• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości Śląskie

Znalezionych ofert: 4 048

15863429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248693 15863429 Nieruchomość położona jest w Sosnowcu, w obrębie dzielnicy Zagórze, w rejonie ulicy Romana Dmowskiego. Obejmuje działki oznaczone numerami geodezyjnymi: 662 o powierzchni 0,0981 ha, 6631 o powierzchni 0,0050 ha i 6632 o powierzchni 0,0821 h...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

265 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1852 m2
-
15848646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26946511 15848646 lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 37,15 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Młodzieżowej 9a wraz z udziałem wynoszącym 16710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem wprawie...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

68 000 PLN (1 838 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15846355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26882779 15846355 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 2 pomieszczeń i WC. Instalacje: wodnokanalizacyjna, elektryczna. Wejście do lokalu od frontu budynku. Położenie w śródmiejskiej dzielnicy miasta. Lokal wymaga remontu. Ogłosz...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

602 PLN (23 zł/m2)

11
-
26 m2
-
15845984 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26872868 15845984 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 2 pomieszczeń i WC. Instalacje: wodnokanalizacyjna, elektryczna, CO. Położenie w śródmiejskiej dzielnicy miasta. Lokal wymaga remontu. Ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej...

Piekary Śląskie (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

1 603 PLN (25 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15845853 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26870616 15845853 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 3 pomieszczeń. Instalacje: elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna. Wejście do lokalu od frontu budynku. Położenie w śródmiejskiej dzielnicy miasta. Lokal wymaga remontu. Ogłos...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

994 PLN (23 zł/m2)

11
-
43 m2
-
15845846 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26870615 15845846 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 1 pomieszczenia. Instalacje: elektryczna, wodna. Brak ogrzewania. Wejście do lokalu od frontu budynku z placu przed budynkiem. Lokal wymaga remontu. Ogłoszenie nie stanowi of...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

501 PLN (31 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15845848 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26870610 15845848 Lokal usytuowany w budynku mieszkalno-usługowym, wybudowanym w technologii tradycyjnej. Lokal położony na parterze, składający się z 4 pomieszczeń. Instalacje wymagają sprawdzenia, ewentualnej wymiany lub doprowadzenia do stanu zgodności z ...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

2 288 PLN (29 zł/m2)

11
-
80 m2
-
15845790 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26869809 15845790 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 7 pomieszczeń, wiatrołapu, korytarza i WC. Instalacje: elektryczna, wodnokanalizacyjna i c.o. (aktualnie c.o. odłączone). Wejście do lokalu od frontu budynku oraz od zaplecza. Położenie w peryf...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

5 367 PLN (29 zł/m2)

11
-
187 m2
-
15845750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26866929 15845750 Lokal usytuowany na parterze. Instalacje: elektryczna, wodnokanalizacyjna. Instalacje wymagają sprawdzenia, ewentualnej wymiany lub doprowadzenia do stanu zgodności z obowiązującymi przepisami przez Najemcę we własnym zakresie w uzgodnieniu...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

501 PLN (42 zł/m2)

1
-
12 m2
-
15840667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26782288 15840667 Nieruchomości położone w Sosnowcu przy ul. Szymanowskiego, obejmuje działki oznaczone numerami geodezyjnymi 28886, 28884, 28899, 288910, 28902. o łącznej powierzchni 1234 m². Działki gruntu o numerach 28886, 28884 zapisane są w księdze wie...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

220 000 PLN (178 zł/m2)

-
-
1234 m2
-
15835495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26715344 15835495 Nieruchomość stanowi działkę gruntu o numerze 2370159 o pow. 0,0598 ha, zapisana w księdze wieczystej KA1T000747604. Nieruchomość jest zlokalizowana w Lędzinach przy ul. Hołdunowskiej. Działka o kształcie nieregularnego p...

Lędziny (Śląskie, gm. Lędziny)

47 840 PLN (80 zł/m2)

-
-
598 m2
-
15835410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26715341 15835410 Nieruchomość stanowi działkę gruntu o numerze 2180157 o pow. 0,0970 ha, zapisanej w księdze wieczystej KA1T000158549. Nieruchomość jest zlokalizowana w Lędzinach w rejonie ul. Hołdunowskiej. Działka o kształcie nieregular...

Lędziny (Śląskie, gm. Lędziny)

97 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
970 m2
-