• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na wynajem Śląskie

Znalezionych ofert: 280

15583148 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21841237 15583148 --- S o s n o w i e c --- KLIMONTÓW --- 2 POKOJE --- WYPOSAŻONE --- GOTOWE DO ZAMIESZKANIA --- PO REMONCIE Oferujemy do wynajęcia M-3 o pow. 37,50m2 usytuowane na wysokim parterze w bloku w Sosnowcu - Klimontów. ...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 490 PLN (67 zł/m2)

2
-
37 m2
-
14279187 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 2590353 14279187 Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o pow. 33m2 usytuowaną na wysokim parterze w bloku w Sosnowcu - Zagórze. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Czynsz w wysokości 1890 zł + media wg zużycia (...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 890 PLN (57 zł/m2)

1
-
33 m2
1999
15781453 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25829011 15781453 Oferujemy do wynajęcia pokój w domu jednorodzinnym o pow. 12m2 . dla studentów. Czynsz w wysokości 600zł + media wg. zużycia (energia elektryczna, woda, gaz, wywóz nieczystości) . Kaucja zwrotna w wysokości 60...

Sosnowiec (Dańdówka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

600 PLN (50 zł/m2)

1
-
12 m2
-
15885481 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27732174 15885481 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWynajmę komfortowo wyposażoną kawalerkę na oś.Tysiąclecia w Katowicach.Mieszkanie składa sie z dużego salonu z balkonem, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju i garderobyschowka.Okolica z dobrze rozbudowaną in...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

1 650 PLN (43 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15881564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27638462 15881564 Przestronna kawalerka z loggią Katowice - Koszutka blisko centrum i Spodka Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka z loggią, położona na 2. piętrze w spokojnej, zielonej części Katowic - Koszutka, przy Placu Grunwaldzkim. Mieszkanie o...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

1 550 PLN (41 zł/m2)

1
-
38 m2
1962
15893297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27906848 15893297 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na wynajem mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Warszawskiej 35 w dzielnicy Śródmieście. Układ pomieszczeń:- salon z aneksem kuchennym,- sypialnia,- łazienka z WC,- przedpokójCzynsz : 2450 zł + ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

2 450 PLN (47 zł/m2)

2
1
52 m2
2022
15336116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16137807 15336116 ATRAKCYJNA OFERTA!!! Od ręki! Dla osób niepalących i bez zwierząt Na wynajem atrakcyjne, nowocześnie urządzone mieszkanie na strzeżonym osiedlu Dębowe Tarasy. Mieszkanie o powierzchni ok. 50 m2 składa się z dwóch pokoi (sa...

Katowice (Dąb) (Śląskie, gm. Katowice)

2 150 PLN (43 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15476045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19408275 15476045 ATRAKCYJNE MIESZKANIE - PIERWSZA DZIELNICA DLA WYMAGAJĄCEGO KLIENTA! Na wynajem luksusowe mieszkanie w najnowszym apartamentowcu przy ul. Góreckiego, tzw. Pierwsza Dzielnica . Mieszkanie dwupokojowe w pełni umeblowane i wyposażone, skł...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
-
43 m2
2021
15244500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 13668979 15244500 ATRAKCYJNE MIESZKANIE - PIERWSZA DZIELNICA DLA WYMAGAJĄCEGO KLIENTA! Na wynajem luksusowe mieszkanie w najnowszym apartamentowcu przy ul. Góreckiego, tzw. Pierwsza Dzielnica . Mieszkanie dwupokojowe w pełni umeblowane i wyposażone, skł...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
-
43 m2
2021
15797555 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26152132 15797555 37 m² 2 pokoje Gliwice, ul. Chorzowska 1900 zł + opłaty Konkrety: Metraż i stan: 37 m², mieszkanie po generalnym remoncie. Nowoczesna, spójna kolorystyka (szarości, beże, czerń). Układ: Salon, niezale...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 900 PLN (51 zł/m2)

2
-
37 m2
1980
15893235 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27906081 15893235 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na wynajem mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Warszawskiej 35 w dzielnicy Śródmieście. Układ pomieszczeń:- salon z aneksem kuchennym,- sypialnia,- łazienka z WC,- przedpokójCzynsz : 2300 zł + ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

2 300 PLN (52 zł/m2)

2
1
44 m2
2023
15893167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27902810 15893167 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na wynajem mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Warszawskiej 35 w dzielnicy Śródmieście. Układ pomieszczeń:- salon z aneksem kuchennym,- sypialnia,- sypialnia gabinet,- łazienka z WC,- przedpok...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 PLN (35 zł/m2)

3
1
72 m2
2023