• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na wynajem Śląskie

Znalezionych ofert: 280

15676449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23770018 15676449 Oferuję do wynajęcia nowy, nieużywany Apartament w Nowym Budownictwie - Katowice, Piotrowice ul. Zbożowa. Mieszkanie o powierzchni 37m2 usytuowane jest na 5 piętrze w budynku 5 - piętrowym z windą i składa się z: - Przedpokoju z szafą zabudowaną -...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

2 300 PLN (62 zł/m2)

2
-
37 m2
2023
15797479 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26147069 15797479 Dostępne do 01.01.2026 rok Współczesne mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji w Siemianowicach Śląskich ul. Łokietka to doskonała okazja dla tych, którzy poszukują spokojnego miejsca do życia blisko centrum. Komfortowe, w pełn...

Siemianowice Śląskie (Bytków) (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

1 999 PLN (53 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15826985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26650710 15826985 Pierwszy najem 2 pokoje 29 m² (Chorzów) Pierwszy najem. Po generalnym remoncie. Wszystko nowe, 29 m² komfortu. Są mieszkania, do których wchodzi się bez wahania. Bo od pierwszej chwili czuć świeżość, spok&a...

Chorzów (Chorzów) (Śląskie, gm. Chorzów)

2 100 PLN (72 zł/m2)

2
-
29 m2
-
15882008 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27654574 15882008 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokernieaktualne - wynajęte.Odkryj szansę zamieszkania w ścisłym centrum kulturalnym Częstochowy. Ul. Św. Jana 2 to najlepszy adres dla osób pragnących korzystać z uroków miasta oraz ciszę i zieleń. Bezpośredni...

Częstochowa (Jasna góra) (Śląskie, gm. Częstochowa)

2 500 PLN (29 zł/m2)

3
-
86 m2
2002
15887963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Osiedle Ptasie - 2 pokoje w niskiej zabudowie, zieleń i świetna lokalizacja! 27797673 15887963 OPIS MIESZKANIA Oferujemy do wynajęcia ładne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Katowic na osiedlu Ptasim przy ul. Wróbli. Lokal położony jest na 2 piętrze i składa się z: dużego salonu z wyjściem na balkon - poł...

Katowice (Brynów), Wróbli

1 900 PLN (37 zł/m2)

2
1
51 m2
-
15351725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16572067 15351725 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerJest to apartament hotelowy (29,39 m2), który ma całkowicie wydzieloną część do spania oraz mały salon z kuchnią. Aneks kuchenny posiada wszystkie sprzęty potrzebne do codziennego użytku (lodówka, zmywarka...

Bielsko-Biała (Olszówka górna) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

2 000 PLN (69 zł/m2)

2
-
29 m2
2018
15012766 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 6752062 15012766 Ceglana Park! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie na osiedlu CEGLANA PARK. Mieszkanie pod klucz. Lokalizacja: Katowice, ul. Ceglana . Nieopodal znajduje się lotnisko muchowieclas murckowski ze ścieżkami rowerowymi, dzielnica 3 staw&oacute...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

2 550 PLN (61 zł/m2)

2
-
42 m2
2023
15887794 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Paderewskiego 3 stawy Szybowcowa 90 m2 4 pok nowoczesny z garażem idealna lokalizacja os strzezone super wyjazd 27794273 15887794 Szybowcowa - nowa luksusowa lokalizacja z doskonałym dojazdem ! Obok doliny 3 stawów , tereny zielone. Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, świetnie zaprojektowane , 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w Katowicach. Nieruchomość p...

Katowice (Muchowiec), ul. Szybowcowa

4 200 PLN (47 zł/m2)

4
2
90 m2
2024
15881733 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
NIŻSZA CENA Francuska Park nowa inwestycja os zamknięte Szybowcowa lux 4 pok 2 łazienki garaż podziemny obok tereny zielone 27646745 15881733 Szybowcowa - nowa luksusowa lokalizacja z doskonałym dojazdem ! Obok doliny 3 stawów , tereny zielone. Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, świetnie zaprojektowane , 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w Katowicach. Nieruchomość p...

Katowice (Muchowiec), ul. Szybowcowa

4 200 PLN (47 zł/m2)

4
2
90 m2
2024
15863476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
NIŻSZA CENA !!! Francuska Park Muchowiec 90 m 4 pok lux os strzeżone nowa inwestycja taras garaż 27250096 15863476 Szybowcowa - nowa luksusowa lokalizacja z doskonałym dojazdem ! Obok doliny 3 stawów , tereny zielone. Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, świetnie zaprojektowane , 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w Katowicach. Nieruchomość p...

Katowice (Muchowiec), ul. Szybowcowa

4 200 PLN (47 zł/m2)

4
2
90 m2
2023
15868636 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Francuska Park unikatowy 136m 4 pokoje taras 100m klimatyzacja 2 łazienki 2 m postojowe 27387254 15868636 Perła Katowic – wyjątkowy apartament z ogromnym tarasem i zachwycającym widokiem , usytuowany na ostatnim piętrze apartamentowca. Do wynajęcia niepowtarzalny, 136-metrowy apartament położony na prestiżowym strzeżonym osiedlu Francuska Park, tuż obok...

Katowice (Muchowiec), ul. Francuska

7 000 PLN (51 zł/m2)

4
2
136 m2
2015
15813714 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
o/SCC Dębowe Tarasy 2 pok strzeżone osiedle , garaż podziemny 26564678 15813714 Prestiżowe strzeżone osiedle oSCC, F2F. Oferujemy do wynajęcia nowoczesny apartament położony na prestiżowym osiedlu Dębowe Tarasy. Osiedle monitorowane, zamknięte położone jest obok GALERII SILESIA CITY CENTER w samym centrum Katowic. Dużym atutem ...

Katowice (Dąb), ul. Johna Baildona

2 450 PLN (49 zł/m2)

2
1
50 m2
-