• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości Śląskie

Znalezionych ofert: 4 049

15760652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25362922 15760652 Działka położona jest w Rybniku, w rejonie ul. Zamenhofa o powierzchni 2332 m² w skład w której wchodzi działka gruntu 73740 zapisana w księdze wieczystej GL1Y001394793. Działka o kształcie kwadratu. Nieruchomości posiada...

Rybnik (Niedobczyce) (Śląskie, gm. Rybnik)

140 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
2332 m2
-
15760655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25362915 15760655 Nieruchomość stanowi kompleks 34 działek położonych w Jankowicach w gminie Świerklany. Teren nieruchomości porośnięty drzewami i zielenią nieurzadzoną. Bezpośrednie otoczenie nieruchomości stanowią tereny zielone oraz zabudowa mieszkaniowa ...

Świerklany (Śląskie, gm. Świerklany)

990 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
24662 m2
-
15760070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25349898 15760070 Nieruchomość położona w Mszanie w rejonie ul. Wodzisławskiej która obejmuje działki gruntu 2230127, 2232127, 2233127, 2234127 o powierzchni 20203 m² zapisanej w księdze wieczystej GL1W000445192. Teren nieruchomości płas...

Mszana (Śląskie, gm. Mszana)

900 000 PLN (45 zł/m2)

-
-
20203 m2
-
15759972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25347213 15759972 Nieruchomość położona w Jastrzębiu-Zdroju w rejonie ul. Szybowej o powierzchni 68654 m² w skład których wchodzą działki 1323111, 1293111, 1292111, 1291111, 1290111, 1166111 zapisane w księdze wieczystej GL1J000163716. Nie...

Jastrzębie-Zdrój (Centrum) (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

2 800 000 PLN (41 zł/m2)

-
-
68654 m2
-
15759881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25345951 15759881 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Francuskiej o powierzchni 526 m² w skład której wchodzi działka 124424 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000144211. Nieruchomość niezabudowana o kształcie prostokąta. Działka nie w...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

73 600 PLN (140 zł/m2)

-
-
526 m2
-
15759884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25345947 15759884 Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Stolarzowickiej o łącznej powierzchni 1787m²w skład których wchodzą działki 111412, 111612, 111812, 112012zapisane w księgach wieczystych KA1Y000288474, KA1Y000288467, KA1Y000288450, KA1Y000288443. ...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

307 000 PLN (172 zł/m2)

-
-
1787 m2
-
15758199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25314820 15758199 Działka gruntu numer: 2863 o powierzchni 6,0504 ha, położona jest w Wojkowice, obręb Wojkowice, w rejonie ulicy Karłowicza. Przedmiotowa działka ma nieregularny kształt, jest niezabudowana i nieogrodzona. Teren nieruchomości ze wzniesien...

Wojkowice (Śląskie, gm. Wojkowice)

1 028 000 PLN (17 zł/m2)

-
-
60504 m2
-
15756335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25251289 15756335 Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 44,96 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 14 wraz z udziałem wynoszącym 24610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 864 zł/m2)

1
-
44 m2
-
15752548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25168773 15752548 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 33,56 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ustronie 2 wraz z udziałem wynoszącym 6610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym ud...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

52 000 PLN (1 576 zł/m2)

1
-
33 m2
-
15752546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25168771 15752546 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 72,84 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 123 wraz z udziałem wynoszącym 36310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim s...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

102 000 PLN (1 417 zł/m2)

3
-
72 m2
-
15745095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25048997 15745095 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Łagiewnickiej obejmuje działkę gruntu o powierzchni 4728 m² w skład której wchodzi działka nr 131450 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000046959. Nieruchomości niezabudowana o kszt...

Bytom (Łagiewniki) (Śląskie, gm. Bytom)

320 000 PLN (68 zł/m2)

-
-
4728 m2
-
15744866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25047189 15744866 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Racjonalizatorów o powierzchni 1199 m² w skład której wchodzi działka 123924 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000144211. Nieruchomość niezabudowana o kształcie nieregularnego wiel...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

144 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
1199 m2
-