• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Działki na sprzedaż Śląskie Siemianowice Śląskie Konopnickiej Marii

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Śląskie, Siemianowice, Marii i Konopnickiej

Znaleźliśmy 1,219 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Śląskie

15885926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27743843 15885926 Kompleks działek Rudno (gmina Rudziniec) - oferta łączna Działki nr 5, 6, 7 - łączna pow. 1,3996 ha (Rld) Zestaw trzech sąsiadujących działek o łącznej powierzchni 1,3996 ha . W planie miejscowym oznaczone symbolem Rld - grunty leśne. Do k...

Rudno (Śląskie, gm. Rudziniec)

55 984 PLN

-
-
13996 m2
-
15866922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331411 15866922 MIKOŁÓW 3377 m² TERENU INWESTYCYJNEGO BUDYNEK USŁUGOWY PLAC DLA FIRM Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość inwestycyjna w Mikołowie Bujakowie, przygotowana pod działalność gospodarczą. Teren o powierzchni 3377 m² wra...

Mikołów (Bujaków) (Śląskie, gm. Mikołów)

1 150 000 PLN

-
-
3377 m2
-
15835791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26703027 15835791 Na sprzedaż działki leśne o łacznej powierzchni 8 866m², położone w spokojnej okolicy Mstowa. Ta wyjątkowa oferta to doskonała okazja dla osób szukających miejsca do budowy domu w otoczeniu natury, nie rezygnując jednocześnie z wygody dojazdu do cent...

Krasice (Śląskie, gm. Mstów)

40 000 PLN (5 zł/m2)

-
-
8866 m2
-
15762020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25397450 15762020 Nieruchomość położona w Gliwicach w rejonie ul. Sztygarskiej o powierzchni 2952 m² w skład której wchodzi działka gruntu nr 952 zapisana w księdze wieczystej GL1G000522943. Działka leży na terenie płaskim, ma nieregularny...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 250 000 PLN (423 zł/m2)

-
-
2952 m2
-
15726813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24705798 15726813 Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu o nr 36024, 36124, 39123, 98123, o łącznej powierzchni 0,8761 ha, zlokalizowane w rejonie Alei Spacerowej i ul. Zacisze. Nieruchomości stanowią całość gospodarczą, porośniętą gęstym drzewo...

Mysłowice (Wesoła) (Śląskie, gm. Mysłowice)

112 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
8761 m2
-
15881322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27628252 15881322 Oferta dla naprawdę wymagających klientów. Siedlisko, była leśniczówka Lasów Państwowych - Działka 2007 m2 bez możliwości sąsiedztwa! Gostyń pod Mikołowem, gmina Wyry. Jedynym sąsiedztwem są tereny zielone - pola...

Gostyń (Śląskie, gm. Wyry)

995 000 PLN

-
-
2007 m2
-
15813986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26599042 15813986 Działka budowlana 891 m² centrum Zbrosławic MPZP media spokojna okolicaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 891 m², położona w Zbrosławice, w wyjątkowo spokojnej i cichej części miejscowości, a jednocześnie w samym jej centrum.N...

Zbrosławice (Śląskie, gm. Zbrosławice)

297 000 PLN (333 zł/m2)

-
-
891 m2
-
15670278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23644011 15670278 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

110 000 PLN (367 zł/m2)

-
-
300 m2
-
15304980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15300312 15304980 Działka budowlana w najbardziej pożądanej części Rudy Śląskiej w dzielnicy Halemba, przy ul. Piwnej. Przedstawiam Państwu unikatową okazję do nabycia wyjątkowej działki o powierzchni 825 mkw, usytuowanej w malowniczym sercu Rudy Śląskiej, w prestiżow...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

339 000 PLN (411 zł/m2)

-
-
825 m2
-
15893405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27910399 15893405 OFERTA DZIAŁKI BUDOWLANEJ - NAKŁO ŚLĄSKIE Parametry działki: Powierzchnia 2032 m2 Media: w drodze dojazdowej gaz, prąd, woda, kanalizacja. (Woda, prąd oddalone od frontu działki około 30m, kanalizacja, gaz - około 80m). Do potwierdzenia u ...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

447 040 PLN

-
-
2032 m2
-
15623458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22672500 15623458 Sprzedam działkę budowlaną położoną w Zawierciu Blanowicach przy ulicy Wyspiańskiego. Działka o powierzchni 7546m2 oznaczona numerem 12551.  Działka o uregulowanym stanie prawnym. Posiada wjazd z drogi asfaltowej. Działka lekko nachylona w kierunku p...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

739 508 PLN (98 zł/m2)

-
-
7546 m2
-
15233943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 13448792 15233943 Jeśli szukasz miejsca na rozpoczęcie budowy swojej firmy produkcyjnej doskonale trafiłeś. Oferta dotyczy sprzedaży działek, które w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego mają tryb produkcyjno-usługowy.Łączna powierzchnia działek wynosi 2...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

3 500 300 PLN (145 zł/m2)

-
-
24140 m2
-