• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 333

15562927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21386167 15562927 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym, położoną w Rybniku przy ul. Górnośląskiej. - Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 192 m2- Powierzchnia działki: ok. 2152 m2. Nieruchomość ma ogromny potencjał inwestycyjny - doskona...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

430 000 PLN (2 240 zł/m2)

8
-
192 m2
-
15213217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12757786 15213217 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalno-usługowym, położoną w  Rybniku przy ul. Wodzisławskiej. o Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 333 m2. o Powierzchnia działki: ok.1465 m2.   W skład budynku wchodzą dwie kondygnacj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 100 000 PLN (3 313 zł/m2)

10
-
332 m2
-
15670889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23657622 15670889 Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem produkcyjno-socjalnym o pow. uż. 1372 m2 na parceli o pow. 1615 m2 (własność) położona w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej 34. Budynek jest wolnostojący, nie podpiwniczony, trzy kondygn...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

1 700 000 PLN (1 239 zł/m2)

11
-
1372 m2
-
15534510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20699339 15534510 Sprzedaż Prawa Wieczystego Użytkowania Działki nr 21251  - Radlin, ul. Rybnicka &124; 6520 m2  Na sprzedaży nieruchomość w Radlinie przy ul. Rybnickiej. Przedmiotem oferty prawo wieczystego użytkowania działki numer 21251 i powierzchni około 6520...

Radlin (Śląskie, gm. Radlin)

1 600 000 PLN (5 674 zł/m2)

11
-
282 m2
-
15520125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20380847 15520125 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży budynek wolnostojący w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej 44 o pow. użytkowej ok. 167 m2 na parceli o pow. 725 m2. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego (dwukondygnacyjnego), częściowo podpiwniczonego wraz z p...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

950 000 PLN (5 689 zł/m2)

8
-
167 m2
-
15451041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18855464 15451041 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży prawo wieczystego użytkowania działki o numerze 2157150 i powierzchni 1428m2 wraz z prawem własności wzniesionego na niej wolnostojącego budynku usługowego o powierzchni około 357 m2 oraz prawa własności działek o n...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

1 500 000 PLN (4 202 zł/m2)

11
-
357 m2
-
15214411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 12800734 15214411 Do sprzedaży teren inwestycyjny składający się z czterech działek o numerach (2136, 2146, 2156, 2166), położonych w Gorzycach (pow. wodzisławski woj. śląskie) przy ul. Bogumińskiej o łącznej powierzchni 4,57 ha. Działki zgodnie z przeznaczeniem wedłu...

Gorzyce (Śląskie, gm. Gorzyce)

6 856 500 PLN (150 zł/m2)

-
-
45710 m2
-
15897852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28011210 15897852 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2462 m² w spokojnej dzielnicy Zebrzydowice na obrzeżach Rybnika. Działka o kształcie prostokąta o wymiarach 42,5 x 57,5 m Dostępne media: prąd w granicy działki, woda i ...

Rybnik (Zebrzydowice) (Śląskie, gm. Rybnik)

380 000 PLN

-
-
2462 m2
-
15897400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28001986 15897400 Wyjątkowy dom w sercu miasta - oaza ciszy i spokoju jak na wsi! Szukasz miejsca, które pozwoli Ci korzystać z uroków miejskiego życia, ale po powrocie do domu marzysz o absolutnym resecie, śpiewie ptaków i porannej ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 950 000 PLN (11 677 zł/m2)

5
-
167 m2
2021
15884784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej 27711456 15884784 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,44 m², położonego w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Wirek przy ul. Paderewskiego.Najważniejsze atuty:• Doskonała lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej oko...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

340 000 PLN (5 763 zł/m2)

3
1
59 m2
1975
15897841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28010946 15897841 Luksusowy dom pasywny w Czekanowie z nowoczesnymi rozwiazaniami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu o powierzchni 250 m²,na działce 940 m2 zlokalizowanego w spokojnej miejscowości Czekanów ,kilkanaście min...

Czekanów (Śląskie, gm. Zbrosławice)

2 299 000 PLN (9 196 zł/m2)

4
1
250 m2
2025
15897842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28010952 15897842 2 pokoje 51,33 m² z piwnicą balkon Gołonóg 4 piętro do własnej aranżacji Na sprzedaż przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie położone w Dąbrowa Górnicza, w dzielnicy Gołonóg, przy Alei J&...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

329 000 PLN (6 451 zł/m2)

2
-
51 m2
1977