• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 333

15863446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248696 15863446 Nieruchomość położona w Katowicach, dzielnica Murcki, w rejonie ul. Pawła Kołodzieja, obręb Górne Lasy Pszczyńskie. Działka ma kształt nieregularny, zbliżony do wydłużonego wąskiego prostokąta, o nierównej powierzchni. Teren porośnięty drze...

Katowice (Murcki) (Śląskie, gm. Katowice)

385 500 PLN (40 zł/m2)

-
-
9589 m2
-
15863432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248694 15863432 Nieruchomość zlokalizowana jest w Sosnowcu, w obrębie Porąbka (dzielnica peryferyjna), w rejonie ulicy Grenadierów. Składa się z działek ewidencyjnych nr 25614 o powierzchni 0,2464 ha, nr inw. 7075649 i o nr 25615 o powierzchni 0,3837 ha, n...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

217 100 PLN (34 zł/m2)

-
-
6301 m2
-
15863429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248693 15863429 Nieruchomość położona jest w Sosnowcu, w obrębie dzielnicy Zagórze, w rejonie ulicy Romana Dmowskiego. Obejmuje działki oznaczone numerami geodezyjnymi: 662 o powierzchni 0,0981 ha, 6631 o powierzchni 0,0050 ha i 6632 o powierzchni 0,0821 h...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

265 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1852 m2
-
15848646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26946511 15848646 lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 37,15 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Młodzieżowej 9a wraz z udziałem wynoszącym 16710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem wprawie...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

68 000 PLN (1 838 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15840667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26782288 15840667 Nieruchomości położone w Sosnowcu przy ul. Szymanowskiego, obejmuje działki oznaczone numerami geodezyjnymi 28886, 28884, 28899, 288910, 28902. o łącznej powierzchni 1234 m². Działki gruntu o numerach 28886, 28884 zapisane są w księdze wie...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

220 000 PLN (178 zł/m2)

-
-
1234 m2
-
15835495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26715344 15835495 Nieruchomość stanowi działkę gruntu o numerze 2370159 o pow. 0,0598 ha, zapisana w księdze wieczystej KA1T000747604. Nieruchomość jest zlokalizowana w Lędzinach przy ul. Hołdunowskiej. Działka o kształcie nieregularnego p...

Lędziny (Śląskie, gm. Lędziny)

47 840 PLN (80 zł/m2)

-
-
598 m2
-
15835410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26715341 15835410 Nieruchomość stanowi działkę gruntu o numerze 2180157 o pow. 0,0970 ha, zapisanej w księdze wieczystej KA1T000158549. Nieruchomość jest zlokalizowana w Lędzinach w rejonie ul. Hołdunowskiej. Działka o kształcie nieregular...

Lędziny (Śląskie, gm. Lędziny)

97 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
970 m2
-
15827816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625334 15827816 Nieruchomość gruntowa niezabudowana, stanowiąca dwie działki o numerach 15601 i 15602 o łącznej powierzchni 1,0318 ha. Działki stanowią teren zieleni pomiędzy blokami mieszkalnymi, poprzecinany chodnikami i częściowo wykorzystywany jako par...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

3 500 000 PLN (339 zł/m2)

-
-
10318 m2
-
15822633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625315 15822633 Przedmiotowa działka ma regularny kształt, co ułatwia racjonalne zagospodarowanie nieruchomości, jest niezabudowana i nieogrodzona. Teren nieruchomości niezagospodarowany, porośnięty licznymi drzewami oraz zielenią nieurządzoną. Przez teren...

Sosnowiec (Ostrowy górnicze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

129 000 PLN (264 zł/m2)

-
-
488 m2
-
15818472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26625304 15818472 Ogłoszenie syndyka masy upadłości o sprzedaży nieruchomości stanowiącej działkę nr 195 zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, położonej w Cieszynie w woj. śląskim, zapisanej w KW nr BB1C000943604. ...

Cieszyn (Śląskie, gm. Cieszyn)

307 222 PLN (1 851 zł/m2)

5
-
166 m2
-
15806940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26355549 15806940 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa użytkowania wieczystego działki gruntu nr 489534 o pow. 2.505 m2 (KW nr GL1Z0001...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

216 000 PLN (86 zł/m2)

-
-
2505 m2
-
15806937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26355547 15806937 Przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności lokalu mieszkalnego nr 2 o pow. użytk. 40,44 m2, położonego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Dębowej 41. 01.12.2025 JSW KOKS S.A. ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

96 000 PLN (2 400 zł/m2)

1
-
40 m2
-