• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 405

15876335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w górach 27535480 15876335 Sprzedam studio widoczne na zdjęciach w górskiej miejscowości Zwardoń.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze na własny użytek lub jako inwestycja na najem krótko lub długo terminowy.Studio w stanie deweloperskim ok.18m2 w pomieszczeniu: instala...

Zwardoń, Do Zgody 12

88 000 PLN (4 889 zł/m2)

1
1
18 m2
1995
15756653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25258147 15756653 Wnętrze z oddechem.Sercem tego mieszkania jest przestrzeń, której na próżno szukać w nowym budownictwie. Salon (ponad 20 m²) jest ustawny i pełen światła dzięki dużemu oknu balkonowemu. Dwie sypialnie to prawdziwy ewenement; mają odpowiednio ok. 16 ...

Sosnowiec (Pogoń), gen. Stefana Grota-Roweckiego

399 999 PLN (5 873 zł/m2)

3
1
68.11 m2
1957
15806507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26338064 15806507 Na sprzedaż mieszkanie położone w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Jana III Sobieskiego 8. Doskonała lokalizacja sprawia, że nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno jako miejsce do życia, jak i pewna inwestycja pod wynajem czy lokal biurowy. Mies...

Katowice, Jana III Sobieskiego

389 900 PLN (7 542 zł/m2)

2
1
51.7 m2
1930
15563168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21391816 15563168 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 93 m2. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w klimatycznej kamiennicy w centrum Gliwic przy ulicy Ziemowita. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

790 000 PLN (8 495 zł/m2)

3
1
93 m2
1900
15785414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25879261 15785414 Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora! Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 7. piętrze w zadbanym budynku z windą na spokojnym...

Sosnowiec, Kaliska

369 000 PLN (6 049 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15674971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe NA SPRZEDAZ 23745007 15674971 Mieszkanie 3 pokojowe, duzy balkon, piwnica, pazienka i wc osobno, duzy przedpokoj. Pokoje nie przejsciowe, mieszkanie gotowe do zamieszkania, do odswiezenia lub remontubna wysoki standard. Okna i drzwi balkonowe PVC, lazienka wyplytkowana, kuchnia i...

Bielsko-Biała (Aleksandrowice), Ul. Spoldzielcow

380 000 PLN (6 552 zł/m2)

3
1
58 m2
1980
15894860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949920 15894860 OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZECena 220 000 złNa sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu – Biskupicach przy ul. Bytomskiej, usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku.Lokal składa się z:- salonu z aneksem kuchennym,- sypialni,- łazienki,- prze...

Zabrze (Biskupice) (Śląskie, gm. Zabrze)

220 000 PLN (4 783 zł/m2)

2
-
46 m2
1920
15894840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949680 15894840 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży  mieszkania M3 o powierzchni 35,8 m², zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Reden, przy ulicy Adamieckiego. MIESZKANIE DO REMONTU. WYMIENIONO  OKNA I DRZWI WEJŚCIOWE oraz PIONY KANALIZ...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

209 000 PLN (5 971 zł/m2)

2
1
35 m2
1972
15878373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27594886 15878373 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w spokojnej i zielonej części Dąbrowy Górniczej Ząbkowice. To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z potencjałem i chcą stworzyć wnętrze w pełni dopasowane do własn...

Dąbrowa Górnicza (Ząbkowice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

195 000 PLN (4 063 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15812234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26470712 15812234 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 39 m², położone na wysokim parterze w ocieplonym i zadbanym budynku z monitoringiem, przy ul. Św. Brata Alberta w Będzinie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni o...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

242 000 PLN (6 205 zł/m2)

2
-
39 m2
1960
15882068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27656127 15882068 Nieruchomość wyróżnia się bardzo przemyślanym układem pomieszczeń, który zapewnia komfort codziennego użytkowania. Przestronny salon z ekspozycją wschodnią gwarantuje przyjemne poranne światło i naturalne doświetlenie wnętrza. Sypialnia oraz kuchnia ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

190 000 PLN (5 135 zł/m2)

2
1
37 m2
1979
15764825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25454913 15764825 Mieszkanie 56 m² Ruda Śląska Chebzie ul. Pawła 259 000 złNa sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Pawła, na pierwszym piętrze . Lokalizacja:Świetna, dobrze skomunikowana okolica!tylko 10 ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

189 000 PLN (3 375 zł/m2)

2
1
56 m2
1985