• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Sosnowiec

Znalezionych ofert: 55

15861673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27210503 15861673 SOSNOWIEC - POGOŃ DUŻA KUCHNIA PARTER OGÓLNODOSTĘPNY PARKING NIERUCHOMOŚĆ DO WŁASNEJ ARANŻACJI Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie M-2 o powierzchni 33 m² , położone na parterze niskiego bloku w bardzo dobr...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

179 000 PLN (5 424 zł/m2)

1
-
33 m2
1950
15850042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26986587 15850042 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej, wyremontowanej nieruchomości z dwoma balkonami. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim bloku (4-piętrowym) po termomodernizacji. Dla mieszkańców dostępny jest parking odgrodzony szlabane...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

487 900 PLN (7 998 zł/m2)

3
1
61 m2
1975
15450745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18850414 15450745 Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 53,55 m², zlokalizowane w samym centrum Sosnowca. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze 4-piętrowej kamienicy, co zapewnia wygodę i komfort codziennego życia.W skład mieszkania wchodzi prze...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

239 000 PLN (4 509 zł/m2)

2
1
53 m2
1900
15290265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14889792 15290265 --- OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ --- Sosnowiec POGOŃ --- 2POKOJE BALKON --- Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M-3 o pow. 44,5m2 usytuowane na VII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń. Mieszkanie składa się z 2pokoi, kuchni, łazienki z WC,...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

289 000 PLN (6 568 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15729951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24769976 15729951 --- NOWE --- 3 POKOJE --- TARAS --- OGRÓD --- GARAŻ --- DO ZAMIESZKANIA --- UMEBLOWANE --- WYPOSAŻONE --- WYSOKI STANDARD --- OSIEDLE ZAMYKANE --- Oferujmy do sprzedaży komfortowy 3-pokojowy apartament o pow. 54m2 z ogrodem na...

Sosnowiec (Środula) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

650 000 PLN (12 037 zł/m2)

3
-
54 m2
2024
15893765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27919511 15893765 Oferujemy na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 58,57 m², położone na pierwszym piętrze budynku nr 1 w nowoczesnej inwestycji Sosnovia w Sosnowcu, przy ul. Maliny Grzybowej.Lokal wyróżnia się doskonałą ekspozycją słoneczną. Dodatkowym atutem ...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

550 558 PLN (9 400 zł/m2)

3
1
58.57 m2
2026
15893745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27918457 15893745 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPolecam na sprzedaż przestronne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,25m2 + piwnica 2,75 m2 przy ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie do własnej aranżacji o rozkładzie na dwie strony. Atutem nieruchomoś...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

485 000 PLN (6 467 zł/m2)

3
-
75 m2
1985
15893199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27903317 15893199 Oferujemy na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 59,15 m², położone na parterze budynku nr 1 w nowoczesnej inwestycji Sosnovia w Sosnowcu, przy ul. Maliny Grzybowej.Lokal wyróżnia się doskonałą ekspozycją słoneczną. Dodatkowym atutem jest tara...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

573 852 PLN (9 700 zł/m2)

3
1
59.16 m2
2026
15890982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883554 15890982 Do sprzedaży bardzo ładne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,72m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Sosnowcu ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego. Wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wokół. Korzystna komunikacja. Na metraż 64,72...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

309 000 PLN (4 774 zł/m2)

3
1
64.72 m2
1957
15684000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23901984 15684000 SOSNOWIEC - CENTRUM 2 POKOJE I PIĘTRO MIEJSCE POSTOJOWE DO WŁASNEJ ARANŻACJI Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie M-3 o powierzchni 52,29 m² , położone na I piętrze niskiego bloku w samym Centrum Sosnowca. Do lokalu przyna...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

249 000 PLN (4 788 zł/m2)

2
-
52 m2
1960
15890002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27866783 15890002 Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie Centrum Sosnowca ul. Urbanowicz 220 Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum Sosnowiec przy ul. Urbanowicz 220. Lokal położony na 1 piętrze w budynku z miejskim ogrzewaniem - idealny zaró...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

216 000 PLN (5 538 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15868355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27380803 15868355 APARTAMENT Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W GARAŻU PODZIEMNYM SOSNOWIEC ZAGÓRZE 2 POKOJE BALKON GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 42,63m² , położony na V piętrze. Do lokalu...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

469 000 PLN (11 167 zł/m2)

2
-
42 m2
2021