• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 616

15820943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26574775 15820943 Po dużo więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, wybudowany w 2014r., widny, nowoczesny dom w Tarnowskich Górach przy ul. Rumiankowej.Dom w zabudowie bliźniaczej (połączony garażem), wybudowany w 2014...

Tarnowskie Góry, Rumiankowa

1 299 000 PLN (10 228 zł/m2)

4
1
127 m2
2014
15717579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24534980 15717579 Dlaczego ten dom, a nie blok? To prosta matematyka. Zamiast zamykać się w betonowej klatce, zyskujesz własny teren. Dom przy ul. Bocianiej 4 to klasyczna, solidna konstrukcja z lat 40., która świetnie zniosła próbę czasu.W środku znajdziesz dwa ustaw...

Adamów (Śląskie, gm. Kłomnice)

111 111 PLN (1 995 zł/m2)

2
1
55.7 m2
1940
15761041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25371682 15761041 Komfortowy dom z dużą działką w Gorzyczkach – nowoczesność, przestrzeń i spokój Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego, wybudowanego w 2016 roku w malowniczych Gorzyczkach. To idealne połączenie nowoczesnych i...

Gorzyczki (Śląskie, gm. Gorzyce)

1 790 000 PLN (9 000 zł/m2)

6
1
198.9 m2
2016
15896211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 63 m² z potencjałem – Dąbrowa Górn. Dziewiąty 27973066 15896211 NA SPRZEDAŻ Dom z potencjałem - Dąbrowa Górnicza, ul. Stalowa (Dziewiąty)Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy o powierzchni użytkowej 63 m², położony na działce o powierzchni 321 m² w Dąbrowie Górniczej (dzielnica Dziewiąty). Nieruchomość stanowi...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

450 000 PLN (7 143 zł/m2)

2
1
63 m2
-
15687994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23978118 15687994 DOM W MIEJSCOWOŚCI NIEGOWONICZKI,GMINA ŁAZY, POWIAT ZAWIERCIAŃSKI POWIERZCHNIA DOMU 120 m2.Biuro Inwest-Lokum oferuje do sprzedania komfortowy dom o powierzchni użytkowej około 120 m2 + poziom suteryn. Wykonany w technologii tradycyjnej, murowanej wr...

Niegowoniczki (Śląskie, gm. Łazy)

499 000 PLN (4 158 zł/m2)

5
-
120 m2
1975
15474256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19381321 15474256 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIRedmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1) Prawo własności nieruc...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

498 549 PLN (1 193 zł/m2)

8
-
418 m2
-
15852687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27037987 15852687 Twój kawałek górskiego raju z widokiem na Złoty Groń Dom z duszą w Istebnej!Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię widok na ośnieżone stoki, a wieczory umila szum wiatru w koronach świerków? A może szukasz idealnej bazy pod zyskowny biznes w sercu Be...

Istebna (Śląskie, gm. Istebna)

1 190 000 PLN (3 051 zł/m2)

7
3
390 m2
1997
15398870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17662100 15398870 Luksusowy dworek 270 m² z ogrodem, stawami i własnym lasem idealna oaza spokojuNa sprzedaż unikalna posiadłość o powierzchni 270 m², położona w malowniczej i cichej okolicy, z dala od głównych dróg, w otoczeniu zieleni i naturalnego krajobrazu:- Ofe...

Jankowice (Śląskie, gm. Kuźnia Raciborska)

3 650 000 PLN (13 519 zł/m2)

6
1
270 m2
2007
15735595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24858378 15735595 Polecamy piękny dom w górach w miejscowości Rajcza.Wysoki standard wykończenia. Dom do zamieszkania od zaraz.Kompletnie wyposażona kuchnia (zabudowa meblowa i sprzęty AGD).Meble ruchome do uzgodnienia.Nieruchomość przemyślana w każdym calu. Energoosz...

Rajcza (Śląskie, gm. Rajcza)

998 000 PLN (5 871 zł/m2)

6
2
170 m2
2002
15527421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20538434 15527421 Nie przegap tej wyjątkowej oferty - dom, który łączy w sobie przestronność, świetną lokalizację i możliwość personalizacji przestrzeni, czekający, by stać się Twoim nowym domem. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dalszych informacji oraz umówien...

Piekary Śląskie (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

911 400 PLN (5 996 zł/m2)

5
2
152 m2
2024
15230279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13335701 15230279 Duży, przestronny 500-metrowy dom w Rybniku z piękną zagospodarowana działką. Wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 500,31 w Rybniku dla 2 pokoleniowej rodziny lub jako inwestycja dla prowadzenia działalności gospodarczej.Działka dogodnie położona...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

2 156 700 PLN (4 288 zł/m2)

7
3
503 m2
1987
15818472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26625304 15818472 Ogłoszenie syndyka masy upadłości o sprzedaży nieruchomości stanowiącej działkę nr 195 zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, położonej w Cieszynie w woj. śląskim, zapisanej w KW nr BB1C000943604. ...

Cieszyn (Śląskie, gm. Cieszyn)

307 222 PLN (1 851 zł/m2)

5
-
166 m2
-