• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Działki na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 351

15781223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budowlana działka widokowa 3276 m² | MEDIA | Zamek | Lokalizacja TOP! 25823277 15781223 Na sprzedaż wyjątkowa działka w pełni budowlana z możliwością zabudowy usługowej – jedna z najlepszych lokalizacji w Ogrodzieńcu, idealna zarówno pod dom, biznes lub inwestycję. - Najważniejsze atuty działki Top lokalizacja – ul. Wojska Polskiego –...

Ogrodzieniec, Wojska Polskiego

489 000 PLN (149 zł/m2)

-
-
3279 m2
-
15818992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26633089 15818992 Na sprzedaż: działka usługowo-przemysłowa Radzionków (woj. śląskie)Oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o przeznaczeniu usługowo-przemysłowym (teren 4PU), zlokalizowaną w strategicznej części Radzionkowa. To propozycja dla inwestorów poszukują...

Radzionków (Śląskie, gm. Radzionków)

1 489 000 PLN (199 zł/m2)

-
-
7478 m2
-
15599735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22176771 15599735 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o przeznaczeniu podstawowym pod usługi (z wyjątkiem usług użyteczności publicznej i hotelarskich), składy i magazyny. To idealne miejsce na realizację inwestycji komercyjnych!Parametry i wskaźniki...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

4 900 000 PLN (230 zł/m2)

-
-
21340 m2
-
15634025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22908321 15634025 Na sprzedaż działka budowlana 1217 m² – ul. Staszica, Tarnowskie Góry, Repty ŚląskieOferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1217 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy Tarnowskich Gór, w dzielnicy Repty Śląskie. Lokalizacj...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

369 000 PLN (303 zł/m2)

-
-
1217 m2
-
15818719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633085 15818719 GOTOWIEC INWESTYCYJNY DZIAŁKA Z PRAWOMOCNYM PNB ŁAZISKA GÓRNE - około 1500m2 PUMNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 5 144 m², zlokalizowana w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Łazisk Górnych. Nieruchomość stanowi komple...

Łaziska Górne (Śląskie, gm. Łaziska Górne)

1 366 000 PLN (266 zł/m2)

-
-
5144 m2
-
15790257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25962700 15790257 OGŁOSZENIE SPRZEDAŻY DZIAŁKI BYTOM, UL. KOSYNIERÓW (SZOMBIERKI)Powierzchnia: 6 399 m²Cena: 1 900 000 zł nettoNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna niezabudowana, położona w południowej części Bytomia, w dzielnicy Szombierki, przy ul. Kosynieró...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

1 900 000 PLN (297 zł/m2)

-
-
6399 m2
-
15676809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23779919 15676809 Mam do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 1202 m², położoną w malowniczej miejscowości Mikołów Mokre, bezpośrednio przy Ogrodzie Botanicznym. Lokalizacja ta gwarantuje wyjątkowy widok oraz bliskość przyrody. Działka ma regularny, prostokątn...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

349 000 PLN (290 zł/m2)

-
-
1202 m2
-
15862014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27221060 15862014 Ogłoszenie sprzedaży działki Bytom (Górniki)Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1370 m², położona w spokojnej i zielonej części Bytomia dzielnicy Górniki.Nieruchomość objęta jest uchwalonym miejscowym planem zagospodarowania prze...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

429 000 PLN (313 zł/m2)

-
-
1370 m2
-
15820902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26591853 15820902 DZIAŁKA W PEŁNI UZBROJONA! TARNOWSKIE GÓRY - SOWICE! BLISKO CENTRUM! Na sprzedaż: w pełni uzbrojona działka budowlana 963 m² - idealne miejsce na Twój dom! Mamy do zaoferowania atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 963 m², ...

Tarnowskie Góry (Sowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

390 000 PLN

-
-
963 m2
-
15799305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26185176 15799305 Jeśli szukasz działki pod budowę domu w miejscu, które łączy spokój, wygodę i świetną komunikację ta propozycja zdecydowanie zasługuje na uwagę. Parcela znajduje się w Orzepowicach, jednej z najbardziej komfortowych dzielnic Rybnika, cenionej za zie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

197 760 PLN (240 zł/m2)

-
-
824 m2
-
15863491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250377 15863491 Przedmiotem sprzedaży jest działka o nr ewid. 5742 o powierzchni 1700 m2 (0,1700 ha), zlokalizowana w Sosnowcu, dzielnica Milowice, przy ulicy Brynicznej. Kształt działki jest nieregularny. Nieruchomość ta jest częściowo ogrodzona metalowy...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

234 000 PLN (138 zł/m2)

-
-
1700 m2
-
15863438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248700 15863438 Nieruchomość położona w Katowicach w rejonie ul. Upadowej o powierzchni 4459 m² w skład której wchodzi działka nr 3 zapisana w księdze wieczystej KA1K001370788. Działka leży w obszarze leśnych i zabudowy mieszkaniowej j...

Katowice (Załęże) (Śląskie, gm. Katowice)

600 000 PLN (135 zł/m2)

-
-
4459 m2
-