• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości Śląskie

Znalezionych ofert: 4 049

15744864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25047187 15744864 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Falistej o powierzchni 1282 m² w skład której wchodzi działka 44959 zapisana w księdze wieczystej nr KA1Y000396104. Nieruchomość gruntowa niezabudowana. Kształt działki regularny z...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

125 000 PLN (98 zł/m2)

-
-
1282 m2
-
15743521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25014098 15743521 Nieruchomości obejmują 67 działki gruntu nr 714217, 715217, 772217, 2775202, 2789178, 3305178, 3306178, 2791178, 70, 79, 174, 175, 308109, 43869, 44569, 44969, 47933, 48130, 71861, 71960, 104878, 114741, 114840, 117871, 117968, 118068, 1...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

43 321 960 PLN (106 zł/m2)

-
-
409074 m2
-
15894279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27938210 15894279 Nieruchomość położona w Czerwionce-Leszczyny rejon ul. 3-go Maja, obejmująca działkę gruntu nr 2755202 o powierzchni 933 m2, zapisana w księdze wieczystej nrzGL1Y001262515, zabudowana budynkiem pompowni. Działka częściowo...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

45 000 PLN (48 zł/m2)

-
-
933 m2
-
15863485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250380 15863485 Na nieruchomość składa się 10 pojedynczych działek położonych w Sosnowcu przy ul. Lenartowicza. Nieruchomości mają kształt nieregularny i stanowią teren zagospodarowany jako zieleń urządzona towarzysząca zabudowie mieszkaniowej wielorodzin...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 089 300 PLN (62 zł/m2)

-
-
33781 m2
-
15863492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250379 15863492 Nieruchomość obejmująca działki gruntu o nr 256532, 256533, 279333 ma nieregularny kształt, posiada możliwość dostępu do uzbrojenia terenu w postaci wodociągu, kanalizacji, sieci energetycznej, teletechnicznej. Przez teren nieruchomości prz...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

707 000 PLN (49 zł/m2)

-
-
14297 m2
-
15863483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250376 15863483 Działka o nr 126714 położona jest w obrębie Klimontów, w mieście Sosnowiec, przy ulicy Dobrzańskiego. Nieruchomość ma kształt zbliżony do litery L. Teren działki płaski. Działka porośnięta jest licznie nieuporządkowaną roślinnością wysoką i...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 420 000 PLN (146 zł/m2)

-
-
9748 m2
-
15863441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248701 15863441 Działki położone w obrębie ulicy Bohaterów Monte Casino oraz Lubuskiej, karta mapy 33, obręb 0002 Bogucice Zawodzie. w Katowicach, o powierzchni 527 m² w skład której wchodzą działki 164, 183, zapisane w księdze wieczystej KA1K000575599. B...

Katowice (Zawodzie) (Śląskie, gm. Katowice)

150 000 PLN (285 zł/m2)

-
-
527 m2
-
15846357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26882777 15846357 Lokal usytuowany w piwnicy, składający się z 1 pomieszczenia. Instalacje: wodnokanalizacyjna, elektryczna. Lokal wymaga remontu. Ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

628 PLN (23 zł/m2)

11
-
27 m2
-
15845985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26872870 15845985 Działka położona w Katowicach, dzielnica Giszowiec w obrębie ulicy Kosmicznej o powierzchni 99 m², w skład której wchodzi działka nr 275955, zapisana w księdze wieczystej KA1K001374658. Kształt zbliżony do kwadratu. Najbl...

Katowice (Giszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

30 000 PLN (303 zł/m2)

-
-
99 m2
-
15845982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26872864 15845982 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 5 pomieszczeń oraz WC. Instalacje: wodnokanalizacyjna, elektryczna i gazowa. Wejście do lokalu od frontu budynku oraz od klatki schodowej. Położenie w śródmiejskiej dzielnicy miasta. Lokal wyma...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

2 106 PLN (23 zł/m2)

11
-
92 m2
-
15845981 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26872863 15845981 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 2 pomieszczeń, aneksu kuchennego i WC. Instalacje: elektryczna, wodnokanalizacyjna. Brak ogrzewania. Wejście do lokalu od frontu budynku. Położenie w śródmiejskiej dzielnicy miasta. Lokal wymag...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

1 224 PLN (26 zł/m2)

11
-
48 m2
-
15845789 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26869808 15845789 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 2 pomieszczeń. Instalacje: elektryczna, wodnokanalizacyjna. Instalacje wymagają sprawdzenia, ewentualnej wymiany lub doprowadzenia do stanu zgodności z obowiązującymi przepisami przez Najemcę w...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

807 PLN (23 zł/m2)

11
-
35 m2
-