• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 629

15820943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26574775 15820943 Po dużo więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, wybudowany w 2014r., widny, nowoczesny dom w Tarnowskich Górach przy ul. Rumiankowej.Dom w zabudowie bliźniaczej (połączony garażem), wybudowany w 2014...

Tarnowskie Góry, Rumiankowa

1 299 000 PLN (10 228 zł/m2)

4
1
127 m2
2014
15717579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24534980 15717579 Dlaczego ten dom, a nie blok? To prosta matematyka. Zamiast zamykać się w betonowej klatce, zyskujesz własny teren. Dom przy ul. Bocianiej 4 to klasyczna, solidna konstrukcja z lat 40., która świetnie zniosła próbę czasu.W środku znajdziesz dwa ustaw...

Adamów (Śląskie, gm. Kłomnice)

111 111 PLN (1 995 zł/m2)

2
1
55.7 m2
1940
15830331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26669726 15830331 Tu nie kupujesz tylko domu. Tu zaczynasz nowy rozdział.Wyobraź sobie poranek w ciszy.Kawa pita na tarasie, który sam zaprojektujesz.Dzieci biegające po ponad 2 600 m² własnej działki, a nie po osiedlowym chodniku.Wieczory przy dużym stole w salonie o...

Piaseczno (Śląskie, gm. Kroczyce)

350 000 PLN (2 041 zł/m2)

5
-
171.47 m2
2025
15860798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27184483 15860798 Nieruchomość o dużym potencjale mieszkaniowo-usługowym, położona w Zawierciu przy ul. Sportowej. To idealna propozycja dla osób prowadzących działalność gospodarczą, potrzebujących zaplecza warsztatowego lub magazynowego połączonego z częścią mieszka...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

849 000 PLN (4 354 zł/m2)

2
1
195 m2
2012
15846377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26884587 15846377 Komfortowy dom po przebudowie duża działka 843m2 garaż 2-stanowiskowy Tarnowskie Góry, Strzybnica Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej części Tarnowskich Gór przy ul. Zag&am...

Tarnowskie Góry (Strzybnica) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 290 000 PLN (4 175 zł/m2)

6
-
309 m2
2010
15812019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26454394 15812019 Parterowy dom z ogrodem w Bojszowach Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Bojszów. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wygodnym funkcjonowaniu na jednym poziomie, bez...

Bojszowy (Śląskie, gm. Bojszowy)

850 000 PLN (6 439 zł/m2)

4
-
132 m2
2025
15878150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27590038 15878150 Gotowe przestronne domy przy lesie w Tarnowskich Górach - Pniowcu, ul. Świerkowa BEZ PROWIZJI !! BEZ PCC !! Oferujemy na sprzedaż WYJĄTKOWE nowoczesne, energooszczędne, domy wolnostojące z garażem i dużym ogrodem. DOMY o NAJWYŻSZYM W...

Tarnowskie Góry (Pniowiec) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

988 000 PLN (5 988 zł/m2)

6
2
165 m2
2025
15568506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21525992 15568506 WYJĄTKOWY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ – MIKOŁESKA (POWIAT TARNOGÓRSKI)FILM Z DRONA: https:www.youtube.comwatch?v=Rf04EpI8bWY&feature=youtu.beNa sprzedaż nowoczesny, stylowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej i spokojnej miejs...

Mikołeska (Śląskie, gm. Tworóg)

1 050 000 PLN (5 645 zł/m2)

4
2
186 m2
2024
15885383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27728362 15885383 Dom z fotowoltaiką - Ligota - 165 m² - 984 m² działkiTopowa lokalizacja, wszystko wyremontowane - wystarczy tylko odświeżyć i można mieszkać! Do tego fotowoltaika na starych zasadach i pełne wyposażenie w cenie.Najważniejsze informacje- powierzchnia...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 150 000 PLN (6 970 zł/m2)

5
2
165 m2
1970
15644428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23150121 15644428 WYJĄTKOWY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ – MIKOŁESKA (POWIAT TARNOGÓRSKI)Na sprzedaż nowoczesny, stylowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Mikołeska. Nieruchomość wyróżnia się zarówno eleganckim designem, jak i...

Mikołeska (Śląskie, gm. Tworóg)

2 100 000 PLN (5 645 zł/m2)

8
4
372 m2
2024
15887553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27785462 15887553 Piękny, funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej około 160 metrów kw. położony w Żarkach-Letnisko, na dużej 1528 m kw., częściowo zalesionej działce. Nieruchomość oferuje komfortową przestrzeń do życia i wypoczynku.Dom składa się z 4 pokoi,kuchni, sp...

Żarki-Letnisko (Śląskie, gm. Poraj)

880 000 PLN (4 731 zł/m2)

4
2
186 m2
1994
15891102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27886619 15891102 WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący 509 737 203 Powierzchnia domu: użytkowa około 178 m2Powierzchnia piwnicy około 60 m2 Powierzchnia działki: 1704 m2Spacer wirtualny pozwala Ci się poruszać po nieruchomości z przed komputera lub telefonu - dostę...

Wieprz (Śląskie, gm. Radziechowy-Wieprz)

699 000 PLN (3 927 zł/m2)

8
3
178 m2
1975