27069285 15854035 Perła Katowic – wyjątkowy apartament z ogromnym tarasem i zachwycającym widokiem , usytuowany na ostatnim piętrze apartamentowca. Na sprzedaż prezentujemy niepowtarzalny, 136-metrowy apartament położony na prestiżowym strzeżonym osiedlu Francuska Par...

Katowice (Muchowiec), ul. Francuska

1 999 999 PLN (14 706 zł/m2)

4
2
136 m2
2016
15675475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23752570 15675475 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 111m, zlokalizowane na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w sercu Katowic przy ul. Kochanowskiego. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.Mieszkanie przeszło...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

895 000 PLN (8 063 zł/m2)

3
-
111 m2
1910
15491194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19757344 15491194 ODDANIE DO UŻYTKU IV kwartał 2025 Osiedle powstaje przy ul. Bytkowskiej w zielonym i spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego . Obecność lasu niemalże na terenie osiedla, zielona przestrzeń między budynkami i ukryte wśród niej funkcjonalne...

Katowice (Wełnowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

676 200 PLN (10 093 zł/m2)

3
-
67 m2
2025
15491274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19757338 15491274 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

469 666 PLN (18 064 zł/m2)

1
-
26 m2
2023