• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 631

15820943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26574775 15820943 Po dużo więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, wybudowany w 2014r., widny, nowoczesny dom w Tarnowskich Górach przy ul. Rumiankowej.Dom w zabudowie bliźniaczej (połączony garażem), wybudowany w 2014...

Tarnowskie Góry, Rumiankowa

1 299 000 PLN (10 228 zł/m2)

4
1
127 m2
2014
15717579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24534980 15717579 Dlaczego ten dom, a nie blok? To prosta matematyka. Zamiast zamykać się w betonowej klatce, zyskujesz własny teren. Dom przy ul. Bocianiej 4 to klasyczna, solidna konstrukcja z lat 40., która świetnie zniosła próbę czasu.W środku znajdziesz dwa ustaw...

Adamów (Śląskie, gm. Kłomnice)

111 111 PLN (1 995 zł/m2)

2
1
55.7 m2
1940
15846377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26884587 15846377 Komfortowy dom po przebudowie duża działka 843m2 garaż 2-stanowiskowy Tarnowskie Góry, Strzybnica Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej części Tarnowskich Gór przy ul. Zag&am...

Tarnowskie Góry (Strzybnica) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 290 000 PLN (4 175 zł/m2)

6
-
309 m2
2010
15812019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26454394 15812019 Parterowy dom z ogrodem w Bojszowach Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Bojszów. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wygodnym funkcjonowaniu na jednym poziomie, bez...

Bojszowy (Śląskie, gm. Bojszowy)

850 000 PLN (6 439 zł/m2)

4
-
132 m2
2025
15882575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27671605 15882575 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego apartamentu w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie. Nieruchomość mieści się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Przynależy do niego garaż w bryle budynku oraz balkon.Opiekun ofertyMich...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

5
2
130 m2
2019
15520125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20380847 15520125 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży budynek wolnostojący w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej 44 o pow. użytkowej ok. 167 m2 na parceli o pow. 725 m2. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego (dwukondygnacyjnego), częściowo podpiwniczonego wraz z p...

Rybnik, Wodzisławska

950 000 PLN (5 689 zł/m2)

8
1
167 m2
-
15562927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21386167 15562927 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym, położoną w Rybniku przy ul. Górnośląskiej. - Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 192 m2- Powierzchnia działki: ok. 2152 m2. Nieruchomość ma ogromny potencjał inwestycyjny - doskona...

Rybnik, Górnośląska

430 000 PLN (2 240 zł/m2)

8
1
192 m2
-
15888174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27805643 15888174 KATARZYNA DZIUKAgentka prowadząca695 947 884Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o charakterze rezydencjonalno-usługowym, położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Jaworzu -miejscowości o uzdrowiskowym klimacie, u podnóża Beskidów.Prze...

Jaworze (Śląskie, gm. Jaworze)

2 400 000 PLN (7 054 zł/m2)

12
3
340.22 m2
1920
15807264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Herby dom z potencjałem na przeciw lasu 26364082 15807264 BMC Nieruchomości prezentuje: Dom jednorodzinny w miejscowości Herby, gm. Herby, pow. lublinieckiCena do negocjacji po prezentacji i podpisaniu umowy pośrednictwa.Opis nieruchomości:Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 87,16 m², wybudowany w 195...

Herby (Śląskie, gm. Herby)

315 000 PLN (3 621 zł/m2)

3
1
87 m2
1958
15664025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23541280 15664025 Na sprzedaż: Budynek mieszkalno-usługowy z potencjałem inwestycyjnym o pow. działki 540m2, Katowice Piotrowice Cena: 1 250 000 zł PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY,SMS-y MOGĄ NIE DOCHODZIĆ!Oferujemy wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w poł...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

1 250 000 PLN (4 167 zł/m2)

1
-
300 m2
1920
15819235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633100 15819235 NOWA CENA !!PRZYTULNY I ENERGOOSZCZĘDNY DOM JEDNORODZINNY 1800 metrów od PARKU ZIELONA i POGORII 4 !!!Sprzedam dom jednorodzinny o powierzchni 96m2 położony w Będzinie. Dom piętrowy, posadowiony na działce o powierzchni około 380m2, dwukondygnacyjny,...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

719 000 PLN (7 490 zł/m2)

5
2
96 m2
1960
15887553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27785462 15887553 Piękny, funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej około 160 metrów kw. położony w Żarkach-Letnisko, na dużej 1528 m kw., częściowo zalesionej działce. Nieruchomość oferuje komfortową przestrzeń do życia i wypoczynku.Dom składa się z 4 pokoi,kuchni, sp...

Żarki-Letnisko (Śląskie, gm. Poraj)

880 000 PLN (4 731 zł/m2)

4
2
186 m2
1994