• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 333

15897400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28001986 15897400 Wyjątkowy dom w sercu miasta - oaza ciszy i spokoju jak na wsi! Szukasz miejsca, które pozwoli Ci korzystać z uroków miejskiego życia, ale po powrocie do domu marzysz o absolutnym resecie, śpiewie ptaków i porannej ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 950 000 PLN (11 677 zł/m2)

5
-
167 m2
2021
15884784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej 27711456 15884784 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,44 m², położonego w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Wirek przy ul. Paderewskiego.Najważniejsze atuty:• Doskonała lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej oko...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

340 000 PLN (5 763 zł/m2)

3
1
59 m2
1975
15897841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28010946 15897841 Luksusowy dom pasywny w Czekanowie z nowoczesnymi rozwiazaniami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu o powierzchni 250 m²,na działce 940 m2 zlokalizowanego w spokojnej miejscowości Czekanów ,kilkanaście min...

Czekanów (Śląskie, gm. Zbrosławice)

2 299 000 PLN (9 196 zł/m2)

4
1
250 m2
2025
15897842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28010952 15897842 2 pokoje 51,33 m² z piwnicą balkon Gołonóg 4 piętro do własnej aranżacji Na sprzedaż przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie położone w Dąbrowa Górnicza, w dzielnicy Gołonóg, przy Alei J&...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

329 000 PLN (6 451 zł/m2)

2
-
51 m2
1977
15897822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28010684 15897822 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlanorolne położone w miejscowości Rokitno Szlacheckie, gmina Łazy, powiat zawierciański, województwo śląskie.Oferujemy sąsiadujące ze sobą działki o bardzo korzystnych wymiarach około 25 m szerokości oraz 170 m dłu...

Rokitno Szlacheckie (Śląskie, gm. Łazy)

350 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
4425 m2
-
15897834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28010691 15897834 Na sprzedaż przestronne, mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Paderewskiego przy ul. Sowińskiego Mieszkanie o pow. 44,5m2 znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą! Blok po termomodernizacji! 2piętro z 10ciu Mieszkanie składa się z: -...

Katowice (Os. paderewskiego-muchowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

380 000 PLN (8 636 zł/m2)

2
-
44 m2
1980
15878373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27594886 15878373 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w spokojnej i zielonej części Dąbrowy Górniczej Ząbkowice. To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z potencjałem i chcą stworzyć wnętrze w pełni dopasowane do własn...

Dąbrowa Górnicza (Ząbkowice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

195 000 PLN (4 063 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15897816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 28010668 15897816 Nowoczesny dom z garażem 151 m² Katowice Podlesie Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej cenionych południowych dzielnic Katowice - Podlesiu, przy ul. Niezapominajek. To propozycja dla osó...

Katowice (Podlesie) (Śląskie, gm. Katowice)

1 399 000 PLN (9 265 zł/m2)

4
-
151 m2
2020
15832957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26802930 15832957 REZERWACJA ! Szukasz mieszkania 3- pokojowego, do własnej aranżacji, w świetnej lokalizacji w Rudzie Śląskiej (dzielnica Wirek)??Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 59,07 m2 do remontu znajdujące się w Rudzie Śląskiej przy ulicy 1 Maja ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

269 000 PLN (4 559 zł/m2)

3
1
59 m2
1981
15777709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25736466 15777709 lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 35,82 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 6 wraz z udziałem wynoszącym 10810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

56 000 PLN (1 600 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15753153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25191212 15753153 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 53,19 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 136 wraz z udziałem wynoszącym 39210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim ...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 547 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15752691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25173039 15752691 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 66,45 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 149 wraz z udziałem wynoszącym 12510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w praw...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

122 000 PLN (1 848 zł/m2)

2
-
66 m2
-