• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 720

15670064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23626554 15670064 Piękna, budowlana działka w Kozach o powierzchni 2000m2.Wymiary 33x62 metry.Nr działki 54633. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego MU35 jako działka budowlana.Media:- prąd - planowane przyłącze elektryczne południową granicą dział...

Kozy (Śląskie, gm. Kozy)

259 000 PLN (130 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
14776036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 188721 14776036 Tylko 21złm2. Działka siedliskowo-rolna o powierzchni 56 arów w Kaczycach przy ul.Morcinka. Działka o regularnym kształcie o wymiarach: 62x87m. Dojazd utwardzoną drogą.Media: w drodze gaz, prąd oraz wodociąg.Teren ogrodzony siatką.Według planu zagosp...

Kaczyce (Śląskie, gm. Zebrzydowice)

120 000 PLN (21 zł/m2)

-
-
5600 m2
-
14733297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 173815 14733297 Atrakcyjna działka budowlana o pow. 1671m2.SZYBKI DOJAZD DO CENTRUM! możliwość prowadzenia usług! !!!MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU 2 DZIAŁEK!!!✅Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka według MPZP mieszkaniowa z oznaczeniem A21MN znajdująca się w Jaworzu przy ul....

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

384 000 PLN (230 zł/m2)

-
-
1671 m2
-
15722237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616966 15722237 DOM W ŚCISŁYM CENTRUM TARNOWSKICH GÓR! TARNOWSKIE GÓRY - ul. ZIELONA - OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE! DOM IDEALNIE NADAJE SIĘ NA DOM DWURODZINNY! NIEZALEŻNA KLATKA SCHODOWA! Do sprzedaży dom jednorodzinny łączony garażem o powierzchni około 185 m...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

599 000 PLN (3 238 zł/m2)

5
2
185 m2
1964
15722157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24616878 15722157 NOWY BEZCZYNSZOWY APARTAMENT !!! KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PCC !!! II etap inwestycji o wysokim standardzie na sprzedaż! Oferta poniżej została sprzedana w starym etapie, możliwość zakupu w nowej Inwestycji! Oddanie koniec września 2026 r. st. d...

Tarnowskie Góry (Śródmieście) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

749 000 PLN (10 122 zł/m2)

3
-
74 m2
2024
15722324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616970 15722324 NA SPRZEDAŻ DOMY W SPOKOJNEJ OKOLICY ŚWINIOWICE - GMINA TWORÓG! NOWA INWESTYCJA! Na sprzedaż wolnostojący parterowy dom z antresolą o powierzchni 120 m2 usytuowany na działce o powierzchni około 500 m2 w Świniowicach. Na parterze znajduje się salo...

Świniowice (Śląskie, gm. Tworóg)

599 000 PLN (4 992 zł/m2)

5
2
120 m2
2025
15869828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27410388 15869828 DZIAŁKA W CICHEJ SPOKOJNEJ OKOLICY - BORUSZOWICE, Przy Lesie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Boruszowice, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Działka o powierzchni 2234 m2. Szerokość od frontu: 52 cm Urokliwa, cicha oko...

Boruszowice (Śląskie, gm. Tworóg)

290 420 PLN

-
-
2234 m2
-
13741626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2044507 13741626 DZIAŁKA INWESTYCYJNA - TARNOWSKIE GÓRY - BYTOM - DK 11 Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 1726 m2 w Tarnowskich Górach. Działka w kształcie nieregularnym, , w pierwszej linii zabudowy, wymiary szerokość od frontu 48 m, posiada...

1 035 600 PLN

-
-
1726 m2
-
15743077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25004157 15743077 DZIAŁKA - WIESZOWA - GMINA ZBROSŁAWICE! Do sprzedaży działka budowlano-rolna przy lesie o powierzchni 8848 m2 w Wieszowej - gmina Zbrosławice. II 24.MN, ustala się przeznaczenie - tereny zabudowy mieszkaniowej niskiej intensywności II 30.R...

Wieszowa (Śląskie, gm. Zbrosławice)

599 970 PLN

-
-
8848 m2
-
15722210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24616972 15722210 DZIAŁKA ROLNA! Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 1592 m2 położona w Połomii - gmina Tworóg. Działka w kształcie kwadratu - wymiary 36,5 x 39 m2. Media: prąd w drodze wewnętrznej, woda w drodze gminnej. Tereny ZD - tereny zieleni. ...

Połomia (Śląskie, gm. Tworóg)

103 200 PLN

-
-
2064 m2
-
15722388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24617020 15722388 W PEŁNI UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE MIESZKANIE! W Centrum Tarnowskich Gór! W CENIE MIESZKANIA MIEJSCE PARKINGOWE ORAZ DWIE PIWNICE PO 15 M2. Dodatkowo strych do współnego użytkowania. Do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 73 m2, usytuowane n...

349 000 PLN (4 781 zł/m2)

2
-
73 m2
1940
14478792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2785593 14478792 DZIAŁKA INWESTYCYJNA - POŁOMIA - GMINA TWORÓG! Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 9480 m2 w Połomii - gmina Tworóg. Działka płaska, o nieregularnym kształcie, w pierwszej linii zabudowy, przy drodze asfaltowej, w niedalekiej odległości...

Połomia (Śląskie, gm. Tworóg)

948 000 PLN

-
-
9480 m2
-