• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości Śląskie

Znalezionych ofert: 4 049

15845789 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26869808 15845789 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 2 pomieszczeń. Instalacje: elektryczna, wodnokanalizacyjna. Instalacje wymagają sprawdzenia, ewentualnej wymiany lub doprowadzenia do stanu zgodności z obowiązującymi przepisami przez Najemcę w...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

807 PLN (23 zł/m2)

11
-
35 m2
-
15845793 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26869804 15845793 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 2 pomieszczeń. WC na korytarzu. Instalacje: elektryczna, wodnokanalizacyjna. Wejście do lokalu od frontu budynku. Położenie w śródmiejskiej dzielnicy miasta. Lokal wymaga remontu. ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

991 PLN (23 zł/m2)

11
-
43 m2
-
15845791 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26869796 15845791 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 6 pomieszczeń, wiatrołapu, korytarza i WC. Instalacje: elektryczna, wodnokanalizacyjna i c.o. (aktualnie c.o. odłączone). Wejście do lokalu od frontu budynku oraz od zaplecza. Położenie w peryf...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

4 845 PLN (29 zł/m2)

11
-
169 m2
-
15840714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26784199 15840714 Nieruchomość położona w Dąbrowie Górniczej przy ul. Perla, obejmuję działkę gruntu numer 2099 o powierzchni 2634 m² zapisanej w księdze wieczystejKA1D000303667. Działka o nieregularnym kształcie, teren ogrodzony. Na jej t...

Dąbrowa Górnicza (Kuźniczka nowa) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

480 000 PLN (182 zł/m2)

-
-
2634 m2
-
15830351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26670358 15830351 Nieruchomości zlokalizowane są w Rudziczce przy ul. Kamiennej o łącznej powierzchni 5956 m² w skład których wchodzą działki 22413, 22513 zapisane w księdze wieczystej KA1P000351390. Są to dwie sąsiadujące ze sobą działki....

Suszec (Śląskie, gm. Suszec)

200 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
5956 m2
-
15827805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625333 15827805 Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w Gliwicach przy ul. Jesiennej. Działka stanowi zieleń pomiędzy blokami mieszkalnymi. Działka leży na terenie płaskim, ma regularny kształt. W bliskiej odległości znajdują się budynki handlo...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

700 000 PLN (324 zł/m2)

-
-
2160 m2
-
15827815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625332 15827815 Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w Gliwicach przy ul. Jesiennej stanowiąca dwie działki o numerach 15603 i 15604 o łącznej powierzchni 0,8367 ha. Działki stanowią teren zieleni pomiędzy blokami mieszkalnymi, poprzecinany ch...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 900 000 PLN (347 zł/m2)

-
-
8367 m2
-
15821118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625309 15821118 Działak nieogrodzona położona na międzywalu rzeki Wisły. Nr działki 47844 o powierzchni 847 m² zapisana w księdze wieczystej nr KA1P000679388. Informacja telefoniczna w sprawie oferty jest udzielana w godz. 6.00 - 14.00 ...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

4 000 PLN (5 zł/m2)

-
-
847 m2
-
15808644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26399115 15808644 Nieruchomość położona w Piekarach Śląskich przy ul. Granicznej o łącznej powierzchni 68797 m², w skład których wchodzą działki 1742, 123313, zapisane w księdze wieczystej GL1T000597097. Nieruchomość stanowią dwie działki ...

Piekary Śląskie (Szarlej) (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

5 110 000 PLN (74 zł/m2)

-
-
68797 m2
-
15807697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26376948 15807697 Nieruchomość położona w Piekarach Śląskich przy ul. Gen. J. Ziętka o powierzchni 10387 m² , działki gruntowej nr 2951 zapisane w księdze wieczystej GL1T000403585. Działka gruntu w kształcie nieregularnego wieloboku. Teren...

Piekary Śląskie (Szarlej) (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

1 634 700 PLN (157 zł/m2)

-
-
10387 m2
-
15807637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26375839 15807637 Nieruchomość położona w Mysłowicach przy ul. Konopnickiej o łącznej powierzchni 13635 m², w skład których wchodzą niezabudowane działki gruntu 29972, 29952 zapisane w księdze wieczystej KA1L000132092. Nieruchomość stanowi...

Mysłowice (Wesoła) (Śląskie, gm. Mysłowice)

469 800 PLN (34 zł/m2)

-
-
13635 m2
-
15796834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26132234 15796834 Nieruchomość zlokalizowana jest w Rybniku przy ul. Jastrzębskiej 12 nr działki 1526 o powierzchni 2741 m² zapisanej w księdze wieczystej GL1Y001301034. Kształt działki nieregularny, wydłużony wzdłuż ulicy. Działka jest w ...

Rybnik (Boguszowice osiedle) (Śląskie, gm. Rybnik)

615 000 PLN (224 zł/m2)

-
-
2741 m2
-