• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości Śląskie

Znalezionych ofert: 4 048

15827816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625334 15827816 Nieruchomość gruntowa niezabudowana, stanowiąca dwie działki o numerach 15601 i 15602 o łącznej powierzchni 1,0318 ha. Działki stanowią teren zieleni pomiędzy blokami mieszkalnymi, poprzecinany chodnikami i częściowo wykorzystywany jako par...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

3 500 000 PLN (339 zł/m2)

-
-
10318 m2
-
15822633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625315 15822633 Przedmiotowa działka ma regularny kształt, co ułatwia racjonalne zagospodarowanie nieruchomości, jest niezabudowana i nieogrodzona. Teren nieruchomości niezagospodarowany, porośnięty licznymi drzewami oraz zielenią nieurządzoną. Przez teren...

Sosnowiec (Ostrowy górnicze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

129 000 PLN (264 zł/m2)

-
-
488 m2
-
15818472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26625304 15818472 Ogłoszenie syndyka masy upadłości o sprzedaży nieruchomości stanowiącej działkę nr 195 zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, położonej w Cieszynie w woj. śląskim, zapisanej w KW nr BB1C000943604. ...

Cieszyn (Śląskie, gm. Cieszyn)

307 222 PLN (1 851 zł/m2)

5
-
166 m2
-
15806940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26355549 15806940 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa użytkowania wieczystego działki gruntu nr 489534 o pow. 2.505 m2 (KW nr GL1Z0001...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

216 000 PLN (86 zł/m2)

-
-
2505 m2
-
15806937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26355547 15806937 Przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności lokalu mieszkalnego nr 2 o pow. użytk. 40,44 m2, położonego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Dębowej 41. 01.12.2025 JSW KOKS S.A. ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

96 000 PLN (2 400 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15802248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26259426 15802248 Nieruchomość położona w Suszcu w rejonie ulicy Woszczyckiej obejmuje działkę gruntu o powierzchni 82965 m², w skład której wchodzi działka 15535, zapisana w księdze wieczystej KA1P000345566. Nieruchomość niezabudowana o k...

Suszec (Śląskie, gm. Suszec)

6 275 000 PLN (76 zł/m2)

-
-
82965 m2
-
15774839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25659567 15774839 Nieruchomość obejmuje działkę gruntu o numerze 14922 o powierzchni 0,1887 ha. Nieruchomość posiada kształt regularny, zabudowana jest budynkiem handlowo - usługowym, nie jest ogrodzona. Przez nieruchomość przebiegają kolidujące elektroener...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

960 000 PLN (509 zł/m2)

-
-
1887 m2
-
15760741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25365514 15760741 Nieruchomość gruntowa obejmuje 9 działek o łącznej powierzchni 53 769 m2, które usytuowane są w rejonie ulicy Karola Miarki, obręb Mysłowice.Nieruchomość gruntowa położona w rejonie ulicy Karola Miarki, obręb Mysłowice. Nieruchomość ma kszt...

Mysłowice (Słupna) (Śląskie, gm. Mysłowice)

3 750 000 PLN (70 zł/m2)

-
-
53769 m2
-
15760072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25349901 15760072 Nieruchomość położona w Pszowie w rejonie ulicy Łukasiewicza obejmuje działki gruntu 94910, 95110, 9459, 6783, 6773, 94710, 9449, 94610, 112610, 9424, 9414, 11104, 9404, 11092, 6842, 9384, 11072, 11082, 9394, 11114, 11284, 215822, 188122, 1...

Pszów (Śląskie, gm. Pszów)

250 000 PLN (6 zł/m2)

-
-
42431 m2
-
15760071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25349897 15760071 Nieruchomość położona w Pszowie w rejonie ulicy Karola Miarki obejmuje działki gruntu 9583, 9573, 9264, 92718, 205680, 205480, 1809147, 1811148, 1813148, 1815160, 94922, 93324, 2416163, 1820162, 2415163, 164, 2128165, 1818161, 1819162, 126...

Pszów (Śląskie, gm. Pszów)

530 000 PLN (21 zł/m2)

-
-
25483 m2
-
15758857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25331877 15758857 W skład nieruchomości objętych sprzedażą wchodzą trzy działki niezabudowane o numerach geodezyjnych 221035 o pow. 0,6949 ha, 221135 o pow. 23,9302 ha oraz 221235 o pow. 0,2571 ha. Graniczące ze sobą działki leżą na terenie nierównym, pagórk...

Wodzisław Śląski (Wilchwy) (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

8 900 000 PLN (36 zł/m2)

-
-
248822 m2
-
15758106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25313230 15758106 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 53,67 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 78 wraz z udziałem wynoszącym 24810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

95 000 PLN (1 792 zł/m2)

2
-
53 m2
-