• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości Śląskie

Znalezionych ofert: 4 048

15863480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250386 15863480 Nieruchomość składająca się z trzech działek o nr 63640, 63641, 64524. Nieruchomość w kształcie prostokąta zabudowana budynkiem przemysłowym byłej wymiennikowni. Nieruchomość posiada bezpośredniego dostępu do drogi publicznej. Nieruchomość...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

540 000 PLN (1 301 zł/m2)

-
-
415 m2
-
15863487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250375 15863487 Nieruchomości położone w Sosnowcu przy ul. Jamesa Watta o łącznej powierzchni 116142 m² , w skład których wchodzi prawo użytkowania wieczystego niezabudowanych działek: 119, 1124, 1127, 1128, 14161, 14162, 14163, 14171, 14172, 14173, 99510,...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

7 100 000 PLN (61 zł/m2)

-
-
116142 m2
-
15847015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26900326 15847015 Położenie: Sosnowiec, Porąbka - dzielnica peryferyjna, rejon ulicy Minerów i Grenadierów. Otoczenie: najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią: od wschodu nieruchomość przylega do asfaltowej drogi wewnętrznej oraz linii kolejowej, a w dal...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

555 000 PLN (41 zł/m2)

-
-
13593 m2
-
15846356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26882776 15846356 Lokal usytuowany w przyziemiu, składający się z 10 pomieszczeń. Wejście do lokalu od frontu budynku. Położenie w śródmiejskiej dzielnicy miasta. Instalacje: wodnokanalizacyjna, elektryczna. Lokal wymaga remontu. Ogłosze...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

3 077 PLN (23 zł/m2)

11
-
135 m2
-
15845983 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26872865 15845983 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 2 pomieszczeń i sanitariatu. Instalacje: wodnokanalizacyjna, elektryczna, C.O. Wejście do lokalu od frontu budynku. Lokal wymaga odświeżenia Ogłoszenie nie stanowi oferty han...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

1 337 PLN (23 zł/m2)

11
-
58 m2
-
15845851 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26870611 15845851 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 1 pomieszczenia. Instalacje: elektryczna, wodna. Brak ogrzewania. Wejście do lokalu od frontu budynku z placu przed budynkiem. Lokal wymaga remontu. Ogłoszenie nie stanowi of...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

4 388 PLN (28 zł/m2)

11
-
157 m2
-
15845792 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26869799 15845792 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 10 pomieszczeń, korytarza i WC. Instalacje: C.O., elektryczna, wodnokanalizacyjna. Wejście do lokalu od frontu budynku. Położenie w śródmiejskiej dzielnicy miasta. Lokal wymaga odświeżenia. ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

3 027 PLN (30 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15845622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864487 15845622 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza II przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa użytkowania wieczystego działki gruntu nr 18101 o pow. 39.897 m2 (KW nr KA1D0...

Dąbrowa Górnicza (Łosień) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

4 030 000 PLN (101 zł/m2)

-
-
39897 m2
-
15840712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26784198 15840712 Nieruchomość położona w Wojkowicach przy ul. Sobieskiego o powierzchni 94014 m², w skład której wchodzą działki nr 114610, 114612, 1147, 1148, 1149, 1150, 1151, 1152, 1153, 1154, 1155, 1156, 1157, 1158, 1159, 1160, 1161, 1162, 1163, 1164, ...

Wojkowice (Śląskie, gm. Wojkowice)

4 820 000 PLN (51 zł/m2)

-
-
94014 m2
-
15840713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26784196 15840713 Nieruchomości położone w Bytomiu w rejonie ul. Energetyki i Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego o łącznej powierzchni 69693 m², w skład których wchodzą działki nr 741, 1061, 13310, 1047, 1021 zapisane w księgach wieczystych KA1Y000115730, KA1Y0...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

7 500 000 PLN (108 zł/m2)

-
-
69693 m2
-
15840669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26782291 15840669 Nieruchomości położone w Piekarach Śląskich przy ul. Gen. J. Ziętka o łącznej powierzchni 14487 m², w skład których wchodzą działki gruntu 265981, 266081, 261286, 260786, 260181, 260281 zapisane w księgach wieczystych GL1T000403585, GL1T000...

Piekary Śląskie (Szarlej) (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

3 700 000 PLN (255 zł/m2)

-
-
14487 m2
-
15835496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26715343 15835496 Nieruchomości położone w Rudzie Śląskiej rejon ul. Asfaltowej, obejmują niezabudowane działki gruntu o numerach 37714, 37814, 109114 i łącznej powierzchni 56841 m², zapisane w księgach wieczystych GL1S000085274, GL1S000088617. ...

Ruda Śląska (Ruda) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

750 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
56841 m2
-