• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Rybnik

Znalezionych ofert: 48

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15680694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23831233 15680694 Idealna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, bliskość terenów zielonych oraz dobrą lokalizację! Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,88 m2, zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Granicznej.Lokal cechuje się wysok...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

429 000 PLN (10 214 zł/m2)

2
1
42 m2
2017
15807651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26376153 15807651 Kawalerka z balkonem w niskim bloku - w stanie deweloperskim, idealna do własnej aranżacji!Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,72 m² w świetnej lokalizacji przy ul. Barbary w Rybniku. To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania, które m...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

179 000 PLN (6 393 zł/m2)

1
1
28 m2
1965
15881515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27635956 15881515 2 pokoje na parterze w spokojnej okolicy - Rybnik, ul. Lotników!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², zlokalizowane na parterze w spokojnej i zielonej części Rybnika przy ul. Lotników. To idealna propozycja dla osób starszych, młod...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

169 000 PLN (4 694 zł/m2)

2
1
36 m2
1980
15840704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26784022 15840704 2-pokojowe mieszkanie 54,59 m² - ul. Karskiego Balkon 4 piętroNa sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,59 m², położone na 4., ostatnim piętrze w budynku wielorodzinnym. To idealna propozycja dla młodych osób lub rodziny szuka...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

284 000 PLN (5 259 zł/m2)

2
1
54 m2
1988
15806303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26336213 15806303 Ustawne 3 pokoje z widokiem na góry - idealne dla młodych rodzin!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,77 m², zlokalizowane na ul. Morcinka w Rybniku, na 4. piętrze niskiego bloku po termomodernizacji.To idealna propozycja dla młodych ro...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

249 000 PLN (5 188 zł/m2)

3
1
48 m2
1965
15779813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25789672 15779813 Genialne, bardzo przestronne 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem!Na sprzedaż M3 o powierzchni 52,6 m² z ogromnym potencjałem aranżacyjnym oraz przepięknym widokiem na panoramę Rybnika i okolic.Mieszkanie posiada dwa duże pokoje, a dzięki doskona...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

250 000 PLN (4 808 zł/m2)

2
1
52 m2
1960
15399316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17662490 15399316 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(37,73 m2) w cichej i spokojnej okolicy!Mieszkanie znajduje się przy ulicy Morcinka, zaledwie 10 minut autem od Centrum Rybnika!Lokal jest po odświeżeniu ścian, dzięki czemu jest gotowe do zamieszkania od zaraz!Układ ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

215 000 PLN (5 811 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15884420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27701818 15884420 WYREMONTOWANE 2 POKOJE DUŻY BALKON PARTER Z WINDĄ DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMINa sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,6 m², zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Rybnika przy ul. Poligonowej. Lokal zna...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

289 000 PLN (6 021 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15847522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26917519 15847522 Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne M3 o powierzchni 46,2 m² z balkonem, położone na 4. piętrze w bloku z windą przy ul. Wawelskiej, osiedle Nowiny!Genialna oferta mieszkania po remoncie w świetnej lokalizacji blisko Centrum Rybnika!Rozkład mieszkania...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

319 000 PLN (6 935 zł/m2)

2
1
46 m2
1981
15805850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26318342 15805850 Okazja! Tanie 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Rybniku!Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,42 m², zlokalizowane w Rybniku przy ul. Zamenhofa. Lokal wyróżnia się dużą przestrzenią, funkcjonalnym układem i bardzo niskimi ko...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

117 000 PLN (2 250 zł/m2)

2
1
52 m2
1960
15802494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26267507 15802494 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,05 m², gotowa do zamieszkania, zlokalizowana w świetnej części Rybnika przy ul. Dąbrówki. Lokal idealnie sprawdzi się dla osób starszych, młodych na pierwsze mieszkanie oraz jako inwestycja pod wynajem.Mieszkani...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

190 000 PLN (6 552 zł/m2)

1
1
29 m2
1981
15758230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25315198 15758230 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m² przy ul. Dąbrówki! Lokal usytuowany jest na 10. piętrze (najwyższym zamieszkałym), nad którym znajduje się jedynie ogrzewany strych gwarancja ciszy i spokoju bez sąsiadów nad głową.Układ i atut...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

310 000 PLN (6 200 zł/m2)

2
1
50 m2
1980