• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na wynajem Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 107

14029187 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2341735 14029187 POWIERZCHNIA BIUROWA MIESZKANIOWA W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI!!! Przedstawiamy Państwu lokal w budynku 3 kondygnacyjnym zlokalizowanym w Katowicach przy ul. Górnika (niespełna 50 metrów od ulicy Korfantego) . Łączna p...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

3 950 PLN (37 zł/m2)

4
-
108 m2
-
15862412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27226247 15862412 MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA ! OFERTA na wyłączność. Pragniemy przedstawić Państwu ofertę mieszkań na wynajem w południowej części centrum Katowic - kamienica. Opisane poniżej mieszkanie którego dotyczy przykładowa oferta, jest w trakcie...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

2 100 PLN (78 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15857126 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27114078 15857126 ========Katowice, Osiedle Franciszkańskie!! ========= Do wynajęcia mieszkanie na Osiedlu Franciszkańskim. Wolne od 1 luty 2026. Mieszkanie umeblowanie i wyposażone w wysokim standardzie. Na powierzchnie około 40m2 składa się: - przedpokój- duża szafa...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15850168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26989610 15850168 Katowice Ligota na wynajem pokój w mieszkaniu funkcjonalnym dobrze wyposażonym mieszkaniu - ul. Zielonogórska. Oferujemy na wynajem pokój w bardzo funkcjonalnym dwupokojowym mieszkaniu w południowej dzielnicy Katowic-Ligocie. Mieszkanie w do...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

950 PLN (95 zł/m2)

1
-
10 m2
-
15744184 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25037666 15744184 Do wynajęcia przytulna kawalerka w ścisłym centrum Katowic przy ulicy Korfantego. Blok po termomodernizacji, w budynku dozorca, nowoczesne windy, parking pod blokiem. Dostępność pełnej infrastruktury komunikacyjnej: tramwaj, autobus, kolej. Mieszkan...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

2 000 PLN (77 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15845389 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26860536 15845389 ====== Katowice! Dębowe Tarasy!!1===== Do wynajęcia wykończone i zaprojektowane przez architekta mieszkanie na trzecim piętrze w 10-piętrowym apartamentowcu na Osiedlu Dębowe Tarasy! Na powierzchnie około 36m2 składa się: przedpokój: zabudowa me...

Katowice (Dąb) (Śląskie, gm. Katowice)

2 200 PLN (58 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15764985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25459617 15764985 Mieszkanie typu studio (kawalerka) na wynajem - Katowice Giszowiec, ul. Karliczka - blisko centrum Jasna kawalerka z aneksem kuchennym i południową ekspozycją, po remoncie. Blisko sklepy, przystanki, tereny rekreacyjne i szybki dojazd do centrum...

Katowice (Giszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

1 100 PLN (61 zł/m2)

1
-
18 m2
1980
15827677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26625551 15827677 Jeśli szukasz komfortowego, w pełni umeblowanego mieszkania, które pozwoli Ci zamieszkać od razu – ta oferta jest dla Ciebie.Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 36,36 m² to idealna propozycja dla singla lub studenta, który ceni w...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

2 050 PLN (56 zł/m2)

2
1
36.36 m2
2015
15756779 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25273303 15756779 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 41,3 m² z loggiąLokalizacjaMieszkanie położone jest w katowickiej dzielnicy Burowiec, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły oraz tereny zielone. Doda...

Katowice (Burowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

2 000 PLN (48 zł/m2)

2
1
41.3 m2
1980
15815407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26625502 15815407 Na wynajem stylowa kawalerka w prestiżowej i zielonej inwestycji Ceglana Park. Mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie, jest w pełni wyposażone i gotowe do natychmiastowego zamieszkania. To idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnego des...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

2 300 PLN (88 zł/m2)

1
1
26 m2
2021
15815128 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26620316 15815128 homfi prezentuje całkowicie nowe mieszkanie w Inwestycji Rondo Ceglana z 2025 roku z balkonem! Internet? Bez opłat za pierwsze 6 miesięcy! Bądź pierwszym Najemcą! To mieszkanie bierze udział w programie Lekki Start – najem bez kosztów wstępnych! Chce...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

1 950 PLN (70 zł/m2)

2
1
28 m2
2025
15819723 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26618430 15819723 Do wynajęcia od zaraz, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na prestiżowym osiedlu Pierwsza Dzielnica w samym sercu Katowic. Zostań pierwszym najemcą!LOKALIZACJAApartament znajduje się przy ul. Henryka Góreckiego w prestiżowej inwest...

Katowice (Bogucice) (Śląskie, gm. Katowice)

2 450 PLN (72 zł/m2)

2
-
34 m2
-