• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 389

15778054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25740232 15778054 Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2. piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1892 roku, na rogu ul. Jesionowej i Alei Wojciecha Korfantego w Katowice. Budynek znajduje się pod opieką konserwatora zabytków, dzięki cze...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

350 000 PLN (6 364 zł/m2)

3
1
55 m2
1982
15871771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27475048 15871771 Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, piwnicą i dodatkowymi udogodnieniamiNa sprzedaż oferuję duże, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielnymi wejściami do każdego pokoju, co zapewnia komfort i prywatność idealne zarówno do zamieszkan...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

259 990 PLN (5 306 zł/m2)

2
1
49 m2
1900
15865687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304849 15865687 SPRZEDAM MIESZKANIE Z GARAŻEM W CENIE!!!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2 w świetniej lokalizacji w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Z mieszkaniem związane jest prawo do korzystania...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

230 000 PLN (6 053 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15844145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26821632 15844145 **2 pokoje 4 piętro do remontu ul. 1 Maja świetna lokalizacja**Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. 1 Maja na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób szukających mieszkania do włas...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

230 000 PLN (4 792 zł/m2)

2
1
48 m2
1979
15810858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26419820 15810858 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po remoncie, położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Fitelberga 12C.Lokal o powierzchni 42,9 m², usytuowany na 3. piętrze niskiego bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, oddzielna kuchnia oraz łazienka z wc. Do dy...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

295 000 PLN (7 024 zł/m2)

2
1
42 m2
1977
15801802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26250720 15801802 Mieszkania z ogrodem. Pyskowice ul. Mickiewicza 11. Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 90,79 m² , usytuowany na pierwszym piętrze domu jednorodzinnego , dwulokalowego położony na działce o pow. 675 m2. Podpiwniczo...

Pyskowice (Śląskie, gm. Pyskowice)

249 000 PLN (2 767 zł/m2)

4
-
90 m2
-
15801027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26224284 15801027 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Poniszowice, ul. Parkowa. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,56 m2 , zlokalizowane w wielorodzinnym budynku przy ul. Parkowej w Poniszowicach. Budynek składa się z 3 klatek schodowych . W...

Poniszowice (Śląskie, gm. Rudziniec)

190 000 PLN (3 585 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15538825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20790689 15538825 Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 62,49 m², położony na 14. (ostatnim) piętrze prestiżowego kompleksu Atal Sky+ w Katowicach, przy ul. Korfantego.Mieszkanie zostało całkowicie umeblowane wszystkie meble są nowe i nie...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

930 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
1
62 m2
2024
15893698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27916551 15893698 Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34 m², usytuowane na wysokim parterze w zadbanym budynku w Będzinie. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora poszukującego gotowego lokalu pod wynajem b...

Będzin (Grodziec) (Śląskie, gm. Będzin)

245 000 PLN (7 206 zł/m2)

2
1
34 m2
1965
15858791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27155269 15858791 Na sprzedaż oferuję słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 51,19m2. W skład wchodzi salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój oraz łazienka z WC. Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny. Duża kuchnia pozwala na postawienie stołu z krzesłami, p...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

336 000 PLN (6 588 zł/m2)

2
1
51 m2
1975
15827135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633302 15827135 Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,22 m², położone przy ul. Bolesława Chrobrego w Rudzie Śląskiej (Bykowina).Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w zadbanym bloku z dwiema nowymi windami, co zapewnia komfort codziennego uży...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

160 000 PLN (5 333 zł/m2)

2
1
30 m2
1970
15796991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26134702 15796991 Wyjątkowa okazja! Przytulne i ciche mieszkanie w świetnej lokalizacji Ruda Śląska, ul. 1 Maja (Czarny Las)Na sprzedaż funkcjonalne, ustawne mieszkanie o powierzchni 48,3 m², położone na 2. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku. Lokal posiada miej...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

264 000 PLN (5 500 zł/m2)

2
1
48 m2
1975