• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na wynajem Śląskie

Znalezionych ofert: 280

15893294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27906313 15893294 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na wynajem mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Warszawskiej 35 w dzielnicy Śródmieście. Układ pomieszczeń:- salon z aneksem kuchennym,- sypialnia,- łazienka z WC,- przedpokójCzynsz : 2500 zł + ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 PLN (45 zł/m2)

2
-
56 m2
2022
15893236 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27906080 15893236 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na wynajem mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Warszawskiej 35 w dzielnicy Śródmieście. Układ pomieszczeń:- salon,- oddzielna kuchnia,- sypialnia,- łazienka z WC,- przedpokójCzynsz : 2100 zł + ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

2 100 PLN (49 zł/m2)

2
1
43 m2
2023
15893123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27900002 15893123 Do wynajęcia mieszkanie po remoncie w zadbanej kamienicy - ul. Hetmańska 48 m² parking dostępny od zaraz Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m² , zlokalizowane w zadbanej, estetycznej kamienicy z ...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

3 500 PLN (73 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15891343 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27894914 15891343 Grzybowice. Nowy komfortowy i funkcjonalny apartament z garderobą, balkonem, komórką lokatorską i zewnętrznym miejscem postojowym. Usytuowany w nowym budynku, posadowionym na zielonym i spokojnym ogrodzonym terenie. Składający się z dużego salonu z...

Zabrze (Grzybowice) (Śląskie, gm. Zabrze)

2 400 PLN (59 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15651302 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23334873 15651302 Wolne od czerwieclipiec 2026 Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia położonego w Rudzie Śląskiej - Halembie przy ul. Ks. Lexa. Mieszkanie o powierzchni 37,32m2 składa się z - Przedpokoju wyposażonego w małą szafęgarderobę - Salonu(Kanapa z f...

Ruda Śląska (Halemba) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

1 250 PLN (34 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15853310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27047509 15853310 Wynajem mieszkania w Tychach - więcej przestrzeni niż pokazuje metraż! Choć w dokumentach widnieje 37,7 m² , w praktyce mieszkanie oferuje aż o 10 m² więcej - to dodatkowa przestrzeń, która robi ró...

Tychy (Śląskie, gm. Tychy)

1 700 PLN (46 zł/m2)

2
-
37 m2
2019
15858354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27146796 15858354 Oferujemy do wynajęcia NOWE mieszkanie na kameralnym osiedlu "Harmony Park" w Chorzowie przy Parku Chorzowskim!. Lokalizacja: Chorzów, ul. Bojarskiego 28. To miejsce które sąsiaduje bezpośrednio z Parkiem Chor...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

5 900 PLN (67 zł/m2)

4
-
88 m2
2025
15891003 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27884291 15891003 Przytulna i przestronna kawalerka w Pyskowicach z możliwością aranżacji 2 pokoi!TgQPHd[] Szukasz jasnego, ciepłego i funkcjonalnego mieszkania na wnajem? Zapraszam Przeczytaj o tym mieszkaniu przy ul. Srzelców Bytomskich! Elastyczna prz...

Pyskowice (Śląskie, gm. Pyskowice)

1 600 PLN (40 zł/m2)

1
-
40 m2
-
14253516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 33996 14253516 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, mieszczące się na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku zlokalizowanym na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie o bardzo dobrym standardzie, umeblowane, do wprowadzenia. Ogrzewanie miejskie. Do mieszk...

Chorzów (Amelung) (Śląskie, gm. Chorzów)

3 000 PLN (55 zł/m2)

2
-
55 m2
-
15873118 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27512451 15873118 --MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE- -W PEŁNI UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE--Sosnowiec Centrum-- Oferujemy do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow. 35,70 m2 usytuowane na VIII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy Centrum. Mieszkanie sk...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 600 PLN (46 zł/m2)

2
-
35 m2
1980
15858315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27145923 15858315 Oferta na wyłączność. Oferujemy do wynajęcia apartament w budynku na zamknietej posesji. Lokalizacja: dzielnica - Podlesie - nieopodal znajduje się las murckowski ze ścieżkami rowerowymi oddalony od budynku ok. 1000 metrów. Wokół sklepy "os...

Katowice (Podlesie) (Śląskie, gm. Katowice)

3 600 PLN (37 zł/m2)

4
-
98 m2
2020
15890148 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27873336 15890148 Oferuję do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze kamienicy w Gliwicach, ul. Kochanowskiego.Budynek zadbany w dobry stanie, po termomodernizacji.Mieszkanie w otwartym planie, składa się z pokoju dziennegosypialni, kuchni oraz łazienki z ...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 500 PLN (50 zł/m2)

1
1
30 m2
1930