• Nieruchomości woj. Śląskie

189 000 PLN na sprzedaż

Rybnik (Śląskie - gmina Rybnik)

Kawalerka

  • Pokoje1
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 28m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 189 000 PLN
  • MiastoRybnik
  • Rok budowy1965

Opis szczegółowy

Kawalerka z balkonem w niskim bloku - w stanie deweloperskim, idealna do własnej aranżacji!

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,72 m² w świetnej lokalizacji przy ul. Barbary w Rybniku. To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania, które można urządzić według własnego pomysłu - lokal jest przygotowany do aranżacji i daje wiele możliwości tworzenia funkcjonalnej przestrzeni.

Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, z możliwością zabudowania aneksu kuchennego w salonie lub w osobnym pomieszczeniu, przedpokoju oraz łazienki. Wszystkie ściany wewnątrz mieszkania są działowe, co pozwala na przekształcenie układu do własnych potrzeb!

Usytuowanie na 3. piętrze niskiego bloku to duża zaleta brak sąsiada nad głową zapewnia ciszę i komfort na co dzień.

Atuty mieszkania
- kawalerka 28,72 m²
- przestronny salon z balkonem
- stan deweloperski z wymienionymi wszystkimi instalacjami
- łazienka i wygodny przedpokój
- mieszkanie przygotowane do własnej aranżacji
- 3. piętro ostatnie, bez sąsiada nad głową
- duża piwnica w cenie
- budynek po termomodernizacji
- świetne na start lub pod wynajem

Lokalizacja - ul. Barbary, Rybnik
Spokojna okolica z bardzo dobrym dostępem do miasta.
- dojazd do centrum Rybnika: ok. 15 minut
- sklepy i usługi w pobliżu
- komunikacja miejska w zasięgu kilku minut
- niskie, kameralne zabudowania

Opłaty i informacje dodatkowe
- powierzchnia: 28,72 m²
- balkon
- piwnica
- piętro: 3/3
- czynsz: ok. 600 zł
(ogrzewanie, fundusz remontowy, śmieci, części wspólne)
- media dodatkowo wg zużycia
- stan: do deweloperski

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15807651
  • Data publikacji: 12 maja 2026 22:37 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 3 / 3

Mapa

Śląskie, Rybnik ,
Dominik Niećko

Dominik Niećko

+48XXXXXX473
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Rybnik

nieruchomosci-slaskie-24.pl / 15807651

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

189 000 PLN

6 750 zł/m2
Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

Dominik Niećko

+48699585473

Główne cechy:

  • Powierzchnia 28m2
  • Pokoje 1
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1965

Opis - Mieszkanie

Atuty mieszkania
- kawalerka 28,72 m²
- przestronny salon z balkonem
- stan deweloperski z wymienionymi wszystkimi instalacjami
- łazienka i wygodny przedpokój
- mieszkanie przygotowane do własnej aranżacji
- 3. piętro ostatnie, bez sąsiada nad głową
- duża piwnica w cenie
- budynek po termomodernizacji
- świetne na start lub pod wynajem

Lokalizacja - ul. Barbary, Rybnik
Spokojna okolica z bardzo dobrym dostępem do miasta.
- dojazd do centrum Rybnika: ok. 15 minut
- sklepy i usługi w pobliżu
- komunikacja miejska w zasięgu kilku minut
- niskie, kameralne zabudowania

Opłaty i informacje dodatkowe
- powierzchnia: 28,72 m²
- balkon