• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Sosnowiec

Znalezionych ofert: 55

15757971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25311035 15757971 Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38.16 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w bloku po termomodernizacji przy ul. Kraszewskiego 6B w Sosnowcu. Mieszkanie składa się z :- dużego pokoju,- sypialni,- łazienki z WC,- oddzielnej, widnej k...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

219 700 PLN (5 757 zł/m2)

2
1
38.16 m2
1970
15106945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na kameralnym osiedlu duże 3 pokojowe 9961714 15106945 0 % prowizji, brak podatku PCC. Zakup od dewelopera!Jeśli pragniesz spokoju a jednocześnie bliskości pełnej infrastruktury to ta nieruchomość jest dla Ciebie. Nowy kameralny budynek (tylko 2 kondygnacje) na zacisznym i porządanym osiedlu zapewnią peł...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

495 409 PLN (7 990 zł/m2)

3
1
62 m2
2025
15439459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18581900 15439459 Prezentacja mieszkania odbędzie się po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.Przedmiotem sprzedaży jest przestronne 2-pokojowe mieszkanie (nie cała kamienica) o powierzchni użytkowej 71,19 m2 położone na parterze 3-kondygnacyjnej, zadbanej kamienicy ...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

174 999 PLN (2 458 zł/m2)

2
1
71.19 m2
1933
15665687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23581021 15665687 Przedstawiamy do sprzedaży M-3 w Sosnowcu w dzielnicy Środula na ul. Kossaka. Mieszkanie usytuowane jest na 2p w wysokim bloku. Wystawa okienna na jedną stronę budynku. Składa się z salonu z balkonem, drugiego pokoju, obszernej kuchni w kwad...

Sosnowiec (Środula) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

325 000 PLN (6 373 zł/m2)

2
1
51 m2
-
15620791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22612031 15620791 Szukasz nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania do wprowadzenia z dużym balkonem??Nie chcesz tracić czasu na poszukiwanie ekip remontowych?Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,16 m2 składa się z:- przestronnego salonu z aneksem kuchennym z wyjściem...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

449 000 PLN (10 909 zł/m2)

2
1
41.16 m2
2023
15565247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21451298 15565247 Dzień pokazowy 17.05! zadzwoń i umów się na prezentację!Nie interesuje Cie mieszkanie z wielkiej płyty? Nie chcesz tracić czasu na remont mieszkania?Przytulne, komfortowo urządzone mieszkanie w kamienicy na pierwszym piętrze niskiego budynku...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

154 900 PLN (5 450 zł/m2)

2
1
28.42 m2
1915
15628754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22819936 15628754 Marzysz o komfortowym mieszkaniu dla swojej rodziny?Nie martwisz się dostosowaniem mieszkania do swoich potrzeb?Trzypokojowe mieszkanie  z korzystnym rozkładem pomieszczeń czeka na nowego Właściciela. Mieszkanie znajduje się drugim ...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

309 000 PLN (5 255 zł/m2)

3
1
58.8 m2
-