• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Sosnowiec

Znalezionych ofert: 55

15756653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25258147 15756653 Wnętrze z oddechem.Sercem tego mieszkania jest przestrzeń, której na próżno szukać w nowym budownictwie. Salon (ponad 20 m²) jest ustawny i pełen światła dzięki dużemu oknu balkonowemu. Dwie sypialnie to prawdziwy ewenement; mają odpowiednio ok. 16 ...

Sosnowiec (Pogoń), gen. Stefana Grota-Roweckiego

399 999 PLN (5 873 zł/m2)

3
1
68.11 m2
1957
15785414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25879261 15785414 Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora! Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 7. piętrze w zadbanym budynku z windą na spokojnym...

Sosnowiec, Kaliska

369 000 PLN (6 049 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15772696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25617023 15772696 --- PRZESTRONNE 3 POKOJOWE MIESZKANIE --- BALKON --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC SIELEC--- DO ARANŻACJI --- Oferujemy do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,11m2 usytuowane na VII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy - SIEL...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

405 000 PLN (6 639 zł/m2)

3
-
61 m2
1992
15870867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27442912 15870867 Na sprzedaż świetne mieszkanie w Sosnowcu na Dańdówce o powierzchni 44m2. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku z windą, a co za tym idzie piętro nie stanowi problemu :) Mieszkanie znajduje się w bloku, który przeszedł w 2023r odnowienie z ...

Sosnowiec (Dańdówka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

260 000 PLN (5 909 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15862400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27225675 15862400 Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30 m² na 9 piętrze - Sosnowiec, ul. Ostrogórska 35 - w bliskim sąsiedztwie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego - Wydziału Nauk Farmaceutycznych. Zielona okolica z doskonałą infrastruktur...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

225 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
-
30 m2
1975
15894761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie z balkonem. 27948623 15894761 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z balkonem. Lokal o powierzchni 47,81 m², położony na 4. piętrze w niskim bloku przy ul. Lubelska 20 w Sosnowcu. Ściany w mieszkaniu zostały odświeżone. Lokal jest gotowy do zami...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

350 000 PLN (7 447 zł/m2)

2
1
47 m2
1977
15897074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27993739 15897074 NOWOCZESNY APARTAMENT DWUPOZIOMOWY Z OGRÓDKIEM GREEN HOUSE TUWIMA SOSNOWIEC - NIWKA BEZ PROWIZJI !!! BEZ PCC !!! W GRATISIE 35 M 2 PODDASZA DO WLASNEJ ARANŻACJI Komfort, nowoczesność i prywatna przestrzeń do życia Na sprzedaż nowocze...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

516 150 PLN (5 433 zł/m2)

4
-
95 m2
2026
15894282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27938303 15894282 NOWOCZESNY APARTAMENT Z OGRÓDKIEM GREEN HOUSE TUWIMA SOSNOWIEC - NIWKA BEZ PROWIZJI !!! BEZ PCC !!! Komfort, nowoczesność i prywatna przestrzeń do życia Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 56,00 m² z prywatnym ogródkiem 30,...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

504 000 PLN (9 000 zł/m2)

3
-
56 m2
2026
15897042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27992735 15897042 O% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO NOWA CENA!!! -- 2 POKOJOWE MIESZKANIE --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC Centrum--- Oferujemy do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,03m2 usytuowane na VI II piętrze w bloku. Mieszka...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

239 900 PLN (5 579 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15897041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27992734 15897041 O% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO NOWA CENA!!! -- 2 POKOJOWE MIESZKANIE --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC Centrum--- Oferujemy do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,03m2 usytuowane na VI II piętrze w bloku. Mieszkanie składa s...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

239 900 PLN (5 579 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15841607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26792286 15841607 SOSNOWIEC - MILOWICE 2 POKOJE III PIĘTRO OGÓLNODOSTĘPNY PARKING NIERUCHOMOŚĆ DO WŁASNEJ ARANŻACJI Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie M-3 o powierzchni 37 m² , położone na III piętrze niskiego bloku w bardz...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

189 000 PLN (5 108 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15896122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27970547 15896122 Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym, położonego w zielonej i spokojnej części Sosnowca przy ul. Biała Przemsza. Lokal znajduje się w niskim, ocieplonym bloku po termomodernizacji. Do mieszka...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

199 800 PLN (4 757 zł/m2)

2
1
42 m2
1970