• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 720

15869766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27408288 15869766 MIRELA SCZENDZINA Agent prowadzący 888 318 565Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Trzebinia obok Żywca.Nasłoneczniona działka z bliskim dostępem do lasu w otoczeniu gór w spokojnym miejscu. W niedalekiej odległości od ul. Karmelitańskiej j...

Trzebinia (Śląskie, gm. Świnna)

129 000 PLN

-
-
991 m2
-
15869767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27408289 15869767 MIRELA SCZENDZINA Agent prowadzący 888 318 565Na sprzedaż widokowa działka budowlana w miejscowości Trzebinia obok Żywca.Nasłoneczniona działka w kształcie prostokąta z pięknymi widokami na pobliską panoramę gór w spokojnym miejscu. Dostęp do drogi...

Trzebinia (Śląskie, gm. Świnna)

138 000 PLN

-
-
1025 m2
-
15807295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowy 36,44m2-Zielone Osiedle Koszęcin 26364027 15807295 Nowa oferta lokalu handlowo-usługowego na Zielonym Osiedlu w Koszęcinie!LOKAL NR.4Pozostało: 4 lokale użytkoweusługowe w budynku numer 1.Cena netto 7700 zł m2 + VAT czyli 280 665 zł netto + 64 552,95 vat = 345 217,95 zł bruttoKomfort i wygoda:Miejsce...

Koszęcin (Śląskie, gm. Koszęcin)

345 217 PLN (9 589 zł/m2)

1
-
36 m2
2024
15834097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z dużym ogródkiem i tarasem, dużo zieleni 26844696 15834097 NAJBARDZIEJ ZIELONA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC (dzielnica Bogucice)Nowatorska propozycja wśród katowickich inwestycji mieszkaniowych, oferująca znacznie więcej niż komfortowe apartamenty. To wyróżniająca się, innowacyjna koncepcja wielorodzinnego bu...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

530 000 PLN (10 816 zł/m2)

2
1
49 m2
2027
15869151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27402376 15869151 Do sprzedania działka budowlane nr 40414 uzbrojona , położone w gminie Psary na granicy Malinowic i Sarnowa - ulica Jasna. Dla działki wykonano projekt budowy domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 168 m 2 . W sąsiedztwie nowa zabudow...

Sarnów (Śląskie, gm. Psary)

140 000 PLN

-
-
1157 m2
-
15869101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27401462 15869101 AGENTKA PROWADZĄCA: JOLANTA ZABIELSKAPO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ REMAX Home ProNowy, kompaktowy dom w Łazach funkcjonalność i spokój blisko miastaNa sprzedaż nowoczesny, niewielki dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 72,65 m² (56...

Łazy (Śląskie, gm. Jasienica)

490 000 PLN (6 745 zł/m2)

3
1
72.65 m2
2012
15845824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26870052 15845824 Apartamenty River - dochodowa inwestycja w Wiśle ROI 8% - 10% - Widok na Stok Narciarski Siglany Na sprzedaż Apartamenty River - nowoczesny, w pełni funkcjonujący obiekt inwestycyjny położony w malowni...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

1 700 000 PLN (12 143 zł/m2)

7
-
140 m2
1970
15845590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26863930 15845590 Idealne pierwsze mieszkanie lub pewna inwestycja kawalerka z balkonem PorębaSzukasz swojego pierwszego mieszkania albo lokalu, który świetnie sprawdzi się pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzch...

Poręba (Śląskie, gm. Poręba)

189 000 PLN (5 727 zł/m2)

1
1
33 m2
1985
15869059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27397938 15869059 KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący 881 940 191Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o wymiarach ok. 17 × 122 m, położona w spokojnej okolicy z przepiękną, panoramiczną ekspozycją na Beskidy (360°). Teren płaski, co znacząco ułatwia realiz...

Lipowa (Śląskie, gm. Lipowa)

499 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15868791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne mieszkanie w centrum z ładnym widokiem 27390602 15868791 Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 37 m² z dużym balkonem i piwnicąOferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane na 6. piętrze w budynku z windą. Nieruchomość jest idealna zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycj...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

235 000 PLN (6 351 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15866328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2pok Centrum Katowic balkon 11m2 RABAT 26tys ! 27318263 15866328 A115Do sprzedania mieszkanie 37 m2 + duży balkon 15,3 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - okolice ul. Juliusza Słowackiego, kilka kroków do dworca PKP, Rynku.Mieszkanie idealnie nadaje się pod wynajem długoterminowy - dziesiątki biurowców...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

497 484 PLN (11 569 zł/m2)

2
1
43 m2
2026
15868627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27387412 15868627 EMILIA PASIKOWSKA-JANYGA Agent prowadzący 530 291 993Wyjątkowa działka inwestycyjna 26,5 ha Beskidy UT + RSkoczów Pogórze, woj. śląskiePowierzchnia: 264 743 m² (26,5 ha)Opis nieruchomości:Na sprzedaż wyjątkowa, rozległa nieruchomość inwestycyjna...

Pogórze (Śląskie, gm. Skoczów)

5 000 000 PLN

-
-
264743 m2
-