• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 333

15752548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25168773 15752548 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 33,56 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ustronie 2 wraz z udziałem wynoszącym 6610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym ud...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

52 000 PLN (1 576 zł/m2)

1
-
33 m2
-
15752546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25168771 15752546 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 72,84 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 123 wraz z udziałem wynoszącym 36310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim s...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

102 000 PLN (1 417 zł/m2)

3
-
72 m2
-
15745095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25048997 15745095 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Łagiewnickiej obejmuje działkę gruntu o powierzchni 4728 m² w skład której wchodzi działka nr 131450 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000046959. Nieruchomości niezabudowana o kszt...

Bytom (Łagiewniki) (Śląskie, gm. Bytom)

320 000 PLN (68 zł/m2)

-
-
4728 m2
-
15744866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25047189 15744866 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Racjonalizatorów o powierzchni 1199 m² w skład której wchodzi działka 123924 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000144211. Nieruchomość niezabudowana o kształcie nieregularnego wiel...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

144 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
1199 m2
-
15744863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25047186 15744863 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Magdaleny obejmuje 2 działki gruntu 48352, 50644 o łącznej powierzchni 10700 m², zapisane w księdze wieczystej KA1Y000649039. Nieruchomość ma kształt nieregularny, lecz o proporcj...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

1 380 000 PLN (129 zł/m2)

-
-
10700 m2
-
15894393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941652 15894393 Działka o nieregularnym kształcie. Część działki jest zabudowana budynkiem garażowym, pozostała część działki zagospodarowana jest jako ogród, obsadzony różnymi drzewami i krzewami. Na terenie nieruchomości znajduje się pergola, wiata śmiet...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

51 600 PLN (115 zł/m2)

-
-
450 m2
-
15894391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941648 15894391 Nieruchomość położona w Czerwionce - Leszczyny przy ul. Przemysłowej o powierzchni 889 m² w skład w której wchodzi działka nr 3088187 zapisana w księdze wieczystej GL1Y001589993. Teren niezabudowany o regularnym kształcie...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

80 000 PLN (90 zł/m2)

-
-
889 m2
-
15863925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27258405 15863925 Działka nr 32036 położona jest w rejonie ul. Kosynierów w Czerwionce-Leszczynach o powierzchni 5343 m² zapisanej w księdze wieczystej nr GL1Y001156227. Działka stanowi teren niezabudowany, drogę z płyt betonowych, drogę n...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

50 000 PLN (9 zł/m2)

-
-
5343 m2
-
15863490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250385 15863490 Przedmiotem wyceny jest nieruchomość składająca się z działki ewidencyjnej nr 30681 o powierzchni 822 m2 (0,0822 ha), obręb nr 0012, 12, nr inw. 5045250, zlokalizowana w Sosnowcu, w rejonie ulic Wojska Polskiego - Orląt Lwowskich. Nieruchom...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

168 000 PLN (204 zł/m2)

-
-
822 m2
-
15863482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250378 15863482 Nieruchomość ma kształt regularny. Teren działki płaski, jednakże pomiędzy ulicą Majora Henryka Hubala Dobrzańskiego a powierzchnią działki występuje różnica poziomów. Działka porośnięta jest licznie nieuporządkowaną roślinnością wysoką i ś...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

578 000 PLN (161 zł/m2)

-
-
3589 m2
-
15863431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248699 15863431 Nieruchomość obejmuje działki oznaczone numerami geodezyjnymi 28888, 28889 oraz 288810 o łącznej powierzchni 490 m². Działki gruntu są zapisane w księdze wieczystej numer KA1S000087789 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu. ...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

122 000 PLN (249 zł/m2)

-
-
490 m2
-
15863428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248697 15863428 Nieruchomość gruntowa stanowi działkę ewidencyjną nr 5081 o powierzchni 3350 m², położoną w Sosnowcu przy ul. Mikołajczyka, zapisaną w księdze wieczystej KA1S000559912. Działka posiada kształt zbliżony do prostokąta, co s...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

181 000 PLN (54 zł/m2)

-
-
3350 m2
-