• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 388

15895613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962920 15895613 Eastate ma przyjemność zaoferować lokal mieszkaniowy w centrum Bytomia zapewniający zwrot z inwestycji na poziomie 10-12% LOKALIZACJA: Lokalizacja przy ul. Jagiellońskiej w Śródmieściu Bytomia zapewnia bardzo dobrą komunikację - bliskość dworca PKP, ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

350 000 PLN (4 290 zł/m2)

3
1
81.58 m2
-
15895482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962019 15895482 EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w zielonych Katowickich Panewnikach. LOKALIZACJA: Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spokojna, zielona okolica z niską zabudową i szybkim dostępem do lasów or...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

649 000 PLN (11 633 zł/m2)

3
1
55.79 m2
2019
15896585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27982624 15896585 Eastate ma przyjemność zaprezentować oryginalne mieszkanie z duszą lat powojennych utrzymane w rustykalnym stylu. LOKALIZACJA: Rozbark - a zwłaszcza jego część Pogoda - to miejsce z duszą, gdzie historia Śląska spotyka się z nowoczesnymi trendami mie...

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

240 000 PLN (4 941 zł/m2)

2
1
48.57 m2
1938
15897675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28007947 15897675 Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 54,81 m², położone na 3 piętrze niskiego bloku przy ul. Syriusza w Gliwicach. To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak i inwestora poszukującego mieszkania pod wynajem.Lokal skł...

Gliwice (Os. kopernika) (Śląskie, gm. Gliwice)

399 000 PLN (7 613 zł/m2)

2
1
52.41 m2
1982
15772696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25617023 15772696 --- PRZESTRONNE 3 POKOJOWE MIESZKANIE --- BALKON --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC SIELEC--- DO ARANŻACJI --- Oferujemy do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,11m2 usytuowane na VII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy - SIEL...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

405 000 PLN (6 639 zł/m2)

3
-
61 m2
1992
15897685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28008005 15897685 Do sprzedaży ładne i wygodne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5m2 w Centrum Zabrza przy ul. 3 Maja. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja. Doskonałe również pod inwestycję. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuc...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

295 000 PLN (5 221 zł/m2)

3
1
56.5 m2
1960
15889470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje przy ul. Rolnej | Nowe Budownictwo 27851427 15889470 Oferta dostępna tylko w Pepper House!Na sprzedaż nowoczesne i zadbane mieszkanie o powierzchni 53,7 m², zlokalizowane w Katowicach (Brynów) przy ulicy Rolnej.Atuty:- Gotowe do zamieszkania, wykończone w wysokim standardzie,- Szybki termin wydania,- B...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

599 000 PLN (11 302 zł/m2)

2
-
53 m2
2015
15807248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWE Mieszkanie na parterze 51m2 +taras KOSZĘCIN 26364105 15807248 Nowe Mieszkania na Zielonym Osiedlu w Koszęcinie prawie gotowe!Etap I obejmuje jeden budynek z 20 mieszkaniami i 6 lokalami usługowymi z czego pozostaje jeszcze dostępne 9 mieszkań i 4 lokale użytkowe. Etap II obejmuje drugi budynek z 24 lokalami. Bu...

Koszęcin (Śląskie, gm. Koszęcin)

440 545 PLN (8 811 zł/m2)

4
1
50 m2
2025
15848130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26933762 15848130 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w wyremontowanej, trzypiętrowej kamienicy. Do lokalu przynależy piwnica, a budynek dysponuje zamykanym podwórkiem.O...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

229 000 PLN (2 726 zł/m2)

3
1
84 m2
1896
15894572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944621 15894572 Kawalerka do remontu - 26,05 m2 Gliwice, ul. Chorzowska 1 piętro Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 26,05 m2, położony na 1 piętrze w niskiej kamienicy w Gliwicach, przy ul. Chorzowskiej. Układ (zgodnie z KW): • 1 pok&oa...

Gliwice (Zatorze) (Śląskie, gm. Gliwice)

110 000 PLN (4 231 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15863055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27238006 15863055 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 97,29 m2 - Gliwice, Karolinki taras + ogródek 2 niezależne miejsca parkingowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska - dodatkowo płatne 90.000zł Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, ...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 030 000 PLN (10 619 zł/m2)

4
-
97 m2
2021
15894635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27947970 15894635 Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem Gliwice, os. Wojska Polskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego, ustawnego i doskonale skomunikowanego mieszkania położonego przy al. Majowej w Gliwicach, na zielonym i cenion...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

455 000 PLN (7 583 zł/m2)

4
-
60 m2
-