• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 382

15821076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26589626 15821076 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

998 287 PLN (9 075 zł/m2)

4
-
110 m2
2027
15821086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588659 15821086 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

509 198 PLN (9 430 zł/m2)

2
-
54 m2
2027
15895122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27959594 15895122 a sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Boya-Żeleńskiego 1124 w dzielnicy Kostuchna. Lokal jest dwustronny, co zapewnia dobre doświetlenie pomieszczeń i komfort użytkowania. Mieszkanie znajduje się w budynku zarządzanym przez wsp&am...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

210 000 PLN (4 565 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15597001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22110973 15597001 Na sprzedaż zachwycające mieszkanie o powierzchni 65 m², w cenie 559 999 PLN, co daje cenę 8615 PLN za metr kwadratowy. Nieruchomość znajduje się w urokliwym zakątku Katowic, w dzielnicy Ochojec, przy ulicy Szewskiej. Jest to doskonała propozycja dla...

Katowice (Ochojec) (Śląskie, gm. Katowice)

530 000 PLN (8 154 zł/m2)

3
2
65 m2
1979
15719475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24567907 15719475 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Piotrowicach przy ul. Radockiego, Osiedle Odrodzenia "Manhattan" Mieszkanie - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną Księgą Wieczystą o powierzchni 4...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

365 000 PLN (7 604 zł/m2)

2
-
48 m2
1985
15419284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18118130 15419284 Zapraszamy do zakupu nowoczesnego, wyremontowanego mieszkania o powierzchni 34m², zlokalizowanego w sercu Katowic na zielonym i prestiżowym Osiedlu Tysiąclecia.Atrakcyjna lokalizacja:Mieszkanie znajduje się przy ulicy Tysiąclecia, w nowoczesnym budyn...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

430 000 PLN (12 647 zł/m2)

1
1
34 m2
2020
15645202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23193030 15645202 Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację mieszkania oraz uzyskania dodatkowych informacji. To unikalna okazja, aby stać się właścicielem mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach!Dostępne ogrzewanie miejs...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

399 000 PLN (8 674 zł/m2)

2
-
46 m2
1980
15894474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27942789 15894474 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSzukasz mieszkania, w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z dobrym dostępem do centrum miasta?Oto idealne rozwiązanie!Poznaj wyjątkową nieruchomość położoną w sąsiedztwie stawów, drzew i licznych ś...

Katowice (Szopienice) (Śląskie, gm. Katowice)

359 000 PLN (8 975 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15879135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwustronne mieszkanie 2 pokojowe z dwoma balkonami 27608865 15879135 Oferta dostępna w Pepper House!Na sprzedaż dwustronne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe na Brynowie przy ul. Modrzejewskiej zlokalizowane na 2. piętrze.Atuty:- Dwa Balkony (Wschód-Zachód)- Ogrzewanie miejskie bez podzielników- Instalacja elektryczna ...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

414 500 PLN (7 821 zł/m2)

2
-
53 m2
1960
15891098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27886533 15891098 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,9 m2. Zlokalizowane jest ono na cenionym osiedlu Śląskie Ogrody położonym tuż przy Parku Śląskim. Mieszkanie wykończone zostało w wysokim standardzie i jest go...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

810 000 PLN (14 727 zł/m2)

4
1
55 m2
2020
15845801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26869890 15845801 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 55m2 + BALKON 4,3m2 - dokładny rzut j...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

675 125 PLN (12 275 zł/m2)

3
-
55 m2
2026
15845799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26869888 15845799 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 54,70m2 + BALKON 4,3m2 - dokładny rzu...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

671 422 PLN (12 434 zł/m2)

3
-
54 m2
2026