• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie Częstochowa

Znalezionych ofert: 67

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15889812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27862107 15889812 Do sprzedaży dom jednorodzinny położony na dużej działce o powierzchni 5446m2 położony w dzielnicy Mirów w Częstochowie, przy ul Hektarowej. Na wysokim parterze znajduję się salon, kuchnia, łazienka, oraz dwa pokoje W przyziemiu garaż jednostanowis...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

499 000 PLN (4 990 zł/m2)

3
1
100 m2
1990
15845595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26864002 15845595 DZIAŁKA ZABUDOWANA DOMEM W STANIE SUROWYM ORAZ GOTOWĄ HALĄ USŁUGOWO- PRODUKCYJNO -MAGAZYNOWĄ. UL. TURKUSOWA, CZĘSTOCHOWA GNASZYN. W POBLIŻU AUTOSTRADA A1 I DK46. W całości ogrodzona zagospodarowana działka budowlana o powierzchni 2603 m2, na...

Częstochowa (Gnaszyn górny) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 250 000 PLN (2 315 zł/m2)

4
2
540 m2
2014
15885670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27736664 15885670 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDom na sprzedażW cichej i spokojnej okolicy - przestronny, dwukondygnacyjny dom : ul. Makuszyńskiego 156, Częstochowa.Wyobraź sobie przestrzeń, w której komfort łączy się z naturą — każdy zakątek stworzony...

Częstochowa (Wyczerpy dolne) (Śląskie, gm. Częstochowa)

739 000 PLN (3 790 zł/m2)

7
-
195 m2
2021
15878019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27587778 15878019 Na sprzedaż budynek w zabudowie szeregowej usytuowany na Grabówce, w prestiżowej lokalizacji w sąsiedztwie zieleni oraz domków jednorodzinnych. Położenie blisko lasu i terenów spacerowych sprawia, że mieszkańcy będą mieli szerokie możliwości do re...

Częstochowa (Grabówka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

850 000 PLN (5 667 zł/m2)

4
-
150 m2
2025
15866440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27320795 15866440 Nowoczesne segmenty na sprzedaż – wyjątkowa oferta!Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, solidnie wykonane segmenty z 2023 roku, zbudowane z pustaka ceramicznego 25 cm i ocieplone styropianem 20 cm. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce o powi...

Częstochowa (Zawodzie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

749 000 PLN (4 681 zł/m2)

11
-
160 m2
2023
15866503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320789 15866503 Na sprzedaż dom na Zawodziu, blisko Centrum Handlowego przy ul. Drogowców (Agata, Carrefour, Tesco) z szybkim wyjazdem na trasę. Powierzchnia: 327 m2, wszystkie media .Pełne podpiwniczenie (kotłownia, pomieszczenia gospodarcze, garaż)Niezależne wejśc...

Częstochowa (Zawodzie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

469 000 PLN (1 434 zł/m2)

11
-
327 m2
1970
15866502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320781 15866502 Dom w cenie mieszkania – Dźbów Liszka DolnaNa sprzedaż murowany dom z 1965 roku położony w spokojnej części dzielnicy Dźbów, na pograniczu z Liszką Dolną, przy ul. Lakowej.Opis nieruchomości:powierzchnia działki: ponad 1565 m2, częściowo zadrzewion...

Częstochowa (Liszka dolna) (Śląskie, gm. Częstochowa)

245 000 PLN (2 042 zł/m2)

11
-
120 m2
1965
15866543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320775 15866543 ---------------------------------------DOM DZIELNICA LISINIEC-------------------------------------------Do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 181 mkw ( powierzchnia całkowita 257mkw) zmodernizowany o architekturze typu kost...

Częstochowa (Lisiniec) (Śląskie, gm. Częstochowa)

760 000 PLN (2 957 zł/m2)

11
-
257 m2
1990
15866566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27320792 15866566 OPIS OFERTY Oferujemy na sprzedaż działkę o pow. około 480m2 położoną na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych Sarenka w Częstochowie przy ul. Kusocińskiego Na działce znajduje się drewniany nowy domek o pow. 35m2 + taras Dom postawiony w 2020r.Do...

Częstochowa (Błeszno) (Śląskie, gm. Częstochowa)

89 000 PLN (2 543 zł/m2)

11
-
35 m2
2020
15866461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320788 15866461 OPIS OFERTY apraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o pow. około 70m 2 usytuowany na działce ok. 477m 2zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Wrzosowiak ul. Limbowa Po zakupie tej nieruchomości można skorzystać z programu czyste powietr...

Częstochowa (Błeszno) (Śląskie, gm. Częstochowa)

240 000 PLN (3 429 zł/m2)

11
-
70 m2
-
15866439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27320786 15866439 Zapraszamy do zapozniania sie z ofertą:Mały domek letniskowy na działce budowlanej 702 m , na parterze jest przestrzeń otwarta z aneksem kuchennym i toaletą , na górze pokój ze skosami i wyjsciem na mały balkon , dom o konstrukcji drewnianej, usytuo...

Częstochowa (Stradom) (Śląskie, gm. Częstochowa)

260 000 PLN (6 047 zł/m2)

11
-
43 m2
2003
15866418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320785 15866418 Przestronny dom z pięknym ogrodem w spokojnej okolicy – Raków ZachódNa sprzedaż wygodny i zadbany dom o powierzchni użytkowej 232,5 m2, położony na pięknie zagospodarowanej działce pełnej zieleni, z licznymi nasadzeniami, kwiatami oraz miejscem do re...

Częstochowa (Raków-zachód) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 195 000 PLN (5 151 zł/m2)

11
-
232 m2
2003