• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 382

15692558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24047708 15692558 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.To idealna propozycja dla osób, które pragną cieszyć się życiem w centrum Katowic, z jednoczesnym zapewnieniem sobie wys...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

576 402 PLN (10 293 zł/m2)

1
1
56 m2
2023
15879297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27612433 15879297 Przedstawiam ofertę - mieszkanie na sprzedaż. Katowice, Dolina Trzech Stawów Osiedle Paderewskiego ul. Graniczna. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia Księgi Wieczystej składa się z: ...

Katowice (Os. paderewskiego-muchowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

480 000 PLN (9 057 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15580640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21774746 15580640 SOKOLSKA 33 - stąd w zaledwie 5 minut dojdziesz do Spodka. To ścisłe centrum Katowic, bardzo wyjątkowa lokalizacja ---> nie zwlekaj z zakupem bo podobna oferta może się prędko nie powtórzyć!Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę miesz...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

570 000 PLN (11 176 zł/m2)

3
1
51 m2
1968
15834136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707476 15834136 Przytulne 3 pokoje przy Parku Zadole Katowice LigotaNa sprzedaż przestronne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m², zlokalizowane przy ul. Zielonogórskiej w Katowicach. Idealna propozycja dla rodziny szukającej spokoju lub in...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

409 000 PLN (6 597 zł/m2)

3
1
62 m2
1979
15862008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27220551 15862008 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

451 528 PLN (9 031 zł/m2)

2
-
50 m2
2027
15821085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26590505 15821085 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

988 222 PLN (8 375 zł/m2)

5
-
118 m2
2027
15821083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26590439 15821083 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

960 741 PLN (8 734 zł/m2)

4
-
110 m2
2027
15821074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588970 15821074 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

522 405 PLN (9 498 zł/m2)

2
-
55 m2
2027
15821078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26589667 15821078 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

955 220 PLN (8 684 zł/m2)

4
-
110 m2
2027
15821084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588420 15821084 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

455 806 PLN (9 496 zł/m2)

2
-
48 m2
2027
15821063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26601123 15821063 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to deweloper który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

516 906 PLN (9 398 zł/m2)

2
-
55 m2
2027
15821080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26589785 15821080 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

748 411 PLN (8 316 zł/m2)

4
-
90 m2
2027