• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 382

15859209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27165193 15859209 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Katowic- Ligota-Zadole, ul. Wczasowa . Dominującą zabudowę w najbliższej okolicy stanowi niska zabudowa mieszkaniowa ora...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

650 000 PLN (9 028 zł/m2)

3
-
72 m2
2000
15882255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27659019 15882255 Zamieszkaj w unikalnym apartamencie z pięknym tarasem i spektakularnym widokiem na Katowice. Do sprzedania nowy luksusowy PENTHOUSE o powierzchni 97 m ² + taras 66 m ² posadowiony na ostatnim piętrze inwestycji Francuska Pa...

Katowice (Os. paderewskiego-muchowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

1 420 000 PLN (14 639 zł/m2)

4
-
97 m2
2024
15886255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27751045 15886255 Katowice, ul. Jesionowa - 35,5 m², 7 piętro, osobna kuchnia, przy Parku Wełnowieckim Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na 7 piętrze w apartamentowcu przy ul. Jesionowej w Katowicach. Najważni...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

355 000 PLN (10 143 zł/m2)

1
-
35 m2
2001
15806791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26352310 15806791 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,25 m², zlokalizowane na parterze zadbanego, trzypiętrowego bloku w jednej z najbardziej klimatycznych i spokojnych dzielnic Katowic Janów-Nikiszowiec. Nieruchomość położona ...

Katowice (Janów-nikiszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

319 000 PLN (6 646 zł/m2)

2
1
48 m2
1960
15881320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27628183 15881320 Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,34 m², zlokalizowane na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z 2015 roku, na cenionym i zamkniętym osiedlu Bażantowo w Katowicach.Mieszkanie zostało odświeżone i jest gotowe do wprowad...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

599 000 PLN (11 980 zł/m2)

3
1
50 m2
2015
15529664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20588348 15529664 Wyjątkowy apartament w topowej lokalizacji w Katowicach w inwestycji Sokolska Towers położonej w ścisłym centrum miasta.To doskonała propozycja dla wymagającego klienta oraz inwestora.Z okien apartamentu na  14piętrze można podziwiać szeroko rozpości...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

1 399 999 PLN (18 667 zł/m2)

3
2
75 m2
2022
15494210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19805415 15494210 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze z dużym ogrodem o powierzchni aż 150 m2!Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu na zamkniętym osiedlu Mała Skandynawia. W bardzo dobrym i cichym miejscu narożny apartament zapewnia brak bezp...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

770 000 PLN (12 222 zł/m2)

3
1
63 m2
2011
15644440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23150233 15644440 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.Idealna dla inwestora - możliwość przejęcia umowy działającego najmu długoterminowegoDoskonała lokalizacja w centrum. Od...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

560 000 PLN (10 182 zł/m2)

1
1
55 m2
2024
15529654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20588349 15529654 Wyjątkowy apartament w topowej lokalizacji w Katowicach w inwestycji Sokolska Towers położonej w ścisłym centrum miasta.To doskonała propozycja dla wymagającego klienta oraz inwestora.Z okien apartamentu na  14piętrze można podziwiać szeroko rozpości...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

1 399 999 PLN (18 667 zł/m2)

3
2
75 m2
2022
15833700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26793341 15833700 Przestronne, słoneczne, jasne mieszkanie idealne dla rodziny w doskonale skomunikowanym Osiedlu Witosa, ul. Rataja.3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia od razu. To dobra propozycja dla rodzin...

Katowice (Os. witosa) (Śląskie, gm. Katowice)

636 500 PLN (9 644 zł/m2)

3
1
66 m2
1980
15692551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24047711 15692551 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.OKAZJA DLA INWESTORA: można przejąć umowę najmu długoterminowego.To idealna propozycja dla osób, które pragną cieszyć si...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

610 738 PLN (10 012 zł/m2)

2
1
61 m2
2023
15692560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24047710 15692560 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.To idealna propozycja dla osób, które pragną cieszyć się życiem w centrum Katowic, z jednoczesnym zapewnieniem sobie wys...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

499 500 PLN (9 990 zł/m2)

1
1
50 m2
2023