• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 388

15890485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878371 15890485 3 pokoje z balkonem 62,6 m² Trynek Duży potencjał 375 000 zł Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 6 2,6 m² , położone w Gliwicach przy ul. Asnyka 21A2, w dzielnicy Trynek. Lokal znajduje się na wyso...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

375 000 PLN (6 048 zł/m2)

3
-
62 m2
1990
15886950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27771974 15886950 Przestronne 4 pokoje (74,2 m²) z balkonem spokojna okolica Bojszów Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,2 m², położone na 1. piętrze w spokojnej części Bojszowa przy ul. Dąbrówka. ...

Bojszów (Śląskie, gm. Rudziniec)

279 000 PLN (3 770 zł/m2)

4
-
74 m2
1990
15852439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27032786 15852439 Gliwice - ul. Poniatowskiego 3 pokoje 61 m2 balkon 10 m2 kamienica po termomodernizacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,07 m2 , położone na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ul. Poniatowskiego w Gliwicach. Budyne...

Gliwice (Zatorze) (Śląskie, gm. Gliwice)

359 000 PLN (5 885 zł/m2)

3
-
61 m2
1935
15876159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532332 15876159 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,26 m², położone na 1 piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, w jednej z najlepszych lokalizacji Rudy Śląskiej Kochłowice, ul. Dunikowskiego.Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchn...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

350 000 PLN (6 604 zł/m2)

3
1
53 m2
1978
15838908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26733219 15838908 Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 33,8 m² położonego na pierwszym piętrze bloku przy ul. Kasprowicza 13 w Gliwicach. Mieszkanie składa się z: pokoju oddzielnej kuch...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

225 000 PLN (6 818 zł/m2)

1
-
33 m2
1960
15627850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22791412 15627850 Świętochłowice ul. Beskidzka 3 pokoje, balkon, osobna kuchniaNa sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie z balkonem, położone w świetnie skomunikowanej części Świętochłowic, przy ul. Beskidzkiej. Lokal znajduje się w zadbanym budynku z wielkiej pł...

Świętochłowice (Śląskie, gm. Świętochłowice)

389 000 PLN (6 078 zł/m2)

3
-
64 m2
1980
15611697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22434990 15611697 Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w centralnej części Chorzowa, przy ul. Joachima Lelewela. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, w pełni umeblowane, idealne zarówno dla osób szukających wygodnego miejsca do życia, jak i in...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

249 000 PLN (5 298 zł/m2)

2
1
47 m2
1959
15885335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27724589 15885335 Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z dostępem do ogródka i garażem Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe , położone w kameralnym segmencie. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, komfortu i możliwości aranżacyj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

414 990 PLN (5 685 zł/m2)

3
2
73 m2
1920
15870867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27442912 15870867 Na sprzedaż świetne mieszkanie w Sosnowcu na Dańdówce o powierzchni 44m2. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku z windą, a co za tym idzie piętro nie stanowi problemu :) Mieszkanie znajduje się w bloku, który przeszedł w 2023r odnowienie z ...

Sosnowiec (Dańdówka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

260 000 PLN (5 909 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15869120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27401496 15869120 Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji w Dąbrowie Górniczej o powierzchni 30m2. Nieruchomość nie posiada balkonu ale za to jedno duże okno wynagradza to w 100%. Okolica zapewnia szybki dostęp do wszystkich najważniejszych punktów codziennego ż...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

185 000 PLN (6 167 zł/m2)

1
1
30 m2
1970
15823530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26636941 15823530 Mieszkanie - Gliwice, ul. Jowisza, os. Kopernika Przytulne mieszkanie o pow. 52,50 m2 , położone na 3 piętrze niskiego bloku , na popularnym i zielonym osiedlu Kopernika w Gliwicach. Lokal idealny zarówno dla pary, singla,...

Gliwice (Kopernik) (Śląskie, gm. Gliwice)

369 000 PLN (7 096 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15886018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746323 15886018 Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 42,59 m², zlokalizowane na parterze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, przy ul. Dunikowskiego w Rudzie Śląskiej dzielnica Kochłowice. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w m...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

225 000 PLN (5 357 zł/m2)

2
1
42 m2
1978