• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Działki na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 341

15781223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budowlana działka widokowa 3276 m² | MEDIA | Zamek | Lokalizacja TOP! 25823277 15781223 Na sprzedaż wyjątkowa działka w pełni budowlana z możliwością zabudowy usługowej – jedna z najlepszych lokalizacji w Ogrodzieńcu, idealna zarówno pod dom, biznes lub inwestycję. - Najważniejsze atuty działki Top lokalizacja – ul. Wojska Polskiego –...

Ogrodzieniec, Wojska Polskiego

489 000 PLN (149 zł/m2)

-
-
3279 m2
-
15818992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26633089 15818992 Na sprzedaż: działka usługowo-przemysłowa Radzionków (woj. śląskie)Oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o przeznaczeniu usługowo-przemysłowym (teren 4PU), zlokalizowaną w strategicznej części Radzionkowa. To propozycja dla inwestorów poszukują...

Radzionków (Śląskie, gm. Radzionków)

1 489 000 PLN (199 zł/m2)

-
-
7478 m2
-
15599735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22176771 15599735 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o przeznaczeniu podstawowym pod usługi (z wyjątkiem usług użyteczności publicznej i hotelarskich), składy i magazyny. To idealne miejsce na realizację inwestycji komercyjnych!Parametry i wskaźniki...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

4 900 000 PLN (230 zł/m2)

-
-
21340 m2
-
15634025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22908321 15634025 Na sprzedaż działka budowlana 1217 m² – ul. Staszica, Tarnowskie Góry, Repty ŚląskieOferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1217 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy Tarnowskich Gór, w dzielnicy Repty Śląskie. Lokalizacj...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

369 000 PLN (303 zł/m2)

-
-
1217 m2
-
15895720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27962754 15895720 Oferuję na sprzedaż działkę rolną z możliwością przekształcenia. Działka znajduje się w Jaworzu Nałęże. Dojazd do działki prowadzi drogą asfaltową. Wokół góry, lasy i tereny rekreacyjne. Działka w toku przekształcenia na tereny mieszkaniowe Najważnie...

Jaworze (Śląskie, gm. Jaworze)

1 100 000 PLN

-
-
4962 m2
-
15818719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633085 15818719 GOTOWIEC INWESTYCYJNY DZIAŁKA Z PRAWOMOCNYM PNB ŁAZISKA GÓRNE - około 1500m2 PUMNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 5 144 m², zlokalizowana w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Łazisk Górnych. Nieruchomość stanowi komple...

Łaziska Górne (Śląskie, gm. Łaziska Górne)

1 366 000 PLN (266 zł/m2)

-
-
5144 m2
-
15790257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25962700 15790257 OGŁOSZENIE SPRZEDAŻY DZIAŁKI BYTOM, UL. KOSYNIERÓW (SZOMBIERKI)Powierzchnia: 6 399 m²Cena: 1 900 000 zł nettoNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna niezabudowana, położona w południowej części Bytomia, w dzielnicy Szombierki, przy ul. Kosynieró...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

1 900 000 PLN (297 zł/m2)

-
-
6399 m2
-
15676809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23779919 15676809 Mam do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 1202 m², położoną w malowniczej miejscowości Mikołów Mokre, bezpośrednio przy Ogrodzie Botanicznym. Lokalizacja ta gwarantuje wyjątkowy widok oraz bliskość przyrody. Działka ma regularny, prostokątn...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

349 000 PLN (290 zł/m2)

-
-
1202 m2
-
15862014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27221060 15862014 Ogłoszenie sprzedaży działki Bytom (Górniki)Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1370 m², położona w spokojnej i zielonej części Bytomia dzielnicy Górniki.Nieruchomość objęta jest uchwalonym miejscowym planem zagospodarowania prze...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

429 000 PLN (313 zł/m2)

-
-
1370 m2
-
15896534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Szopienickiej 27981916 15896534 Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Szopienickiej o łącznej powierzchni 67836 m², w skład której wchodzą działki gruntu 230286, 349755, 230486, 230586, 231586 zapisane w księdze wieczystej nr KA1K000646059.Kompleks działek stanowi teren po by...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

16 085 000 PLN (237 zł/m2)

-
-
67836 m2
-
15896533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość położona w Katowicach ul. Szopienicka 27981914 15896533 Nieruchomość położona w Katowicach ul. Szopienicka o powierzchni 25485 m² w skład której wchodzi działki nr 230886, 230986 zapisane w księdze wieczystej KA1K000646059.Kształt nieruchomości nieregularny. Teren nierówny wymaga wykonania prac makroniwel...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

5 000 000 PLN (196 zł/m2)

-
-
25485 m2
-
15896530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Szopienickiej 27981902 15896530 Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Szopienickiej o powierzchni 7156 m², działka gruntu oznaczona nr 219386 zapisana w księdze wieczystej KA1K000536516.Nieruchomość o regularnym kształcie zbliżonym do trapezu - wydłużona. Porośnięta zielenią ...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

1 890 000 PLN (264 zł/m2)

-
-
7156 m2
-