• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 334

15806938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26355550 15806938 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności lokalu mieszkalnego nr 6 o pow. użytk. 53,12 m2 (2 pokoje, kuchnia, pr...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

130 000 PLN (2 453 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15806939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26355548 15806939 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności lokalu mieszkalnego nr 11 o pow. użytk. 70,68 m2 (3 pokoje, kuchnia, p...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

200 000 PLN (2 857 zł/m2)

3
-
70 m2
-
15793350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26036565 15793350 Przedmiotowa nieruchomość obejmuje 11 działek i ma nieregularny kształt. Jest niezabudowana, nieogrodzona, porośnięta częściowo zielenią nieurządzoną (liczne zadrzewienia i zakrzewienia). W zasięgu nieruchomości znajdują się podstawowe siec...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

350 000 PLN (9 zł/m2)

-
-
40399 m2
-
15778438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25752036 15778438 Działka o nr 153813 położona jest w Piekarach Śląskich w rejonie ul. Oświęcimskiej Konarskiego. Jest to nieruchomość niezabudowana o kształcie nieregularnego wielokąta. Teren działki wykazuje zmiany rzędnych wysokości. Działkę stanowią te...

Piekary Śląskie (Kamień) (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

508 000 PLN (29 zł/m2)

-
-
17789 m2
-
15777248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25733155 15777248 Nieruchomość obejmuje działkę gruntu numer 28822 o powierzchni 0,5863 ha. Nieruchomość ma kształt nieregularny, wydłużony. Nieruchomość utwardzona nawierzchnią asfaltową. Nieruchomość wykorzystywana jako fragment drogi dojazdowej. Teren pła...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

957 000 PLN (163 zł/m2)

-
-
5863 m2
-
15771854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25595741 15771854 Lokal mieszkalny nr 10 o powierzchni 66,67 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ks. Jana Frenzla 62 wraz z udziałem wynoszącym 79810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

112 000 PLN (1 697 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15766947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25515241 15766947 Nieruchomości położone w Rudzie Śląskiej w rejonie ul. Stalowej o łącznej powierzchni 25504 m² , w skład których wchodzą działki: 3086215, 3087215 zapisane w księgach wieczystych GL1S000195353 i GL1S000098391. Działka gru...

Ruda Śląska (Nowy bytom) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

980 000 PLN (38 zł/m2)

-
-
25504 m2
-
15762019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25397449 15762019 Nieruchomość położona w Gliwicach w rejonie ul. P. Niedurnego o powierzchni 4221 m², w skład której wchodzi działka gruntu 945 zapisana w księdze wieczystej GL1G000909481. Kształt nieregularny zbliżony do prostokąta, nieo...

Gliwice (Brzezinka) (Śląskie, gm. Gliwice)

220 000 PLN (52 zł/m2)

-
-
4221 m2
-
15762016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25397447 15762016 Nieruchomości obejmują działki gruntu numer 1401, 1403, 146, 1472, 149, 153 i 1542 o łącznej powierzchni 350963 m² zapisane w księgach wieczystych GL1G000758829, GL1G001094335, GL1G001213592, GL1G000176029. Działki bezpoś...

Gliwice (Bojków) (Śląskie, gm. Gliwice)

44 075 000 PLN (126 zł/m2)

-
-
350963 m2
-
15760653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25362923 15760653 Nieruchomość stanowi kompleks 31 działek położonych w Jankowicach gmina Świerklany. Teren nieruchomości porośnięty drzewami i zielenią nieurzadzoną. Bezpośrednie otoczenie nieruchomości stanowią tereny zielone, zabudowa mieszkaniowa jednoro...

Świerklany (Śląskie, gm. Świerklany)

1 900 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
189659 m2
-
15760650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25362917 15760650 Nieruchomość położona w Rybniku przy ul. Zwycięstwa w skład których wchodzą działki gruntu o numerach 106022, 106221, 106421 o łącznej powierzchni 14306 m², zapisane w księdze wieczystej GL1Y001277823. Graniczące ze sobą ...

Rybnik (Chwałowice) (Śląskie, gm. Rybnik)

574 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
14306 m2
-
15759885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25345950 15759885 Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Przy Kopalni o łącznej powierzchni 1223 m², w skład których wchodzą działki 1634, 1654, 1684, 1734 zapisane w księgach wieczystych KA1Y000142329, KA1Y000142219. Działki niezabudo...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

95 000 PLN (78 zł/m2)

-
-
1223 m2
-